azyl-biegacza.pl

Moderator: infernal

azyl-biegacza
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:20
Życiówka na 10k: 35:04
Życiówka w maratonie: 2:57:36

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim,

Jestem Damian, mam 30 lat. Od dziecka jestem związany ze sportem, ale biegać zacząłem w wieku 26 lat.
Wkręciłem się w to na całego. Od tamtej pory zaliczyłem mnóstwo kursów i szkoleń w tym zakresie.
Jestem m.in. trenerem przygotowania motorycznego, czy trenerem biegania. Cały czas rozwijam się jako trener, ale również i w głównej mierze jako zawodnik. Nigdy nie odpuszczam i mam jasno sprecyzowane cele, które osiągnę.

Od dłuższego czasu prowadzę treningi i rozpisuję plany dla osób zainteresowanych, głównie z polecenia osób, którym pomogłem w poprawieniu wyników.
Od niedawna postanowiłem spróbować swoich sil w Internecie. Chciałbym, abyście podzielili się ze mną opiniami na temat strony internetowej, którą
stworzyłem bez większej znajomości informatycznych systemów. Jestem jednak zawzięty i wiem, że mam wiedzę i umiejętności, które mogą wykorzystać inni.

Strona internetowa/blog:
https://www.azyl-biegacza.pl/

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych bieganiem, poprawą swoich wyników, poszukujących trenera i nie tylko.
Poniżej kilka informacji dodatkowych o mnie. Jeśli macie ochotę zajrzycie, jeśli nie to żałujcie. :hahaha:

Osiągnięcia:

* wielokrotnie stawałem na podium biegów amatorskich od 3 do 11 km(łącznie 14 medali: 8 złotych, 3 srebrne, 3 brązowe);
* zwycięstwo w międzynarodowych zawodach Mountain Man 2017, Baltic Warrior 2020(łączny dystans z plecakiem ważącym 15 kg wyniósł w zależności od edycji około 33 km: 17 km bieg - 2 km marsz dodatkowo z canoe na barkach - 8 km w jeziorze, rzece w canoe wiosłując - 6 km dobiegu do mety;
* 3 miejsce na dystansie 72 km Rykowisko Ultra Trail w tym roku;

Cele:

* zostać jednym z najlepszych biegaczy dystansów ultra(dlatego też wspomniałem o moim pierwszym sukcesie w drugim starcie na dystansie powyżej maratonu);
* zdobyć medal mistrzostw Polski w biegu 24-godzinnym w ciągu kilku następnych lat;
* rozwijać się sportowo i trenersko;
* żyć sukcesami moich podopiecznych(chcę żeby każdy kogo prowadzę spełnił swoje cele i osiągnął to czego chce);

Jestem przekonany, że z Waszą pomocą i uwagami dotyczącymi strony, jestem w stanie sunąć do przodu i stawać się lepszy i bliższy swoich celów.

Pozdrawiam i z pełnym szacunkiem, :uuusmiech:
Damian
ODPOWIEDZ