Strona 1 z 1

Gdzie na zakupy ? (zielona góra, lubin,legnica, leszno)

: 18 sie 2009, 18:04
autor: pusz73
Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś sprawdzone sklepy z obuwiem biegowym w miastach które wymieniłem ? Mam straszne opory przed kupnem butów przez internet. Nie ma to jak przymierzyć przed zakupem.
Z góry dziękuję za ewentualne namiary.

Dodam że szukam czegoś raczej markowego, odpornego na wilgoć na sezon jesienno zimowy. U mnie w Głogowie jest duży wybór tylko NB na których niestety się zawiodłem.

: 19 sie 2009, 10:36
autor: enteriusz
W Zielona Górze jest straszny problem z butami. Sklep sportowy w tym mieście polaga na tym, że na półkach stoja buty addidasa lub puma (raczej z serii "modnisiej" niż sportowej), a na wieszakach wisza tandetne bluzy tychże firm.
Buty Asics udało mi się wyczaić w Focus Parku w sklepie Sport Center (albo w jakimś innym zaczynającym się od słowa Sport). Tyle, że nie licz na jakąkolwiek fachową obsługę - ludie tam zatrudnieni widzieli sport chyba tylko w TV.
Lepiej najpierw poczytaj sobie na stronie bieganie.pl jaki model wybrac dla siebie i ze spisaną nazwą butów uderzaj do sklepu.
Buty Salomona widziałem w sklepie rowerowym (Trek w nazwie) na ulicy Zacisze.
Jakby ktoś inny znał jakies lepsze sklepy w ZG ze sprzętem dla biegaczy, to będę bardzo wdzięczny:).