MEZO planuje 2h30 w maratonie w ciągu dwóch lat

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach

Czy MEZZO pobiegnie 2h30 w ciągu najbliższych dwóch lat ?

TAK
28
26%
NIE
79
74%
 
Liczba głosów: 107
Awatar użytkownika
longtom
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 491
Rejestracja: 19 kwie 2016, 13:34
Życiówka na 10k: 47'24"
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: wlkp

Nieprzeczytany post

KrzysiekJ pisze:Zapis o automatycznej i obligatoryjnej dyskwalifikacji zawodnika, którego chip nie został zarejestrowany przez którąkolwiek z mat/bramek na trasie jest dość ryzykowny.
W Poznaniu przy macie na 10 kilometrze, akurat jak przebiegałem, była jakaś awaria. Coś tam piszczało i mrugało, dwóch facetów z obsługi coś grzebało w skrzyni pełnej kabli.
Chyba naprawili, ale pewności nie mam bo pobiegłem dalej. :hejhej:
New Balance but biegowy
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13294
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Dariush pisze:
faraon828 pisze: W tym wypadku nikt na takim zagraniu niczego nie uzyskał, poza tym, że M.N., ograbił ludzi za sobą z jednej pozycji wyżej, która im się należała.
Ale czy kogoś to grzeje, że mógłby być jeden plac wyżej w klasyfikacji? Chyba nie.
Nosz kurde było by TOP50 a tak to jest 51 :)
+1
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12398
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Gdybyś się zatrzymał i zapytał o szczegóły, to powinni wyjaśnić całe zajście posługując się schematem elektrycznym. Po biegu można wtedy ze spokojnym sumieniem rekomendować kompetencje pracowników z obsługi.
marek84
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3659
Rejestracja: 06 sie 2014, 22:31
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: stara i nieaktualna
Lokalizacja: Wroclaw, POL
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No wiadomo - tak źle i tak niedobrze. Ale to co innego - przecież tutaj nie jest tak, że gościa łapią wszystkie bramki poza jedną gdzieś w środku, tylko nie łapie go żadna bramka przed 30km i ktoś (automat lub obsługa) mu dopisuje czas startu elity i podaje wynik netto... Jeszcze mówimy o gościu z TOP25, gdzie wbiegają pojedynczy zawodnicy -> Ponawiam (oczywiście sarkastyczne) pytanie: dlaczego w takim razie firma zakłada, że jeśli kogoś nie złapał start (i kilka kolejnych pkt-ów) = uznajemy, że startował w elicie i liczymy mu netto jak zwycięzcom? Czy jeśli by tego samego gościa nie złapała meta to czy by go klasyfikowali?
biegam ultra i w górach :)
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

zapytałem Marcina o tę sprawę. Wyjaśnił mi, że wszystkie okoliczności biegu Meza były uzgodnione z organizatorami i nie zadziało się nic, na co wcześniej nie dostaliby zgody. Dla mnie zamyka to kwestię "oszustwa" Jacka czy Marcina, a ewentualne pretensje należy chyba kierować bezpośrednio pod adresem decydentów.

Mnie to wyjaśnienie w zupełności wystarcza i nie mam żadnego problemu z omawianą sytuacją :)

aha - pozwoliłem sobie zapytać Marcina, bo lubię, jak obie strony sporu mogą zająć stanowisko, a czytelnik ma szansę wyrobić sobie własne zdanie wysłuchawszy obu racji.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
barcel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1107
Rejestracja: 16 wrz 2011, 10:58

Nieprzeczytany post

Qba, super. Teraz tylko jeszcze wyślij zapytanie do Organizatora o jego stanowisko i do PZLA i kolegium sędziowskiego, jak to się ma do akredytowania takiego biegu i przestrzegania przytoczonych w regulaminie przepisów PZLA.

Wówczas będziemy mieć pełen obraz sprawy.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

jak już napisałem kilka razy nie interesuje mnie to.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
barcel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1107
Rejestracja: 16 wrz 2011, 10:58

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:jak już napisałem kilka razy nie interesuje mnie to.
Rozumiem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12398
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Najpierw niech zajmą się rekordem Polski Jarzyńskiej, a potem ewentualnie pierdołami.
Awatar użytkownika
KrzysiekJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1571
Rejestracja: 06 lis 2013, 16:29
Życiówka na 10k: 38:00 z treningu
Życiówka w maratonie: 2:57:26 atest
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

A dla mnie właśnie stanowisko Organizatora (w odniesieniu do treści Regulaminu) jest w tym przypadku bardzo interesujące.

PZLA nie ma innego wyjścia niż tylko potwierdzić aktualny charakter swoich przepisów. Dla mnie to dość oczywiste.
marek84
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3659
Rejestracja: 06 sie 2014, 22:31
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: stara i nieaktualna
Lokalizacja: Wroclaw, POL
Kontakt:

Nieprzeczytany post

KrzysiekJ pisze:A dla mnie właśnie stanowisko Organizatora (w odniesieniu do treści Regulaminu) jest w tym przypadku bardzo interesujące.

PZLA nie ma innego wyjścia niż tylko potwierdzić aktualny charakter swoich przepisów. Dla mnie to dość oczywiste.
Dla mnie to też jest interesujące. Na równi z tym, że - jeśli rzeczywiście było to ustalone z organizatorem - to dlaczego Marcin Nagórek widnieje w nawet nieoficjalnych wynikach? Przecież to powinno być skorygowane od razu - nawet więcej - jeśli gość jest dogadany jako pejsmejker od 30km to nigdy nie powinien się pojawić w tych wynikach.

Niestety - moim zdaniem - po prostu temat jest/był olany i tyle, organizatorzy mają gdzieś te wyniki, byle impreza była kul, czili i trendi bez większych zgrzytów i kasa sie zgodziła na koniec.
yacool pisze:Najpierw niech zajmą się rekordem Polski Jarzyńskiej, a potem ewentualnie pierdołami.
Albo rekordem Polski i Świata w biegu 24h.
biegam ultra i w górach :)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12398
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Niekiedy stosuje się zapis, że wszelkie kwestie nieuregulowane będą interpretowane przez organizatora. Dla co bardziej krewkich taki wybieg zasługiwać będzie na potępienie za współudział w oszustwie. To polskie piekiełko, o którym pisałem wcześniej ma swoje paliwo na podtrzymanie ognia.
Jeżeli organizator ma gdzieś wyniki, bo ważniejsze są inne aspekty, to nie jest to od razu oznaką degeneracji lecz amatorskiego wymiaru imprezy masowej.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13294
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:zapytałem Marcina o tę sprawę. Wyjaśnił mi, że wszystkie okoliczności biegu Meza były uzgodnione z organizatorami i nie zadziało się nic, na co wcześniej nie dostaliby zgody. Dla mnie zamyka to kwestię "oszustwa" Jacka czy Marcina, a ewentualne pretensje należy chyba kierować bezpośrednio pod adresem decydentów.

Mnie to wyjaśnienie w zupełności wystarcza i nie mam żadnego problemu z omawianą sytuacją :)

aha - pozwoliłem sobie zapytać Marcina, bo lubię, jak obie strony sporu mogą zająć stanowisko, a czytelnik ma szansę wyrobić sobie własne zdanie wysłuchawszy obu racji.
Tylko nie rozumie dlaczego jest Mezo na liscie z wynikami, jak on bral udzial w zawodach ktore odbywaly sie weglog przepisow IAAF.

Zgoda organizatora nie ma nic z tym wspolnego. To sa po prostu inne warunki dla tego zawodnika jak dla innych.

On powinien byc na innej liscie. Lista tych, ktorych kryteria IAAF nie obejmuje.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12398
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Czyli co, wyrwać chwasta?
Może to być dobry motyw na szlagier.
marek84
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3659
Rejestracja: 06 sie 2014, 22:31
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: stara i nieaktualna
Lokalizacja: Wroclaw, POL
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rolli pisze:Tylko nie rozumie dlaczego jest Mezo na liscie z wynikami, jak on bral udzial w zawodach ktore odbywaly sie weglog przepisow IAAF.
A rozumiesz, dlaczego na tej samej liście z wynikami (10 dni po imprezie!!) jest M. Nagórek (i w dodatku ma czas netto i brutto z całego dystansu) jeśli jednoznacznie sam przyznaje że wszedł na trasę i zaczął "swój bieg" pomiędzy 25-30km ??
biegam ultra i w górach :)
ODPOWIEDZ