Suunto Ambit 2 Black - mini recenzja:)

RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

grzesiek7009 pisze:Mam w ustawieniach alarm burzowy jako wyłączony a w zegarku nadal ikona burzowa sie wyświetla - prawie non stop. Może ktoś pomoże ?
Spróbuj zresetować zegarek , lub w ostateczności wgrać jeszcze raz oprogramowanie do zegarka.
New Balance but biegowy
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Co zrobic zeby zegarek przestal wariowac z wysokoscia? Na plaskiej jak sroj trasie wyliczyl mi 90m up/down a wykres wysokosci posztkowany jest, ze masakra.
..... najlepiej jakbyś rzucił jakiś link ....
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

RP35 pisze:
Skoor pisze:Co zrobic zeby zegarek przestal wariowac z wysokoscia? Na plaskiej jak sroj trasie wyliczyl mi 90m up/down a wykres wysokosci posztkowany jest, ze masakra.
..... najlepiej jakbyś rzucił jakiś link ....
Bieg z wczoraj:

http://www.movescount.com/pl/moves/move77835133

zawody tydzień temu. 10km 2 pętle po 5km

http://www.movescount.com/pl/moves/move77115365

a to bieg z wakacji w górach i ładnie wyrysowana wysokość. W profilach nic nie grzebałem profil alti-baro od zawsze ustawiony na auto...

http://www.movescount.com/pl/moves/move72172260
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

Nie widzę twoich treningow , pewnie dlatego że konto masz na prywatne ustawione .
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zmienialem, ale nie zpisalo. Zobacz teraz, powinno byc ok
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Zmienialem, ale nie zpisalo. Zobacz teraz, powinno byc ok
Faktycznie ten pierwszy trening to jakiś ewenement , bo reszta bym powiedział w normie...zawsze jakieś wahania będą. Zastanawiam mnie tylko jedno, czy przypadkiem nie polałeś po zegarku wodą...nagła zmiana temperatury też mogła mieć wpływ ? . To jeden taki przypadek czy miałeś ich więcej ? . Obserwuję Cię na profilu Movescount i możesz sobie przeglądnąć moje treningi dla porównania i szczerze ja sobie nie przypominam aż takich wahań wysokości.
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

Kilka dni temu mój Ambit 2 miał 1 urodziny i przez ten czas zarejestrował 441 aktywności , 4382 km co dało 325 godzin plus X godzin w trybie pauza ;) ( wszystko dokładność 1 sek. GPS , może to istotne może nie :p ), przez ten czas ani razu nie zawiódł, łapanie GPS średnio zajmuje mu ok 10 sek. może kilka razy(3 lub 4 razy nie więcej , ale zacząłem się wtedy niecierpliwic :p ) zdarzyło się ze szukał GPS a ok 2 min :p . Bateria przez ten czas utrzymuje się w granicach ok 1%=10min z HR przy 1 sek. dokładności i tak jest od początku i do dziś , treningi zgrywane zaraz po ich odbyciu. Co jakiś czas rozładowywałem baterie prawie do zera i ładowałem na full .Kolejna rzecz to, po około 6 miesięcy zaczął wariowac pasek tętna ( nie ukrywam troszku go wyeksploatowałem , ale został bez problemu wymieniony na nowy ) , kilka dni temu zauważyłem że pasek od zegarka zaczyna się łamać w tym miejscu w którym jest najczęściej zginany ( myślę że mimo to wytrzyma jeszcze trochę ). To tyle z tych minusów :) . Sumując, zegarek choć jest już chwilkę na rynku, jak najbardziej polecam i wiem że warty jest każdej złotówki jaką na niego wydałem, myślę że w przypadku ambita3 jest równie dobrze :) . Może się komuś przydadzą te moje wypociny ( opinia i wrażenia ....) .
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak przywrocic ustawienia fabryczne w zegarku?
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

" Spróbuj zresetować zegarek, naciskając i przytrzymując jednocześnie wszystkie pięć przycisków przez około 15 sekund. Jeśli to nie rozwiązuje problemu, prosimy o kontakt na support@suunto.com "
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zegarek sie resetuje ale nie przywraca ustawien fabrycznych. Glownie chodzi mi o wyczyszczenie pamieci z moich aktywnosci.
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

Podłącz zegarek do PCta , następnie klik ppm na ikonkę movescount na pasku i daj "wymuś wgranie oprogramowania" od nowa ( oczywiście pisze to tam po angielskiemu :p) , aktywności znikną jak dobrze pamiętam :)
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzieki, zaraz sprawdze czy zadziala.

ok, pamięć czysta. Dzięki
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

Proszę Cię bardzo .
Czyżby zmiana zegarka w planach ? :)
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dokladnie :ble:
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

a na co przesiadka - jeśli można spytać
ODPOWIEDZ