Wózek do biegania

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przecież to oczywiste prawda? :bum:

Wysłane z mojego SM-A510F .
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
charm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1929
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Skoor - odpuść ;)

I nie chodzi o seksizm czy jakikolwiek podział płci, ale - sory, nie będziesz karmić piersią, więc choćby czas karmienia nie ograniczy Ci pory treningu, nie będziesz się bał, że jak wyjdziesz, to ktoś, kto zostanie z dzieckiem nie będzie w stanie nakarmić, i tak dalej ;)
Tak jak we wszystkich pozostałych kwestiach jestem za równością, pracuję w męskim zespole, w męskim zawodzie itd ;) tak w wypadku macierzyństwa, zwłaszcza w jego początkowym okresie nie ma równości - tak to już jest ;)

A co do wózka biegowego - za kilka miesięcy kupię, tylko jeszcze nie zdecydowałam się na model, i wtedy będę mogła coś więcej napisać ;)

Wysłane z Tapatalka
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Charm, ja sobie zdaje sprawę z takich rzeczy. Natomiast ze swojej perspektywy napisałem, że mi się wózek nie kalkuluje i wolę biegać sam, a dziecko brać na spacer w zwykłym wózku za co stwierdzono, że nigdy nie zrozumiem kobiet.

Charm... Mam 2 córki, syna w drodze i truchtajaca żonę. Nie widzę problemu, żeby z dzieckiem zostać. Taki mały "Bąk" nie je co 5 min. Ogarnięty facet przez godzinę sobie da radę, a przy odpowiedniej logistyce to dzieciak jest nakarmiony i wytrzyma dłużej. Druga sprawa, że pokarm można odciągać i przechowywać, a w najgorszym wypadku używać mleka w proszku do rozrabiania. Nie wyobrażam sobie, że dorosły mężczyzna (nie mówię o chłopcach w męskim ciele) nie da sobie z tym rady.

Owszem są różnice w postrzeganiu i takie tam, ale chyba chodzi o to żeby obie strony się uzupełniały i nijako zachodziły częściowo o swoje obowiązki. Jeśli Wy jako kobiety bierzecie cały rodzicielski obowiązek na siebie to już tak naprawdę Wasz problem.

Wysłane z mojego SM-A510F .
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Bianka16 pisze:więc skargę można składać do autorki.
A jeśli to autor?
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No jak, przecież to dział dla kobiet nie? :hejhej:

Wysłane z mojego SM-A510F .
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

beata pisze:
Bianka16 pisze:więc skargę można składać do autorki.
A jeśli to autor?
Sprawdzone najpierw - autorką jest Agucha a moderatorem działu Beata. Na kobitkę tematu wskazuje też forma żeńska użyta w postach :hej:
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Bianka16 pisze:
beata pisze:
Bianka16 pisze:więc skargę można składać do autorki.
A jeśli to autor?
Sprawdzone najpierw - autorką jest Agucha a moderatorem działu Beata. Na kobitkę tematu wskazuje też forma żeńska użyta w postach :hej:
No nie, miałam na myśli autora/autorkę działu. Autorem działu jest twórca forum.
Dzięki za przypomnienie, że jestem moderatorem, jako moderator proponuję zatem kwestie wzajemnego zrozumienia/niezrozumienia pozostawić już na boku.
A wątków o wózkach na forum było już kilka, pewnie też w dziale Sprzęt. Powinnam więc pewnie ów wątek przenieść (być może ułatwiłoby to porozumienie :hahaha: ), ale nie umiem ;).
ODPOWIEDZ