kontuzja

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
kuba909
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2017, 17:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 1.38

Nieprzeczytany post

Witam pisałem juz do Panstwa kiedys ale bez odezwu pisze jeszcze raz bo łudze sie ze przeoczono moja wiadomosc. Mam straszne problemy z kolanami nie wiem co robic zaczeły sie one po biegu w połmaratonie. Chciałbym jeszcze kiedys moc przebic chociaz pare km bo teraz wogole nie moge nic robic a chodzenie czy wiekszy wysiłek to dla mnie katorga a mam dopiero 24 lata a cale zycie przede mna. Chodziłem juz do paru ortopedow miałem robione artoskopie ale jest jeszcze gorzej,. Dlatego moze panstwo maja jakies namiary do batdzo dobrego specjalisty ktory wreszcie mogłby mi pomoc bym pobiegł jeszcze kiedys bo bieganie to najlepsza rzecz w moim zyciu i dzieki której byłem "lepszym człowiekiem". pozdrawiam serdecznie
New Balance but biegowy
bosak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1083
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli oczekujesz pomocy (kiedykolwiek i gdziekolwiek) to przede wszystkim szanuj czytających. Masz 24 lata a piszesz jak gimbus...
Polska to trudna języka?
kuba909
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2017, 17:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 1.38

Nieprzeczytany post

Przepraszam wykaże sie wiekszą inteligencją to ze zrobiłem głupie literowki nie oznacza że jestem gimbusem. Jesli nie chcesz pomóc to nie poprawiaj mnie i nie oczerniaj kogoś z góry. To jest tzw. "polactwo" ocenianie kogoś z góry, nasza Polska mentalność... ehhh :D
dara_nala
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dokładnie.. za kilka głupich literówek można zostać zmieszany z błotem.. tylko krytyka i jak to fajnie komuś coś wytknąć??
Wracając do tematu to ja niestety nie znam ale mogę Ci doradzić to co ja zrobiłam jak miałam kontuzję i nie wiedziałam co dalej. Popytałam w kręgu sportowców i dostałam namiary na sprawdzonych fachowców. W moim przypadku pomógł masażysta. Powodzenia!
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

dara_nala pisze:Dokładnie.. za kilka głupich literówek można zostać zmieszany z błotem..
Tylko, że to nie jest "kilka głupich literówek", a kompletny brak umiejętności posługiwania się językiem.

Nie mówiąc o tym, że post jest mało precyzyjny: jakich specjalistów mamy polecić? Lekarzy? Fizjoterapeutów? W jakim rejonie Polski? Może kolega jest ze Szczecina ja mu polecę fachowca z Przemyśla, i co z tego? Na czym polega dokładnie problem - czy to był jakiś uraz, przewlekła kontuzja? Jak rehabilitował kolana - czy ćwiczy, wzmacnia, itp.?

Ja mogę tylko polecić wzmacnianie mięśni okołokolanowych, jak i całego ciała. Na forum jest wiele wątków kolanowych, w każdym jakieś ćwiczenia były polecane. Tak samo w necie jest dużo artykułów i filmów.
Hefaj_stos
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Widzę że sami profesorowie tutaj są na forum... Co to tematu ostatnio na siłowni odczułem dziwny dyskomfort prawego ramienia podczas wypychania sztangi :/ macie jakieś domowe sposoby bo szczerze obawiam się iśc do lekarza :P
Anioł
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2016, 11:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W swej mądrości pewnie napiszą Ci to co mi kiedyś (powiem,że naprawdę trafne)
Spieprzaj do konowała sprawdź czy ręka cała :D
Tak mniej więcej ,ale przesłanie to samo ;-)
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Hefaj_stos pisze:domowe sposoby
Okłady z liścia kapusty.
ODPOWIEDZ