bieganie a duzy biust

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

Lena95
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Przywróciłyście mi wiarę, a myślałam, ze stanik z Nike tylko mnie obciera :D Teraz mam z Pumy i jest o niebo całe lepiej, tylko cena mnie trochę bolała :ech:
New Balance but biegowy
Ania22
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2017, 16:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja oklejam sobie miejsca otarć zwykłymi plastrami. :)
martynakosak
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 05 wrz 2017, 11:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Znam ten problem. Może nie mam bardzo dużego biustu, ale jest bardzo wrażliwy, dlatego nawet wykonując niezbyt intensywne ćwiczenia muszę mieć dobre wsparcie. teraz szukam czegoś właśnie do biegania - chciałabym coś co dobrze podtrzymuje biust, ale też pozwala oddychać (nie szukam gorsetu ani nic w tym stylu), zależy mi też, żeby nie był żadnych zapięć, chociaż z tego co widziałam, to te lepsze nie są wkładane przez głowę, ale właśnie zapinane. Nigdy nie kupowałam takiej bielizny w internecie, bo boję się, że nie trafię w odpowiedni rozmiar, a w "normalnych" sklepach takich rzeczy niestety nie ma za wiele i są dość drogie. Chociaż chyba na tym nie ma co oszczędzać... Tez podchodzę do tego jak do inwestycji, bo jednak ten zakup ma zadbać o bardzo ważne części ciała :)
aginka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2017, 15:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A mi się udało dorwać jakiś zwykły w sklepiku takim osiedlowym z bielizną, ma dobry skład i tak trzyma ten biust jak taka dobra opaska, mi się podoba,a kosztował gorsze, więc warto chyba czasem popatrzeć też na te niższe półki.
aginka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2017, 15:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mi się nie skręcają ;) ale rozumiem, o czym mówisz, szczególnie staniki takie codzienne z fiszbinami są tragiczne z niskiej półki, niewygodne, obracają się, nie trzymają w miejscu.
Po prostu mam sportowy bez usztywniania taki zwyczajny, to jest kawałek materiału, także myślę, że producent nie miał czego popsuć ;) a patrzyłam głównie na skład, żeby oddychał.
Awatar użytkownika
Krabicz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobra alternatywa ale nie najlepsza. Tutaj warto rozważyć wszystkie za oraz przeciw.
Tylko pamiętaj, by zawsze być sobą i nie bać się mówić tego, co myślisz, albo tego, by głośno marzyć.
Awatar użytkownika
slawek33
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2018, 13:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Są specjalne staniki :)
W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze.
ODPOWIEDZ