M50 pedałuje zamiast atakować,

Moderator: infernal

Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2081
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:41:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Obrazek

To się samo komentuje. Mam nową pasję. :hahaha:

Zła wiadomość, w piątek nastąpiło zdecydowane pogorszenie stanu nerwu/mięśni pośladka. Do tego stopnia
że nie potrafiłem chodzić bez bolącego kłucia w dup...
No niestety musiałem zrezygnować z weekendowych startów. Wielka szkoda mi startu w Kresowych Trail, z powodu rezygnacji chyba już nie zrobię wymaganych 6 startów do klasyfikacji generalnej.
Ale dobra wiadomość w tym jest taka że piątkowe pogorszyło pokazało prawdziwe pierwotne źródło kontuzji, a że nie biegam to wyszło że to moja praca, a dokładnie sposób siedzenia przy konkretnych czynnościach. Dużo by opisywać.
Poranny bieg dołożył swoje i mam. OK, wiem już w czym problem, nie mogę w pracy siedzieć na niskim krzesełku pochylony do przodu.

Jak widać oddaję się pedałowaniu, testuje sobie aplikacje, był kinomap, teraz rouvy a później będzie najpopularniejszy zwift.
Na tym samym tętnie, jest dużo ciężej, pocę się jak mops.

Dodam że we wtorek spróbowałem biegać, po przebiegnięciu 2 km wracałem spacerem do domu, za wcześnie.
Na szczęście mogę pedałować, to mam nadzieję że za dużo nie stracę z wydajności.
Waga pomału spada.
Biegając jak większość, będziesz miał wyniki jak większość.
https://bieganie.org/
https://runalyze.com/athlete/maran
PKO
Awatar użytkownika
Przemkurius
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3681
Rejestracja: 07 lip 2019, 18:26
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

sugeruję pokierować się w stronę zmęczeniowego złamania kości łonowej/krzyżowej. nawet redaktor Falkowski to miał https:// www. youtube. com /watch?v=jNEM955In3c
[url=viewtopic.php?t=60705]BLOG[/url]
[url=viewtopic.php?t=60706]KOMENTSY[/url]

800m: 2:11.97 - 06.22
1000m: 2:49.94 - 06.22
1609m: 5:03.80 - 06.22
3000m: 10:23.18 - 12.20
5km: 17:39 - 09.22
10km: 38:12 - 05.24
15km: 57:50 - 11.24
HM: 1:19:06 - 02.25
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2081
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:41:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

dzięki, na szybko spojrzałem co mówi wyszukiwarka i objawy nie pasują a za linka dziękuję zaraz obejrzę filmik na rowerku :hejhej:
To nie jest oczywiste, to co mam, w niedzielę zarówno czatgpt jak i claude się po dwóch godzinach testów poddało się:

"Uczciwa ocena:
Przez całą tę rozmowę — i tę z ChatGPT — testowaliśmy dziesiątki rzeczy i za każdym razem coś nie pasuje do końca.
To jest sygnał że potrzebujesz fizjoterapeuty który dotknie tego miejsca ręką. Żaden AI tego nie zastąpi przy tak niejednoznacznym obrazie."

najbardziej mi tu pasuje podrażnienie górnego nerwu skórnego tylnego Superior Cluneal Nerve albo
drugie podejrzenie zespół głębokiego pośladka Deep Gluteal Syndrome
Biegając jak większość, będziesz miał wyniki jak większość.
https://bieganie.org/
https://runalyze.com/athlete/maran
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5117
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Nie wierzę. Diagnoza u doktora googla i doktora AI. :bum:
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5117
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Nie wierzę. Diagnoza u doktora googla i doktora AI. :bum:
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2081
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:41:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Obejrzałem filmik @Pączek i brzmi chol. znajomo, ale ja jeszcze jestem na etapie nadziei, że to jednak diagnoza
pani doktor AI Claude "podrażnienie górnego nerwu skórnego tylnego"
Wczoraj byłem cały dzień na dwóch zawodach w których byłem towarzysko, ale prawie cały dzień na nogach, dziś jest z nogą dobrze.
Tak czy inaczej w czwartek rano spróbuję rano potruchtać, do tego czasu zamierzam kręcić rowerek.

A takie wczoraj zajefajne chłopaki mieli warunki, 26 kwiecień,

Obrazek
Obrazek
Biegając jak większość, będziesz miał wyniki jak większość.
https://bieganie.org/
https://runalyze.com/athlete/maran
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2081
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:41:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie w temacie biegowym, bo ja to teraz rower.
Ale dziś rano przetestowałem najpopularniejszą apkę rowerową czyli zwift.
I muszę to napisać, ja naprawdę nie rozumiem fenomenu tego czegoś, to kompletnie nie moja bajka.
Nawet godziny nie dałem rady pedałować w klimacie gierki komputerowej, wywaliłem i skasowałem konto.
Biegając jak większość, będziesz miał wyniki jak większość.
https://bieganie.org/
https://runalyze.com/athlete/maran
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5117
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Co cię wkurwi*o?
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2081
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:41:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Obraz, czyli sztuczny wirtualny świat. Nie moja bajka.
A dwa, ilość użytkowników powoduje że ich ignorujesz.
Rouvy zdecydowanie to jest to co chcę, ale ma jeden minus, nachylenie tras są zbyt dokładne, rower cały czas mieli obciążeniem co mnie wkurza. 11, 10, 11, 10, 11, 10 to przykład. I tak co kilka sekund.
Ale jest też mocno motywujący, ludzi na trasie jest mało to ich sobie gonisz, albo nie dajesz się na finiszu trasy.
Zapisałem się na wirtualne niedzielne zawody, to może być interesujące.
Biegając jak większość, będziesz miał wyniki jak większość.
https://bieganie.org/
https://runalyze.com/athlete/maran
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2081
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:41:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No i właśnie tak to się odbywa, jest fajna platforma to się ją wykupuje, żeby przypadkiem nie zagroziła kapitałowi z Wall Street.
Właśnie dostałem email.
"Our journey to create the most realistic indoor cycling experience has led us to join forces with Zwift, which has strategically acquired ROUVY."
Biegając jak większość, będziesz miał wyniki jak większość.
https://bieganie.org/
https://runalyze.com/athlete/maran
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2081
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:41:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W związku z powyższym, przeprosiłem się z kinomap, ale nie na długo. Nie dam rady w tej mizernej jakości filmików pedałować.

Na ten moment rouvy.com jest platformą z mojej bajki.
Świetne filmy, elementy rywalizacji, segmenty, wyścigi.
Krótko mówiąc zamierzam płacić abonament, a to jest rzadkość z moim charakterem, w tym momencie nikomu nie płacę.
Ale uważam że warto, po prostu czuję że mi się chce, tu pedałować.

Niestety dziś nie pobiegłem kolejnych zawodów, to już 5 z których zrezygnowałem.
Ale piszę post bo mam taką rozkminę, że nie ma bata, jak już wrócę do biegania to dzięki temu rowerowi wskoczę na wyższy level.
Nie mówię że od razu, ale bieganie + dodatkowo rower = będzie dobrze.

Umówiłem się na wizytę do specjalisty od rehabilitacji, niestety na fachowca trzeba poczekać dwa tygodnie.
Biegając jak większość, będziesz miał wyniki jak większość.
https://bieganie.org/
https://runalyze.com/athlete/maran
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2081
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:41:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Obrazek

Zrobił mi się blog rowerowy, ale cóż poradzić, dupa pobolewa, niech tam się sobie naprawia
ja odpuszczam kolejne i kolejne zawody i pedałuje do tabletu.
No a dziś wziąłem udział w prierwszych wirtualnych zawodach.
Uwaliłem się jakby dychę biegł i musiałem trochę zwolnić. Mam wątpliwości czy mam to wszystko dobrze poustawiane
bo jakoś tak daleko dojechałem.
Obrazek

na około 1000 startujących. Czyli poniżej połowy, no mam wątpliwości. Ale co nakręciłem to moje.
Zobaczymy gdzie to kręcenie mnie zaprowadzi.

Jak ci się wydaje że rower jest lżejszy to..... ci się wydaje, mi też się wydawało.
Biegając jak większość, będziesz miał wyniki jak większość.
https://bieganie.org/
https://runalyze.com/athlete/maran
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2081
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:41:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tak ku pamięci dodam że po dwóch tygodniach rouvy wyliczyło po dzisiejszych zawodach
FTP na 172 W​≈2,65 W/kg
Biegając jak większość, będziesz miał wyniki jak większość.
https://bieganie.org/
https://runalyze.com/athlete/maran
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2081
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:41:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Obrazek

Z kronikarskiego obowiązku wrzucam ostatni tydzień.
Nawet nie chce mi się pisać, nic nie jest lepiej, wczoraj po dwóch tygodniach spróbowałem biegać i...... nic się nie zmieniło.
Napiszecie idź do lekarza, byłem w tym tygodniu u dwóch, i eeeeee szkoda pisać, konowały. Podsumuje ich co sobą reprezentują.
Po dwóch minutach mojej opowieści słyszę "ja już wszystko wiem co się stało". A żaden z nich nawet nie poprosił o dokładne wskazanie w którym miejscu pośladka mam ból. I generalnie "to już po 5 wizycie rehabilitacji zrobi się panu lepiej".
Jeden stwierdził, że mi się mięsień wyłączył a drugi że mi się staw zablokował i zaraz mi go odblokuje.
Jutro znowu zarywam dzień w pracy i idę do fizjoterapeuty. Dam ostatnią szansę, jak nic z tego nie będzie to sobie odpuszczam sezon i bieganie, niech się sobie organizm leczy.
Na rowerze mogę kręcić, tylko kolana zaczynają się buntować.
Biegając jak większość, będziesz miał wyniki jak większość.
https://bieganie.org/
https://runalyze.com/athlete/maran
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5117
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Rezonans magnetyczny dupy plus ortopeda
New Balance but biegowy
ODPOWIEDZ