Teraz jest So, 27 lutego 2021, 09:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przemek, szybciej! - krzyknął Rolli
Nowy postNapisane: Wt, 23 lutego 2021, 21:16 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

15x 90s/45s w T5 ~3'35/km

dlatego wole takie treningi biegać z rana.

Obrazek

wrzucam tylko szybkie bo wtedy była praca, a na wolnych był odpoczynek.

słowo wyjaśnienia: po piątym dłuższa przerwa bo siku, a po trzynastym jeszcze dłuższa, bo jelito mi się zbuntowało.

akcenty wolę z rana bo:
-bardziej mi się chce
-mam więcej siły
-jestem przed pracą
-i w sumie bardziej mi się chce
-bo mam więcej siły.
-i z rana pije kawę.

taki żarcik. myślałem, że będzie ciężej. nie to, że było lekko. ale też nie było umieralni.
może ze względu na ubiór. jest progres, zamiast długiej termy założyłem krótką pod bluzę. a na dół spodnie 3/4 czyli jakby krótkie. i wiecie co? zmarzłem :hahaha:

2km rozgrzewki, jakieś krótkie abc żeby złapać trochę ciepełka i wio.

pierwsze pięć takie na przetarcie i złapanie zadyszki. później jakoś się tak to wszystko ustabilizowało do dziesiątego mniej więcej. a ostatnie pięć zaczęło wchodzić w nogi, bo troszeczkę ciężkie się robiły czyli mleczan się przestał ulatniać. ale generalnie nie było źle.
jedynie czternasty niedomknięty, bo zwolniłem przed przejściem dla pieszych gdy jechało auto a następnie było za mało czasu żeby podgonić.

średnia kadencja 178. czułem to, bo brakowało trochę takiego luzu w nogach. być może dlatego, że długo nie mogłem złapać ciepłoty.

podsumowując: nie było źle. było wymagająco ale nie było zdychania. warunki pogodowe też całkiem całkiem. jedynie przydałoby się bardziej popracować nad krokiem, żeby na zmęczonych nogach nie skracać kroku.

1000m - 3:07,46 - 15.08.2020 (bieżnia)
3000m - 10:23,18 - 19.12.2020 (atest - hala)
5k - 20:33 - 06.01.2020 (atest) -> 18:58 - 27.07.2020 (bieżnia) -> 18:54 - 09.10.2020 (bieżnia)

Tytuł: Re: Przemek, szybciej! - krzyknął Rolli
Nowy postNapisane: Cz, 25 lutego 2021, 14:28 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

2km + 4km po 4'10 + 2km

wiosna wiosna, wiosna ach to ty.

Obrazek

jest ciepło, osy zaczynają latać. a ja się przeziębiłem. tak kurwa, przeziębiłem.
wczoraj wieczorem nie byłem w stanie normalnie przełknąć śliny. dopadł mnie ból gardła.
od razu wprowadziłem kurację w postaci gorącej kąpieli, leżenie pod kocem w dresie żeby się wypocić. herbatka z sokiem malinowym a na noc grzane piwko. dzisiaj było w miarę okej z gardłem, ale jeszcze nieidealnie.

z racji, że ze dwa dni mnie gardło już smyrało, wziąłem w robocie do końca tygodnia wolne, aby się troszkę podkurować.
stąd też poczekałem aż się zrobi dosyć przyjemnie aby wyjść z domu. nawet wyszedłem na krótki rękaw. fajnie.

pojechałem na stawy stefańskiego zorientować się jak wygląda pętla. w sumie jest dosyć średnia. dwa dłuższe podbiegi. ogólnie jakby jedna strona pod górkę, druga płaska. to chyba wolę moją osiedlową pętle.

samo bieganie dramat. tętno dosyć wysokie jak na tempo docelowe, nogi kłody, zero luzu. jedyny plus, że dwa rozgrzewkowe kilometry dosyć szybko i na kadencji 159 według stryd.
mimo, że tempo wchodziło z zapasem, to samopoczucie bardzo słabo.

kolka. kolka w moim przypadku pojawia się, jeśli zjem coś poniżej godziny do początku jednostki. dzisiaj zjadłem jedną bułeczkę maślaną z miodem na ok 45min przed bieganiem i trakcie pojawiła się delikatna kolka.

średnio to wszystko wygląda na dziś. właśnie zjadłem obiad i idę wskoczyć do wanny a następnie pod koc. młoda do odbioru o 16 to raczej sobie nie poleżę. plus taki, że jutro mam cały dzień pod pierzynką.

1000m - 3:07,46 - 15.08.2020 (bieżnia)
3000m - 10:23,18 - 19.12.2020 (atest - hala)
5k - 20:33 - 06.01.2020 (atest) -> 18:58 - 27.07.2020 (bieżnia) -> 18:54 - 09.10.2020 (bieżnia)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]