Komentarz do artykułu Test Suunto - AMBIT

Awatar użytkownika
jedz_budyn
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1881
Rejestracja: 28 sie 2013, 12:09
Życiówka na 10k: 46:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bieruń

Nieprzeczytany post

MikeSpy pisze:
małymiś pisze:Waypointy masz w A2. Taki test to można o dupę potłuc
Test jak test. Zrobiles lepszy, wrzuc linka. Za to dowiedzialem sie nowej rzeczy.

O dupe mozna sobie takie waypointy potluc ktorych nie widac od reki tylko trzeba grzebac w sprzecie. Moze jeszcze laptopa bede ze soba wozic zeby sobie nawigacje ustawiac. Straszne.

rzekłbym odpustowe i na poziomie zegarka z melodyjkami :hahaha:


poza tym uwielbiam każdorazowo oglądać miejsce startu i mety :) jak to pięknie działa w mieście :) i to flagowy model A3...

http://www.movescount.com/moves/move44783487

http://www.movescount.com/moves/move44724533
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Eeee. czepiasz sie... Jest ok.
Awatar użytkownika
jedz_budyn
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1881
Rejestracja: 28 sie 2013, 12:09
Życiówka na 10k: 46:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bieruń

Nieprzeczytany post

małymiś pisze:Eeee. czepiasz sie... Jest ok.

tu się zgodzę:) standardy :)
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

@up Widzę że miałeś wcześniej ambita2 a teraz masz ambita3 i moje pytanie jakieś różnice znaczące między nimi ? , oprócz Bluetooth .
datasky
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

krzys756 pisze:mam pytanko.jak ustawic w suunto ambit2 sygnał przekroczenia max i min tętna,I jeszcze drugie pytanie :po podlaczeniu na movescount nic sie nie dzieje,nic nie moge zrobic,jestem juz tam zarejestrowany a nie potrafie sciagnac zadnej aplikacji i wykonac zadnego ruchu.
Podbijam :) jestem świeżym użytkownikiem SUUNTO A3 — jest jakaś możliwość na ustawienie takeigo algorytmu? Nie chodzi mi o tentno ale o TEMPO ale zasada podejrzewam będzie podobna jak nie taka sama tylko jednostka inna :)

pozdrawiam!
Pedroo12
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2017, 11:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wie ktoś jak zgrać z Ambit 3 Peak aktywność już wcześniej zgraną, ale na Movescount skasowaną?
Zegarek chyba traktuje ją, że była już zgrana i przy synchronizacji nie wczytuje jej.
Zakładałem już nowe konto na Movescount ale nic to nie daje.
screwdriver
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2012, 21:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli aktywność była już przesłana, to nie uda Ci się przesłać jej ponownie. Jeśli przesyłasz ją gdzieś jeszcze dodatkowo (np. automatycznie na STRAVĘ) to sprawa jest prosta. Jeśli jednak była tylko i wyłącznie na MC, to tam jest już stracona. Jedynym sposobem na jej odzyskanie jest sięgnięcie do katalogu gdzie Moveslink zrzuca dane przed wysłaniem. Sprawdź na dysku w katalogu c:\Users\TUTAJ_WPISZ_SWOJĄ_NAZWĘ_UZYTKOWNIKA_W_WINDOWS\AppData\Roaming\Suunto\Moveslink2\ Tam znajdziesz plik XML z zapisem. Plik ten możesz przekonwertować na GPXa np. za pomocą programu Neotrack Toma Shane'a które jest już nierozwijany, ale da się go znaleźć w sieci. Możesz go pobrać z mojego Dropboxa: https://www.dropbox.com/s/5mgwt7w1h4fqi ... p.exe?dl=0
Pedroo12
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2017, 11:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki za odpowiedź.
Tylko zgrywałem przez aplikację mobilną.
ODPOWIEDZ