Teraz jest N, 9 grudnia 2018, 21:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sikor - i po sezonie...
Nowy postNapisane: Pn, 5 listopada 2018, 14:48 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Ciec bambula jestem! Okazalo sie, ze owszem Kraichgau jest wyprzedane, ale tylko IM70.3, czyli sredni dystans.
Rejestracja na olimpijke (IM5150) bedzie otwarta dopiero od jutra! Hurrra! :taktak:

Nowy postNapisane: Pn, 12 listopada 2018, 10:49 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Sikor napisał(a):
Ciec bambula jestem! Okazalo sie, ze owszem Kraichgau jest wyprzedane, ale tylko IM70.3, czyli sredni dystans.
Rejestracja na olimpijke (IM5150) bedzie otwarta dopiero od jutra! Hurrra! :taktak:

I tak zrobilem. Co prawda rejestracje uruchomili dzien pozniej, ale TCO sie zarejestrowalem.
Dwa razy mierzylem sie z ta trasa i dwa razy bylo nie tak jak chcialem.
Co trzech razy sztuka :taktak:

Obrazek
Drugi tydzien roztrenowania po maratonie.
Biegi dosc krotkie, wszystkie to BS-y, tylko na 2 lekko przyspieszylem w drugiej czesci.
Razem 4 biegi, przebieg 40km.

W przyszlym tygodniu chcialbym wejsc na 50km i tak zostac do konca roku.
Nieduzo, ale pogoda zdycha, wyrobienie tych 50-ciu bedzie juz wyzwaniem zanim sie nie przestawie na nowa pogode :trup:

Nowy postNapisane: Wt, 13 listopada 2018, 11:20 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Cholera. Wczoraj po plywaniu lalo mi sie z nosa, co jest zupelnie normalne jak plywam grzbietowym :trup:
Ale po 2-3h przechodzi. Wczoraj nie przeszlo. I dzisiaj tez nie. Kicham, oczy lzawia, zatoki zapchane az bola.
Czyli jak co roku na roztrenowaniu :bum:
Jutro i pojutrze zostane w domu, wyleze sie, wygrzeje... tylko jak tu nie pobiegac? :ojoj:

Nowy postNapisane: Pn, 19 listopada 2018, 11:28 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

No i tydzien minal. 2 dni (sr/czw) zostalem w domu, bo ledwo zylem. Pol srody przespalem.
W piatek bylo juz lepiej, ale dobrze to i dzisiaj do konca nie jest, zatoki mam wciaz zatkane.
Nawet myslalem, ze cos potruchtam, ale jak wrocilem w pracy to juz nie bylo sil na nic.
Weekend spedzilem na basenie z chlopakami. Zawody w sumie udane, Tymek ustrzelil mase zyciowek i 5 medali.
Na szczescie w niedziele bylismy "juz" o 16 w domu (w sobote przed 20 dopiero :trup:), wiec nie moglem nie pobiegac :oczko:
Wyszlo tylko 9.2km, ale w sumie za szybko, bo zimno mi bylo i musialem sie rozgrzac :hej:

Nowy postNapisane: Pn, 26 listopada 2018, 11:53 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Objawy choroby prawie przeszly, ale niewydolnosc zostala :trup:
Dopiero ostatni bieg z wczoraj pokazal jakies swiatelko w tunelu.
Wciaz nie przestawilem sie na aktualna pogode i wychodzenie pobiegac sprawia mi malo przyjemnosci.
Jest za to szansa, ze bede mogl 3x w tygodniu plywac, a to juz cos.
Pewnie co tydzien bedzie ciezko, ale jezei srednia wyjdzie 2.5, to bedzie fajnie :taktak:

Obrazek

Tydzien zamknal sie w 3 biegach: 10.5km, 10.5km, 16km, w sumie 37km, czyli malo.
Wszystko biegane dosc wolno, ale przynajmniej cos sie zaczyna dziac :oczko:

W przyszlym tygodniu pewnie znowu tylko 3x, ale postaram sie dobic do 40km :ojoj:

Nowy postNapisane: Cz, 29 listopada 2018, 15:08 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Wszedzie, gdzie nie spojrze artykuly, w ktorych powtarza sie haslo "robcie objetnosc w zimie".
Czy tylko ja mam z tym problem? :niewiem:
Jak robic objetosc, kiedy po 10km przy tej pogodzie i ciemnicy za wszelka cene cialo chce juz wrocic do domu?
W niedziele udalo mi sie pobiegac w poludnie, to od razu 16km poszlo bez problemu.
Wiosna/latem to ja moge robic objetosc, az sie nie chce wracac. Ale teraz? Masakra :trup:
Ja Wy sobie z tym radzicie? Jakis lifehack? :ojoj: :oczko:

Nowy postNapisane: Cz, 6 grudnia 2018, 14:17 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Dawno nie pisalem, bo i nie ma o czym. Ostatnio nie chcialo mi sie nawet w ogole wyjsc pobiegac :ojoj:
Dopiero wczoraj wybralem sie i zrobilem zawrotne 8km sr. tempem 5:30.
Nie wiem kiedy ostatnio tak wolno bieglem :trup:
A dzisiaj boli mnie kostka. Nie odbiegania, gdzies wieczorej jakos krzywo stanalem i mi jakis nerw "uszczypnelo" (mialem tak juz wczesniej).

Dobrze, ze chociaz mam ochote plywac. Po poniedzialkowym treningu w klubie wybralem sie solo we wtorek.
A jak dobrze pojdzie, to w sobote znowu zalicze godzinke. Jakby taki rytm utrzmac na dluzej, albo chociaz nie zejsc ponizej sredniej 2x/tydzien, to juz by bylo cos.
W niedziele bede za to startowal w zawodach plywackich, pierwszy raz od 25-26 lat :hej:
Moj mlodszy syn ma zawody wewnatrzklubowe i na koncu jest sztafeta rodzinna 3x50m w stylu dowolnym. Bedzie sie dzialo :hahaha:
I cos mi sie wydaje, ze juz nie bede w naszym teamie najszybszy na te 50m, kurka :ble:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]