mgrzeg w biegu - komentarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

RysK0
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 501
Rejestracja: 29 maja 2019, 09:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No i bardzo fajnie.
Gratuluję oficjalnej życiówki ;)
PKO
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4356
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

brawo!!! a filmik se obejrzę po południu
Łukasz Biega
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 225
Rejestracja: 19 kwie 2022, 11:57
Życiówka na 10k: 40:15
Życiówka w maratonie: 3:27

Nieprzeczytany post

Gratulacje wyniku, teraz to już będzie rutyna :hejhej:
Piotr8686
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 05 paź 2024, 15:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gratulacje ;-)
Awatar użytkownika
przemekEm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 982
Rejestracja: 04 wrz 2019, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Gratulacje, chociaż po tym wyniku parkrunowym powinieneś pewnie trochę wyżej celować. No i odpocznij następnym razem przed startem :)
mgrzeg
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2018, 11:00
Życiówka na 10k: 41:09
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki, panowie! Dużego zapasu nie było, max 10-15 sekund by się uciułało, gdyby było mniej osób i bieg obiema jezdniami. Nagranie nie oszukuje - tuż po podbiegu, który kończył się w okolicy Metra Racławicka to była ostra walka ze sobą i tu już chodziło o utrzymanie tego, co jest. Tempo też było tylko o ok. 1-2 sekundy gorsze od tego na parkrunie, więc bez większej straty. Bieg Ursynowa będzie na szerszej trasie i jeśli tylko pogoda dopisze i nie wykonam po drodze jakiegoś salto mortale, to spróbuję powalczyć o kolejne sub20. Ale to dopiero 20 czerwca.
New Balance but biegowy
ODPOWIEDZ