Teraz jest So, 14 grudnia 2019, 17:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: antyblogbiegowy
Nowy postNapisane: Śr, 11 grudnia 2019, 09:33 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

dziś ruskich nie było w sklepie, więc musiałam kupić z kapustą i grzybami, co oznaczało tylko jedno, trening się przesunie w czasie, żołądek już nie ten, co 20 lat temu
pogoda ładna, to i wieczorem będzie ładnie, bankowo
od pażdziernika planuję biegać, kiedy jeszcze jest jasno, no, ale zawsze coś, siły wyższe w sklepie z garmażerką zadecydowały znowu za mnie
dobra, to usiądę, obejrzę jeden odcinek i podłubię słonecznik, empetrójkę trzeba naładować
mogłabym w końcu zmienić muzykę od 2017go, ale dziś nie mam nastroju, trudno, ta plejlista w końcu całkiem dobrze mi się kojarzy, maraton wtedy biegłam w deszczu, nocą i spóżniony rekord zrobiłam, o pół roku
rekordy nigdy nie idą u mnie w czasie rzeczywistym, wtedy, kiedy chcę, przychodzą same, kiedy zrobię całą pracę, łącznie z odpoczynkiem
z szesnastej robi się nagle dziewiętnasta dwadzieścia
dobra, koszulka, bluza, leginsy, kamizelka, skary, dwie chustki, buty i zegarek
gdzie jest kurwa mój zegarek?!
w torebce, łazience,w pierdolniku na stoliku(ale się zrymowało, nono) też nie ma
jest w pracy, na biurku, jasny gwint
nie po to kupowałam zegarek, żeby teraz nikt nie widział, że nie pobiegłam
na szczęście są nowoczesne telefony, przecież mam apki do biegania
kurrrrrrwa 20% baterii
miałam dziś robić rekord trasy, łamać 10km, a jak baterii mi nie starczy, to co, mam wracać? do domu?
trudno, najwyżej zawrócę, bracia Hansonowie mówią, że jak ci nie wyjdzie trening zasadniczy z przyczyn niezależnych(hehe) to wyjdź chociaż na 5km, na 3km, ale wyjdź
dobra, ogaciłam się jak pompa na zimę, podłączyłam kabel do słuchawek i zamiast 100%owo naładowanej empetrójki wzięłam telefon
ludzie! jak można biegać z telefonem!
duże to i ciężkie, ale ok, przynajmniej spotify zapoda dziś świeżą muzykę
wybiegam więc za zakręt, jak sarenka lekko bieżę i nagle zaczyna lać
ale to tak, że nic nie widać, policjanci w radiowozie też byli zaskoczeni, jak im się zatrzymałam 20cm od maski ze spojrzeniem takim, co to we filmach skandynawskich zabija głównego bohatera w mękach strasznych, w torturach, z zimną krwią
leje jeszcze do cepeenu, tam, gdzie za chwilę decyzje ważne trzeba podejmować, czy biec prosto na rekord, czy skręcić robiąc kółko wprost do cieplutkiego mieszkania z niezbędnym treningowo minimum
na szczęście przestaje lać i nawet zapominam o baterii, ulice puste, więc walę prosto nad morze, na kładkę, gdzie najprzyjemniejszy wiatr powoduje uśmiech na twarzy, panie burmistrzu, świetna inwestycja! na przestrzeni tych pięknych plastikowych sześciuset metrów chłoszcze mnie wicher twarz, wywiewając teraźniejszość
ooooo kiedyś to było! dycha? nie bądź śmieszna! nie opłaca się wychodzić, ja po 8km dopiero się rozgrzewam!
jeszcze będzie dobrze, dziś dziesięć z okładem
na maraton jeszcze za mało, jeszcze trzydzieści
co to jest trzydzieści!
pieprzone trójki
najlepiej trzy
żeby z przodu były

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]