Citius, Altius, Fortius - amatora - Tak czy Nie ?

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
Dariusz Nożyński
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 29 wrz 2015, 21:03
Życiówka na 10k: 31:40
Życiówka w maratonie: 2:25:13
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:a co w tym złego, że biegac z poziomu 55 na dychę biega w adiosach i ma na ręku drogi zegarek?
złego to absolutnie nic, ale uznałem że przynajmniej warte odnotowania :)
--
Dariusz Nożyński
SzybkieBieganie.pl
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Dariusz Nożyński
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 29 wrz 2015, 21:03
Życiówka na 10k: 31:40
Życiówka w maratonie: 2:25:13
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

jacekww pisze:Panowie coście się tak uczepili tych butów i zegarków, przecież to w tym artykule ma najmniejsze znaczenie.

Oczywiście że jest przerysowany i napisany z przymrużeniem oka, ale nie pozbawiony elementów realizmu (w których każdy z nas odnajdzie coś swojego), a chodzi przede wszystkim o zdroworozsądkowe podejście i zachowanie umiaru, bo w innym przypadku hobby choć bardzo pozytywne może odcisnąć negatywne piętno na inne płaszczyzny naszego życia i nie zawsze cel jest wart poniesionych kosztów (nie tylko finansowych, a w szerokim aspekcie życia pojmowanych), bo 1,2,3 minuty szybciej dla amatora ma przełożenie tylko jedynie i aż na jego satysfakcję, więc warto czy nie warto? - każdy ma swoją odpowiedź

Tak przynajmniej ja odczytuję zamysł autora Dariusza Nożyńskiego (a może zbyt filozoficznie do tego podszedłem).
No i można zrozumieć "co autor miał na myśli" ? - można :) - dzięki za nie czytanie między wierszami (tam po prostu nie ma tekstu) :)
--
Dariusz Nożyński
SzybkieBieganie.pl
ODPOWIEDZ