Strona 1 z 3
Komentarz do artykułu Tanie bieganie z zębem - Woolf
: 21 lip 2008, 22:02
autor: bieganie.pl
: 21 lip 2008, 22:13
autor: wysek
Dobra robota!

Szczegolnie kluby sportowe, ktore funduja swoje buty zawodnikom skorzystaja na tym artykule

: 21 lip 2008, 23:43
autor: woolf
bardzo nam milo ze jestescie zadowoleni z testow. nie myslelismy ze wyjda az tak dobrze!
w razie jakichkolwiek pytan dzwoncie : 515 190 105
pozdrawiamy
ekipa woolf.pl
: 22 lip 2008, 07:47
autor: Maciej_Janicki
gadałem o tych butach z Nagórem. Zdziwiło mnie jak zobaczyłem buty tej firmy na jego nogach. Chwalił je i hmm... nie wiem czy dam się przekonać. Myślę, że zakupie jakiś trialowy model na zimę w okolicach listopada. Zobaczymy jak sie w tym śmiga

: 22 lip 2008, 08:56
autor: ooco
kurcze, srodek lata a Wy o butach na lato.
rozumiem ze cięzko w lecie zrobić test butów na zime ale bardzo mnie zainteresowaly te buciki x_trainer_zima_2007_offroad
http://allegro.pl/item397541779__woolf_ ... eg_44.html
i jestem b. ciekawy czy te buty do czegoś sie nadają.
dodatkowe pytanie. jak tam z rozmiarem? czy wszystko jest ok? (chodzi mi o to czy 45 to 45 a nie np. 44 lub 46...) i czy miożna śmiało kupowac
: 22 lip 2008, 09:14
autor: Nagor
No cóż, przetestowaliśmy najnowsza kolekcję, gdy pojawi się kolejna - możemy pomyśleć o niej. Nie mam pojęcia jak zachowują się te x-trainery, ale... powiem Ci, że ja dopiero w tym roku założyłem na nogi buty trailowe. Wcześniej każdą zimę biegałem w zwykłych butach. Dlatego z typowymi terenówkami nie ma co się aż tak spieszyć, chyba że biegasz w jakiejś wilgotnej okolicy, w strasznym błocie. W innym wypadku w polskim klimacie co najmniej do połowy grudnia można spokojnie biegać w zwykłych, uniwersalnych butach - nie ma bowiem ani strasznych mrozów ani wielkiej niepogody.
Co do rozmiarów - raczej sie zgadzają. Woolf ma rozmiarówkę co 1/3 centymetra, zawsze można kupić większe o te 1/3. Ja często biegam w obcisłych butach 29cm, Woolfa mam 29 1/3 i tez są obcisłe. Poza tym myślę, że w razie czego firma Ci wymieni, jeśli okaże sie, że to nie ten rozmiar.
: 22 lip 2008, 09:49
autor: MichalJ
Ja powiem tyle. Biegam w wolfach od poczatku ich istnienia w Polsce. I ta kolekcja bije wszystkie poprzednie, taki skok o 2 generacje. Tak jak pisal Nagor poprzednie kolekcje byly duzo mniej trwalsze, materiały były bardziej toporne. Buciki z tego roku sa naprawde duzo lzejsze, duzo trwalsze i wygodniejsze. Podeszwa jest wykonana z innego tworzywa, duzo lepiej amortyzuje i jest bardziej dynamiczna. Pozatym dystrybutor woolfa w Polsce boryka sie z tym, ze nie zawsze buty dochodza na czas i nie zawsze mozna je odpowiednio wczesniej przetestowac.
: 22 lip 2008, 10:15
autor: Krzychair
kurcze..
właśnie sprawdziłem na allegro, ceny są naprawdę atrakcyjne!!!
a i o jakości piszecie, że ok, chyba się skuszę...
: 22 lip 2008, 10:52
autor: Pele68
Witam,
A który model jest zalecany dla biegaczy ze stopą neutralną?
: 22 lip 2008, 11:29
autor: Arti
Ja jestem zaskoczony,że tak szybko się ścierają. Biegam w butach nawet po 1000-1500km (wiem,że powinno się wymieniać po 800-1000 ale to by oznaczało 4-5 par rocznie) i podeszwy wyglądają praktycznie nietknięte.
inne buty mają specjalne materiały przeciwdziałające ścieraniu. Pokazany był tutaj przykład po 30-40km. W większości butów w których biegam po 100 km podeszwa wygląda jak buty zdjęty z półki sklepu...
Dodatkowo niebezpiecznie jest szybkie ścieranie się w okolicach śródstopia co przedstawione było na zdjęciu. W tym miejscu materiału jest mniej niż na pięcie co oczywiste. Dlatego tym bardziej powinno to miejsce być trwalsze inaczej szybkie starcie spowoduje ,że pod śródstopiem będziemy mieli cienką warstwę materiału.
: 22 lip 2008, 13:50
autor: MichalJ
Przecieraly sie tylko startowki. Buty treningowe maja podeszwe ok. Po 400km nic sie nie dzialo
: 22 lip 2008, 15:19
autor: sredniak
woolf pisze:bardzo nam milo ze jestescie zadowoleni z testow. nie myslelismy ze wyjda az tak dobrze!
w razie jakichkolwiek pytan dzwoncie : 515 190 105
pozdrawiamy
ekipa woolf.pl
co to jest ekipa woolf.pl bo adres strony to chyba nie jest. macie jakas strone czy sklep?
: 22 lip 2008, 15:43
autor: Wojtek W
Nie potrafię powiedzieć wiele o butach, ale sama sprzedaż internetowa trochę nie bardzo. Na maile nie odpowiadają, telefonów nikt nie odbiera, towar wysyłają nie tam gdzie było napisane w zamówieniu, na koniec dostałem negatywną opinię na allegro. Tyle.
: 22 lip 2008, 17:36
autor: Adam Klein
Nie ocenialiśmy poziomu serwisu oferowanego przez Polskie przedstawicielstwo Woolf. To należy już do was - forumowiczów.
I o to chodzi - o przejrzystość.
: 22 lip 2008, 19:55
autor: Wojtek W
Ocenić jakośc sprzedawców trudno by wam było.
Ja mam nadzieję że jeszcze kilka firm, na poziomie cenowym i jakościowym Wolfa i Jomy wejdzie do Polski, wtedy będzie łatwo, tanio i przyjemnie.