Skoor - sala tortur

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
krzychooo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 22 mar 2014, 07:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

skoor, popatrz tutaj https://www.bike-discount.de/en/buy/rad ... gra-713843

carbon, przerzutki ultegra, jedynie kaseta 105, no i koła znane i porzadne aksiumy. Duża tarcza na korbie co prawda "tylko" 50 a nie 53 więc najwyżej będziesz musiał zwiększyć kadencję na długich prostych z wiatrem aby jechać 50km/h :hej:



mam mtb firmy Radon od 2013 roku (alu), w 2013 i 14 intensywnie jeżdżony na zawodach, porządnie wykonane rowery

generalnie polukaj tą stronkę bo mają często niezłe strzały cenowe, ten z linku tez jest całkiem korzystny
5k.....19:16- IV 2015
10k.....39:40 - IX 2018
21,1k.....1:29:31 - IX 2018
42,2k.....3:17:19 - X 2019
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4923
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rolli pisze:A bieganie znowu kiedy?!?!?!?
Jak to kiedy? Normalnie, po plywaniu i rowerze :hej:
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

O! Pięknie ujęte :bum:
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Achilles nie boli już rano jak wstaję, ale jak go ścisnę to boli. Z bieganiem czekam, aż przestanie boleć całkiem.
Uważaj, bo mam znajomych, którzy czekają już 6-7 lat.

Jestem za aktywnym zwalczeniem kontuzji.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kiedy mi się nie chce... :ojoj:
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Ee, ale tą torebkę to mógłbyś z kierownicy zdjąć ;), i to siodło to takie trochę jak dla teściowej do kościoła :bum: .
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Opony jako treningowe na zimę ok bo jazda zimą na slikach szosowych bywa słaba bardzo, ale ja bym nie wchodził w takie modyfikacje tego typu roweru. Szkoda pieniędzy, nawet małych. Jak to mawiają z gówna bata nie ukręcisz a jeśli nie chcesz kasy wydawać i mieć jakiś pożytek to poszukaj jakiejś szosy na używkach, zapewne za tysiaka kupisz sensowną i nie wiem czy Ci te modyfikacje wyjdą dużo taniej.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

beata pisze:Ee, ale tą torebkę to mógłbyś z kierownicy zdjąć ;), i to siodło to takie trochę jak dla teściowej do kościoła :bum: .
Torebka się przydaje, jest gdzie telefon i klucze wrzucić, ale fakt... wkurza... a siodełko jak siodełko, mój tyłek już się z nim zżył więc nie wiem czy jest sens coś kombinować ;)
mihumor pisze: jeśli nie chcesz kasy wydawać i mieć jakiś pożytek to poszukaj jakiejś szosy na używkach, zapewne za tysiaka kupisz sensowną i nie wiem czy Ci te modyfikacje wyjdą dużo taniej.
Pewnie masz rację, jest jednak jedna kwestia która też się trochę przyczyniła do tego, że odpuściłem kupno roweru. Do momentu aż się nie wybuduję, to średnio mam gdzie trzymać ten dodatkowy rower, znaczy na siłę bym go upchnął, ale...
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

To nie kupuj. Do wiosny i tak na nim nie pojeździsz. Zimą to co masz Ci wystarczy a do wiosny dużo się może zmienić nawet w kwestii parkowania baika. Używkę czy inne szpeje to zawsze nabyćf można.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4923
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Sluchaj mihumora, dobrze mowi :taktak:
Jedyne co ew. jest sens wymienic to opony.
Chociaz ja bym nawet tego nie zmienial.

Hint: podlicz koszta wszystkich opisanych zmian i wrzuc ta kase do skarbonki jako zalazek na cos nowego.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8788
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Screena nie trzeba robić, mojego posta nie usuniesz, więc poniżej twój post :bum:
Skoor pisze:No dobra... Do trzech razy sztuka... :lalala:

Żona twierdzi, że nie mam celu. Takiego celu dla siebie do którego bym dążył... Ma racje. Nie mam, a jeśli nie mam to nie mobilizuję się do niczego. Coś tam robię ale bez zaangażowania i przyjemności. Ble... nie wiem co tu więcej napisać... OK, trzeba znaleźć cel i zobowiązać się do niego. W zasadzie to już znalazłem i już się zobowiązałem, ale tylko przed żoną, a ponoć zobowiązania podjęte publicznie są bardziej wiążące więc po raz trzeci w przeciągu 6 miesięcy wracam do Was z blogiem.
O celach, drodze do nich będzie później. Na tą chwilę mam do kogoś prośbę. W związku z tym, że mam ostatnio tendencję do usuwania swoich postów z bloga gdy już mi się nie chce go prowadzić (lub bardziej, gdy nie idzie mi trenowanie i nie mam o czym pisać). To bardzo proszę o wklejenie do tego bloga printscreena mojego posta (o tego o, co go właśnie piszę). Czyjegoś posta nie wyedytuję i będzie mi wstyd po wsze czasy, że się nie wywiązałem z postanowień :bum: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

No dobra. cele/postanowienia, jak zwał tak zwał...

1. Wrócić do biegania regularnego i bez wymówek typu zimno jest i jestem zmęczony po pracy, albo "nie chce mi się wstawać". Wystartować w siarkowcu na wiosnę i jeśli nie złamać to chociaż zbliżyć się do 40min/10km
2. Robić plan na 100 pompek. Słaby jestem w łapach. Uświadomiło mi to moje pływanie. Trzeba to zmienić, a pompki będą dobre na początek
3. &%$%#^ fuck... Zrzucić te 5kg o które przybrałem przez ostatnie miesiące, a które uparcie same nie chcą zniknąć. Jest o tyle źle, że zaczynam czuć hmmm... dyskomfort pod żebrami... Coś czego nie czułem już od 4 lat?
4. Regularnie prowadzić bloga. Kiedyś pisałem po każdym treningu biegowym, może to być dobre podejście więc niech będzie to taki plan minimum. Biegam to piszę, jak robię coś poza bieganiem to piszę przy okazji biegania chyba, że mam ochotę wcześniej.

Droga do celu:

Ad.1 - Kiedyś wychodziłem bo miałem plan i to działało więc wracamy do planu. Na początek tego https://bieganie.pl/?show=1&cat=19&id=7354 . 4 dni w tygodniu, opierający się na teście Coopera dzięki czemu łatwo monitorować postęp lub jego brak i wszystko korygować. Test Coopera będę robił raz w miesiącu. Nie wiem ile pobiegam w ten sposób, ale biorąc pod uwagę to, że będę się redukował to nie wiem czy sztywny plan ma sens. Jeśli będę się dobrze czuł i forma będzie rosła to może zrobię sobie plan Bartoszaka na 40min/10km.

Ad.2 - Pompki... Znalazłem sobie na necie plan który wygląda sensownie. Jest podzielony na etapy, a każdy etap kończy się testem i daje pogląd czy jest progres. Trochę to podobne do planu biegowego.

Ad.3 - No cóż... nie jem masła orzechowego i nie dojadam słodyczy na spacerze z Fidżągą... (To będzie trudne...) i liczę kalorie trzymając deficyt (w zasadzie to ja liczę cały czas tak mi to w krew weszło, ale nie trzymam deficytu... w zasadzie to nie trzymam niczego :hahaha: )

Ad.4 - Heh, no pisać trzeba nie?

Do wiosny bieganie jest główną aktywnością, a wszystko inne to trening uzupełniający. Po starcie w siarkowcu będzie trzeba się zastanowić bo na 100% wpadnie sporo roweru - kupiłem szosę i mam zamiar jej używać :bum: duuużo używać. Wychodzi na to, że najbliższa przyszłość sportowa jest dość jasno zarysowana do kwietnia i jestem przekonany, że jak dotrwam to później już pójdzie. Jak nie dotrwam i zawalę to będzie wstyd. No chyba, że mi nikt screen-a nie wrzuci tutaj, ale jak znam to jakiś złośliwiec się znajdzie.

To by było chyba na tyle. Klamka zapadła... 'wyślij'
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3274
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Powodzenia :D Będzie ciężko ale kciuki trzymam :)
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No przecież... Głupi ja... Zapomniałem, że można zacytować :bum: Dobra. Klamka zapadła :hejhej:

Najciężej to będzie z pilnowanie michy :echech:

Z drugiej strony screen to screen widać, że to ja pisałem. Nie wyprę się :hahaha: Dzięki Tillo.
Awatar użytkownika
sosik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5445
Rejestracja: 21 lut 2013, 15:39
Życiówka na 10k: 00:37:49
Życiówka w maratonie: 2:58:50
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Również trzymam kciuki i będę śledził :)
Zwierzęcy instynkt, oczy jak krew, Wilk, co ujawnia w nocy swój zew,
Gdy księżyc na niebie, unosi mnie dźwięk, W biegu przed siebie wolny jak tlen!

Blog -> Komentarze -> Garmin
maraton - 2:58:50, półmaraton - 1:24:16, 10 km - 37:49, 5 km - 18:43
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

4:0/km
Znaczy masz teraz nad czym pracować :-)
Ps
Daj linka proszę do planu z pomponami, chętnie zajrze :-)
Zablokowany