mpawelm blog treningowy komentarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

mpawelm
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2022, 13:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zapraszam do komentarzy ;)
New Balance but biegowy
sebastian8999
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 376
Rejestracja: 22 kwie 2022, 23:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej jak na tak krótki staż biegowy to biegasz już dość szybko , na pewno pomogło Ci w tym to że nie zacząłeś biegać prosto z kanapy tylko wcześniej sporo aktywności miałeś , więc jakąś wydolność już miałeś dlatego było dużo łatwiej się przestawić , miałem podobnie .

Trochę widzę w Tobie samego siebie jak zaczynałem przygodę z bieganie , też dość szybko chciałem przebiec maraton i połamać tam 3 h , na szczęście zrozumiałem że to był by tylko błąd z mojej strony , biegam od 2017 i do dzisiaj nie przebiegłem żadnego i jakąś nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu . Jeśli chcesz się rozwijać biegowo i myślisz długoterminowo to odłóż na jakiś czas starty w maratonie a skup się nad poprawieniem nad krótszymi dystansami ( 5 i 10 km ) , uważam że w 1 roku biegania przygotowywanie się do łamania 3h w maratonie jest dużym błedem i bardzo ryzykowne (duże prawdopodobienstwo kontuzji ), z takim stażem nasze ciało nie jest na to gotowe ( nie oznacza to że jest to nie możliwe do wykonania i że sie nie da ). Dobrze jakbys napisał jeszcze ile lat masz , bo to też bardzo istotne , uwiesz że poprawianie się na krótszych dystansach tez może sprawiać wiele radości , w razie jakis pytań chętnie odpowiem i powodzenia , pamiętaj masz potencjał nie zmarnuj tego bo było by szkoda .
blog viewtopic.php?f=27&t=63967

komentarze viewtopic.php?f=28&t=64031 10 km- 32.44 Poznań 8.10.23
ODPOWIEDZ