od zera do...? - komentarze, uwagi, szyderstwa :)

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
p00lie
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 04 lut 2018, 16:41
Życiówka na 10k: 10:04:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Tuchola

Nieprzeczytany post

Zapraszam do komentowania krótkiej (a może i nie?) historii mojego biegania.

https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=57313

Najmilej widziane wyrazy uznania i pochlebstwa, ale krytyka i uszczypliwości też zostaną przyjęte :P
New Balance but biegowy
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Miło Cię poznać. Widzę, że zaczynamy podobnie, choć i tak jesteś ode mnie już szybszy :usmiech:
Mam nadzieję, że wreszcie znalazłam kogoś, kto będzie dzielił się swoimi zmaganiami a jest na podobnym etapie jak ja. Na razie, to początkujący pojawiali się tutaj i milkli, a szkoda, bo naprawdę czasem chciałoby się zagadać jak "żółtodziób z żółtodziobem" :taktak:

Wszelkie plany zawsze trzeba modyfikować pod swoje potrzeby i możliwości, więc w Twoim przypadku chyba lepiej wziąć od razu plan na 10km lub 60 minut ciągłego biegu. Plany to fajna rzecz, bo wyznaczają konkretne cele w określonym czasie. Sama też korzystałam i korzystam z planu treningowego.

Kibicuję serdecznie i z pewnością będę zaglądała na Twój blog.
Spróbuj w swoim podpisie wstawić linki zarówno do bloga jak i do komentarzy, łatwiej będzie odnaleźć Twoje wpisy.
Awatar użytkownika
adam99
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1024
Rejestracja: 11 lip 2016, 16:12
Życiówka na 10k: 40'20"
Życiówka w maratonie: 3:13:21
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

Powodzenia i wytrwałości... :taktak:
5km - 20:02; 10km - 40:20; HM - 1:26:37; M - 3:13:21

"Wyniki nie przychodzą wtedy kiedy ich oczekujemy ale wtedy kiedy jesteśmy na nie gotowi"

Mój Blog
Komentarze
Garmin

"Coco jambo i do przodu..."
Awatar użytkownika
p00lie
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 04 lut 2018, 16:41
Życiówka na 10k: 10:04:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Tuchola

Nieprzeczytany post

Bianka16 pisze:Miło Cię poznać. Widzę, że zaczynamy podobnie, choć i tak jesteś ode mnie już szybszy :usmiech:
Mam nadzieję, że wreszcie znalazłam kogoś, kto będzie dzielił się swoimi zmaganiami a jest na podobnym etapie jak ja. Na razie, to początkujący pojawiali się tutaj i milkli, a szkoda, bo naprawdę czasem chciałoby się zagadać jak "żółtodziób z żółtodziobem" :taktak:

Wszelkie plany zawsze trzeba modyfikować pod swoje potrzeby i możliwości, więc w Twoim przypadku chyba lepiej wziąć od razu plan na 10km lub 60 minut ciągłego biegu. Plany to fajna rzecz, bo wyznaczają konkretne cele w określonym czasie. Sama też korzystałam i korzystam z planu treningowego.

Kibicuję serdecznie i z pewnością będę zaglądała na Twój blog.
Spróbuj w swoim podpisie wstawić linki zarówno do bloga jak i do komentarzy, łatwiej będzie odnaleźć Twoje wpisy.
Postaram się jak najszybciej zamieścić całą historię od grudnia 2017 do chwili obecnej i dalej pisać już na bieżąco. Wtedy też będzie wiadomo jak biegam obecnie.

Dzięki za wskazówkę z podpisem - zaraz postaram się ogarnąć.
Awatar użytkownika
roberturbanski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1311
Rejestracja: 17 gru 2011, 08:10
Życiówka na 10k: 47:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Nieprzeczytany post

To i ja dołączę się do powitań :taktak: . Tez jestem na podobnym poziomie i powoli wracam do tego co było kiedyś. Czy się uda - zobaczymy. Wytrwałości i zdrowia życzę, będę śledził :oczko: .Pozdrawiam
ODPOWIEDZ