Teraz jest Pt, 7 maja 2021, 09:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Harpagan team
Nowy postNapisane: Pn, 19 kwietnia 2021, 12:42 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

bezuszny napisał(a):
Brawo za podjęcie walki i mocną głowę. Wiadomo, że jesteś nie do końca zadowolony, ale z mojej perspektywy wynik kosmos. Jestem pewien, że stać cię jeszcze na lepszy wynik. Jeśli czułeś, że coś jest nie tak już na 1 km, to może nie był akurat twój dzień albo siedziało jeszcze jakieś zmęczenie z poprzednich treningów. Fajna relacja. :taktak:
Dzieki bezuszny , najprawdopodobniej nie jestem jeszcze gotowy na takie tempa na jakie chciałbym biegać 5 lub faktycznie może słabszy dzień był ale myślę że to raczej nie to , zmęczenie poprzednimi treningami raczej też nie bo cały tydzień był bardzo spokojny , beda jeszcze sprawdziany przed Nysa więc jeśli było by dalej słabo to znaczy że coś jest już na pewno nie tak , 16.34 to według Danielsa bieganie 10 w okolicy 34.30 z groszami więc jak biegało się 10 w 33.40 i liczyło na to aby dalej z tego schodzić to ta 5 z tej perspektywy wygląda bardzo źle , ale nie panikuje , robię dalej swoje , co będzie to będzie nie jesteśmy zawodowcami i nie jest to nasze źródło dochodów , więc świat nie kończy się na bieganiu , depresji przez to nie distane :hej: , jeszcze raz dzięki za dobre słowo .P

komentarze viewtopic.php?f=28&t=59339

trening viewtopic.php?f=27&t=59338

Nowy postNapisane: Pn, 19 kwietnia 2021, 16:14 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Trenujesz pod dychę, to piątka będzie słabsza to raz. Szczyt formy ma być za jakieś dwa miesiące, więc jeszcze przed tobą sporo treningów na prędkościach okołostartowych i nie dziw się, że dzisiaj nie ma maksa. Po takim teście raczej bym zaczął powoli oswajać się z myślą, że podobne tempo ~3:18-20 będzie do utrzymania na dwa razy dłuższym dystansie. Moim zdaniem to nie jest dziwne, że na tym etapie nie jesteś w stanie utrzymać na całym dystansie prędkości treningowych. Gdybyś teraz pobiegł ~16' zacząłbyś analizować, czy właśnie nie przestrzeliłeś ze szczytem formy.

Nowy postNapisane: Wt, 20 kwietnia 2021, 00:17 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

kkkrzysiek napisał(a):
Trenujesz pod dychę, to piątka będzie słabsza to raz. Szczyt formy ma być za jakieś dwa miesiące, więc jeszcze przed tobą sporo treningów na prędkościach okołostartowych i nie dziw się, że dzisiaj nie ma maksa. Po takim teście raczej bym zaczął powoli oswajać się z myślą, że podobne tempo ~3:18-20 będzie do utrzymania na dwa razy dłuższym dystansie. Moim zdaniem to nie jest dziwne, że na tym etapie nie jesteś w stanie utrzymać na całym dystansie prędkości treningowych. Gdybyś teraz pobiegł ~16' zacząłbyś analizować, czy właśnie nie przestrzeliłeś ze szczytem formy.
W sumie z tej perspektywy na to patrząc masz dużo racji , biegłem ta 5 w tempie w którym chce biegać 10 , teraz to tylko wydłużyć :usmiech:

Nowy postNapisane: Wt, 20 kwietnia 2021, 13:50 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Rozmawiałem dzisiaj że znajomym , który wczoraj rozmawiał z organizatorem biegu nyskiego , twierdzi że bieg odbędzie się na 100% , trasa będzie inna na pewno ale na razie jest to tajemnica , w każdym bądź razie ma być też bardzo szybka na życiówki , więc kto się jeszcze waha a nie ma daleko zachęcam do zapisywania się .

Tytuł: Re: ...
Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 13:24 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Niby taka piątka to niewiele ale jak się pobiegnie na maksa to przez kilka dni siedzi w nogach. Ostatnio też tak miałem.

Z tymi zawodami to niestety na razie jest kombinowanie. Może w końcu się to zmieni.

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.

Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 13:37 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

keiw napisał(a):
Niby taka piątka to niewiele ale jak się pobiegnie na maksa to przez kilka dni siedzi w nogach. Ostatnio też tak miałem.

Z tymi zawodami to niestety na razie jest kombinowanie. Może w końcu się to zmieni.

Siedzi siedzi , ale od czasu do czasu taki trening może dużo dac , nawet kosztem 2 tygodni , gdzie w tym czasie pewnie zrobiło by się że 3-4 jakościowe treningi i z 30-40 % więcej kilometrów . Co do zawodów chyba wszyscy liczymy na to że na jesień wróci już normalność i wkoncu wrócą normalne zawody , gdzie wszyscy ruszają razem ze startu wspólnego , tego chyba wszystkim brakuje , tej bezpośredniej rywalizacji .....

Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 13:41 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

A ja próbowałem wyciągnąć jakieś informacje o trasie piątki w Białymstoku. Trasa jeszcze nie jest znana. Sugerowałem, żeby w tym roku nie było "klasycznych" podbiegów znanych z różnych biegów organizowanych przez fundację. Może powinienem wysłać propozycję trasy, która chyba jako jedyna ma szansę być płaska i pomieścić dużą liczbę zawodników (nawet puszczanych falami lub w odstępach czasowych)?

Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 13:49 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Taka formuła biegu o jakiej piszesz Seba mnie nie interesuje.
Wolę zrobić bieg solo i będę miał możliwość wybrania dnia i godziny. Tak jak piszesz może być gorąco.
W tym przypadku bardzo zależy mi na wyniku, który potwierdzi, że mogę realnie myśleć o łamaniu 2:55.
37:30 chyba daje takie podstawy???
Jak dojebie słońce w południe to sobie po piwo mogę pobiec.
Dziwi mnie, że już (chyba wszystkie??) maratony na jesień odwołali. przecież większość populacji będzie poszczepiona. Może będzie już zielone światło na starty wspólne? Tylko, gdzie skoro odwołane maratony

1km 3:05:90 VI 2020
10km 39:33 XI 2019
HM 1:26:28 III 2020
M 2:59:13 IX 2020

Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 13:55 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Na pewno trasa jest wybierana tak aby nie bylo trudnosci związanych z zamykaniem ulic itp, u mnie w Nysie w tamtym roku bieg w listopadzie nie odbył się dla tego że nie było zgody aby zabezpieczyć trasy i zamknąć nie które ulice ....., stąd wybrano taką trasę w tym roku na wale jeziora nyskiego gdzie nie trzeba zamykać żadnych ulic , myślę że wybieranie trasy w dzisiejszych czasach przez organizatorów wiąże się teraz z innymi kryteriami niż przed pandemia , pewnie wybiorą u Ciebie też taką trasę gdzie będzie można ......

Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 13:59 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Cytuj:
Dziwi mnie, że już (chyba wszystkie??) maratony na jesień odwołali. przecież większość populacji będzie poszczepiona. Może będzie już zielone światło na starty wspólne? Tylko, gdzie skoro odwołane maratony

Bo to wszystko opiera się na "może". Zaraz wymyślą sobie nowe zagrożenie, co chwilę się w mediach pojawia próba zasiania nowej paniki, albo się okaże, że trzeba się od nowa szczepić, bo wirus na tyle zmutował, że wszystkie szczepionki można sobie w żyć wsadzić. Opieranie organizacji dużej imprezy na "może" to już niejednemu się pewnie dało we znaki. Dopóki nie stwierdzą, że jednak trzeba zaakceptować tego wirusa i żyć normalnie, nikt o zdrowych zmysłach, nie będzie inwestował czasu i kasy w dużą imprezę, którą politycy uwalą bo będą mieli jakiś drobny pretekst.

Nie ma co liczyć na duże masowe imprezy, trzeba szukać kameralnych.

Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 14:00 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Siedlak1975 napisał(a):
Taka formuła biegu o jakiej piszesz Seba mnie nie interesuje.
Wolę zrobić bieg solo i będę miał możliwość wybrania dnia i godziny. Tak jak piszesz może być gorąco.
W tym przypadku bardzo zależy mi na wyniku, który potwierdzi, że mogę realnie myśleć o łamaniu 2:55.
37:30 chyba daje takie podstawy???
Jak dojebie słońce w południe to sobie po piwo mogę pobiec.

Szkoda że nie przyjedziesz , ale trochę się nie dziwię , gdyby nie odbywało to się pod domem chyba też nie chciało by mi się jechać X kilometrów żeby w rezultacie i tak pobiec solo , wiem że nie ma możliwości zwrotu za pakiet , ale jest możliwość przepisania na innego zawodnika .

Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 14:03 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

No właśnie. Bujać się prawie 200km w jedną stronę po to żeby biec solo w samo południe. To wolę zrobić to samo u mnie, w lesie na pomierzonej trasie wcześnie rano jak chłodno jeszcze będzie.

Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 14:05 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Zgadzam się z tym co napisał Przemek , organizacja dużego biegu masowego wiąże się z dużymi kosztami , a dzisiaj powiedzieć czy na jesieni to ruszy to tak jak postawic na kasynie wszystko na czerwone i licząc że wpadnie , może wypadnie ale nie musi , będzie czarne i bęc :hej:

Ostatnio edytowano Pt, 30 kwietnia 2021, 14:07 przez sebastian899, łącznie edytowano 1 raz

Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 14:07 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

sebastian899 napisał(a):
Zgadzam się z tym co napisał Przemek , organizacja dużego biegu masowego wiąże się z dużymi kosztami , a dzisiaj powiedzieć czy na jesieni to ruszy to tak jak rzucić na kasynie wszystko na czerwone i licząc że wpadnie , może wypadnie ale nie musi , będzie czarne i bęc :hej:

No to będziemy ćwiczyć samotność długodystansowca :hej: Na szczęście jakoś mi to nie przeszkadza

Nowy postNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 14:10 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Siedlak1975 napisał(a):
sebastian899 napisał(a):
Zgadzam się z tym co napisał Przemek , organizacja dużego biegu masowego wiąże się z dużymi kosztami , a dzisiaj powiedzieć czy na jesieni to ruszy to tak jak rzucić na kasynie wszystko na czerwone i licząc że wpadnie , może wypadnie ale nie musi , będzie czarne i bęc :hej:

No to będziemy ćwiczyć samotność długodystansowca :hej: Na szczęście jakoś mi to nie przeszkadza

Przez ten ubiegły rok mamy już w tym spora wprawę i doświadczenie , zwłaszcza Ty , co to jest solo 10 w porównaniu do maratonu :hej:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]