ORLEN Warsaw Marathon 2017

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
marcinnek_
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1128
Rejestracja: 22 mar 2013, 09:32
Życiówka na 10k: 38:57
Życiówka w maratonie: 3:04:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Pobiegniemy po identycznej jak w zeszłym roku. Ja tam się cieszę :)
Motto: ...by dzisiejszy trening był jutro tylko rozgrzewką.
Wyniki: 5km: 18:47 / 10km: 38:57 /15km: 59:53 / 21km: 1:23:56 / 42km: 3:04:19
Blog: Chodnikiem i szlakiem - biega.marcindabrowski.net
Facebook: Chodnikiem i szlakiem
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Ale medal naprawdę ładny, z moich ust rzadko można coś takiego usłyszeć, większość medali jakie widziałem to mega kicz.
http://bieganie.pl/?show=1&cat=10&id=9237
lubiebieganie
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2015, 11:26
Życiówka na 10k: 41.15
Życiówka w maratonie: 3:31:57
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ekstra medal - dobra robota !
krokomierz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 14 lis 2012, 18:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Formularz zgłoszeniowy informuje o braku męskich koszulek technicznych. Mimo to w dalszym ciągu pojawiają się 3 pakiety do wyboru: basic, standard (= basic + koszulka techniczna) i premium = standard + torba sportowa. Ceny też się różnią (59,89,129). Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego system za pakiet standard bez koszulki wymaga wpłacenia 30 PLN więcej. A do tego nie wiem ile powinienem wpłacić poprzez system dotpay na pakiet premium. Pojawia mi się kwota 129 ale w tym nie ma koszulki. Biuro jakoś nie odpowiada na tę wątpliwość.
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć. Słuchajcie, czytałem gdzieś na FB o zatorach zaraz po starcie - jak to wyglądało w zeszłym roku? Czy zator powstał od razu, czy dopiero jakieś dalsze grupy miały problem. Zależy mi na dyszce i raczej nie mogę stracić minuty na starcie :bum: Z tym, że ja stałbym gdzieś jednak w przedniej części tłumu.
magicslim
Wyga
Wyga
Posty: 107
Rejestracja: 29 lis 2015, 10:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zator na samym początku i chyba najbardziej dotkliwy na grupach powyżej 50 minut. Ustawiłem się i biegłem przy pacemakerze na 50 minut pierwsze kilometry. Było lekkie zwolenianie na samym początku,na pierwszym kilometrze miałem 5:11min/km, potem już równo ok. 4:55min/km do 5km i ostatnie 5km rura. Niestety jak na czasach 40 minut i szybciej nie wiem czy było odczuwalne.
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ktoś jeszcze coś dopowie?
liber43
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2017, 15:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: New York City (SoHo)

Nieprzeczytany post

Przy pacemakerach około 50 minut zator był niemiłosierny, minuta mi zleciała na zegarku zanim tłum ruszył. W tym roku trasa identyczna, ale na szczęście mnie nie będzie. Bieg drugiego sortu w porównaniu do maratonu. Jeden pas blokował wóz transmisyjny, żeby było śmieszniej.
magicslim
Wyga
Wyga
Posty: 107
Rejestracja: 29 lis 2015, 10:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

liber43 pisze:Przy pacemakerach około 50 minut zator był niemiłosierny, minuta mi zleciała na zegarku zanim tłum ruszył.[...]
Ale to było jeszcze przed przekroczeniem startu i pomiaru czasu.
Bator Tabor
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2017, 12:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Do Wszystkich biegaczy ORLEN Warsaw Marathon
W tym roku Wasz bieg ma podwójne znaczenie. Dzięki organizatorom możecie zadedykować swoje wyzwanie jednemu z 30 celów charytatywnych. Orlen wesprze darowizną te organizacje, których biegacze jak najliczniej dobiegną do mety. Możecie za darmo przekazać swój dar serca za pomocą strony internetowej https://www.orlenmarathon.pl/darserca/lista
Gorąco zachęcamy do wsparcia podopiecznych Fundacji Bator Tabor (na końcu listy)- dzieci doświadczonych chorobami nowotworowymi, dla których organizujemy terapeutyczną zabawę w postaci obozów letnich oraz warsztatów plastycznych, gier i zabaw, w trakcie hospitalizacji na oddziałach onkologicznych.
PODCZAS ORLEN WARSAW MARATHON DOŁĄCZ DO DRUŻYNY BATOR TABOR I POMÓŻ NASZYM PODOPIECZNYM ODZYSKAĆ DZIECIŃSTWO!
www.batortabor.pl

Prosimy o udostępnianie wiadomości

Życzymy wszystkim biegaczom osiągnięcia swojego celu i satysfakcji z pomagania :usmiech:
Kurilp
Wyga
Wyga
Posty: 87
Rejestracja: 20 maja 2016, 05:21
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:47:04

Nieprzeczytany post

Przejrzałem historyczne posty w tym watku i dość zabawnie te czarne prognozy i wizje wyglądają w konfrontacji z rzeczywistością ;) Chyba nie bedzie najazdu wojska, apelu smoleńskiego i tym podobnych egzotycznych przewidywań? Czy znana jest frekwencja? Czy późne zapisy miały wpływ? Zdaje się, że opłata startowa była dość przystępna (to chyba jedna z wizji, która się spełniła), czy dzięki temu będzie frekwncyjny sukces?
bluee5
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2012, 13:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Witam kolegów i koleżanki,
Czy znalazł by się ktoś chętny aby utworzyć grupkę na czas w okolocach 2h55m ?
Planuje lecieć to równo 4'07" jeżeli ktoś ma podobne plany zapraszam do kontaktu ;))
Awatar użytkownika
j.nalew
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 737
Rejestracja: 31 gru 2015, 09:24
Życiówka na 10k: 42:49
Życiówka w maratonie: 3:35:01
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Czy wiadomo, kto z naszej czołówki pobiegnie w Maratonie i Biegu Oshee, może jest gdzieś jakiś artykuł itp.?
IG jnalew
www.strava.com/athletes/19149633

Blog viewtopic.php?f=57&t=56963
Blog - komentarze viewtopic.php?f=28&t=56993

5km 20:11, 2018
10km 42:49 2018
HM 1:37:29, 2023
M 3:35:01, 2023
zoraw9
Wyga
Wyga
Posty: 90
Rejestracja: 31 maja 2011, 18:30
Życiówka na 10k: 32.43
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

j.nalew pisze:Czy wiadomo, kto z naszej czołówki pobiegnie w Maratonie i Biegu Oshee, może jest gdzieś jakiś artykuł itp.?
Jutro o godzinie 11.00 odbędzie się konferencja m.in. na temat Elity maratonu i Biegu Oshee i będą podane nazwiska czołowych zawodników. Cóż trochę cierpliwości i jutr do południa wszystko będzie jasne :hej:
Awatar użytkownika
MEL.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1590
Rejestracja: 18 wrz 2007, 12:27
Życiówka na 10k: 46:56
Życiówka w maratonie: 3:43
Lokalizacja: Las Kabacki
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeśli nie wiecie co począć w sobotę rano ok. godz. 9-10, a bardzo Was kręci widok biegających i może też chcielibyście zrobić sobie lekki rozruch na dystansie 5 km, to zapraszam na ursynowski parkrun: http://www.parkrun.pl/warszawa-ursynow/
fb: https://www.facebook.com/parkrunWarszawaUrsynow/

Maratończycy będą przebiegać obok naszego parku na ul. Rosoła po 20 km. Pewnie jak co roku będzie tam nasz parkunowy punkt kibicowania. Ursynów kocha biegaczy, a biegacze Ursynów, prawda?
ODPOWIEDZ