Komentarz do artykułu „Nie zachwycam się pojedynczym treningiem" - rozmowa z Jackiem Kostrzebą

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

zdecydowanie większym autorytetem jest dla mnie Bartek Olszewski niż Henryk Szost :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Aż ciężko się to czyta ;)
Na autorytet prócz treści ma w obecnych czasach wpływ ma siła przekazu i zasięg. Same wyniki jeśli nie przekazuje się treści przede wszystkim anglojęzycznie za daleko się nie przebiją a co za tym idzie grono fanów lub zainspirowanych będzie węższe.

Nie można się też ograniczać do rozważań o autorytecie tylko do biegaczy. Wielu polskich sportowców jest autorytetami na skalę światową zarówno dzięki wynikom sportowym jak i anglojęzycznemu przekazowi w tym treningom w campach np. w USA.


Ograniczając analizę tylko do wąskiego polskiego podwórka ma się bardzo zawężone pole widzenia a co za tym idzie i wiedzę ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
krunner
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 978
Rejestracja: 14 wrz 2011, 10:32
Życiówka na 10k: 42:53
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:zdecydowanie większym autorytetem jest dla mnie Bartek Olszewski niż Henryk Szost
Myślę, że warto doprecyzować dziedzinę (idealnie: zawęzić) autorytetu. Jeżeli mówimy o a. wyczynie w maratonie albo b. amatorskim treningu do maratonu aktywnych zawodowo ~30-latków albo c. prowadzeniu bloga biegowego, to Olszewski byłby pewnie autorytetem w b. i c., a Szost w a.
Trudno mówić o autorytecie w oderwaniu od osiągnięć w jakiejś dziedzinie. Oczywiście same osiągnięcia nie wystarczą, potrzeba czegoś więcej.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

oczywiście masz rację, chodzi mi o ogólne wrażenie, które można podsumować w taki sposób: "bardziej interesuje mnie, co powie xyz"
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
ODPOWIEDZ