Strona 1 z 1

Optymalne buciki

: 17 lis 2013, 14:37
autor: kocurek
Witam

Chciałbym poprosić was o pomoc w wyborze obuwia. Mam stopę średnio pronującą i biegałbym najczęściej po twardej nawierzchni. Mogę wydać tak do 250zł. Długość wkładki to 29.5cm, czyli buty pewnie na 30cm, bo z tego co wyczytałem dobrze jest kupić pół centymetra większe :) Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie porady jak i gotowe przykłady butów.

Pozdrawiam

Re: Optymalne buciki

: 17 lis 2013, 15:51
autor: kocurek
Pomożecie? :(

Re: Optymalne buciki

: 17 lis 2013, 19:12
autor: katekate
asics gt1000
ostatnio udało mi sie kupic za 199
b.fajne

Re: Optymalne buciki

: 17 lis 2013, 19:28
autor: kocurek
Dzięki za odpowiedź. Faktycznie da się dorwać za 199zł, ale tylko damskie rozmiary :) Męskie to już inna półka cenowa niestety... To lepiej dołożyć jeszcze trochę kasy i kupić te czy jest jakaś fajna alternatywa?

Re: Optymalne buciki

: 17 lis 2013, 19:33
autor: katekate
nie znam sie za bardzo na butach, ale powiem ci, jak ja wybieram buty :spoko:
wpisz w google buty dla pronatorów, spisz modele i przymierzaj, przymierzaj, przymierzaj
ja ostatnio w sklepie spędziłam jakieś 2,5godz. :hahaha: juz myslałam, że mnie obsługa wywali po 17 rundzie w kolejnych butach :spoczko:

Re: Optymalne buciki

: 17 lis 2013, 20:20
autor: kocurek
A jeśli chodzi o samą firmę dla butów tak do 300zł nawet to lepiej Asics, Nike, Adidas, czy jakieś zupełnie inne?

Re: Optymalne buciki

: 17 lis 2013, 20:52
autor: Qba Krause
wszystkie firmy robią obre buty, no obra, prócz Reeboka. wszystkie firmy ochodzą też o kategoryzowania butów po kątem stopnia pronacji ponieważ to bzura.

idź, poprzemierzaj, kup to co wygodne.

Re: Optymalne buciki

: 17 lis 2013, 23:54
autor: kocurek
Czyli pomijając od rodzaju stopy i skupiając się bardziej na dobrej amortyzacji w bieganiu po twardych nawierzchniach mogę na spokojnie kupić te buty:

http://natural-born-runners.pl/product- ... -AW13.html

Czy jednak ta moja te moje pronackie stopy w butach przystosowanych do supinacji jest na tyle odstraszające żeby ich nie kupować i poszukać innych?