Fala uderzeniowa, a shin splints

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Kaczka111
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, jestem sprinterką biegam głównie 400m mam problem z bólem piszczeli po wewnętrznej stronie. Byłam u fizjoterapeuty 2 razy na fali uderzeniowej oraz Milan zakładane taśmy. Zabieg nie był w sobie bolesny. Minęły 2 tygodnie, zabieg był wykonywany co tydzień. Ból się minimalizował ale cały czas powraca. Nie wiem czy fizjoterapeuta specjalnie wykonywał zabieg niedokładnie aby udać się do niego ponownie czy to po prostu mi się nasila przez to ze trenuje. Proszę o wszelka radę, ponieważ nie chce wydawać pieniędzy na fizjoterapute gdyż to kosztuje... cały czas się roluje zastanawiam się tez nad kupnem opasek kompresyjnych na lydki
New Balance but biegowy
KFZFIZJO
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2019, 18:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, przede wszystkim dwa zabiegi fali to może być za mało zazwyczaj robi się je w serii po 5/6 zabiegów plus dokłada się ćwiczenia i minimalizuje trening aby sprawdzić czy jest efekt. Raczej nie podejrzewał bym terapeuty o naciąganie... czy coś innego zalecił terapeuta ?
Kaczka111
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

KFZFIZJO pisze:Witam, przede wszystkim dwa zabiegi fali to może być za mało zazwyczaj robi się je w serii po 5/6 zabiegów plus dokłada się ćwiczenia i minimalizuje trening aby sprawdzić czy jest efekt. Raczej nie podejrzewał bym terapeuty o naciąganie... czy coś innego zalecił terapeuta ?
Kaczka111
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

KFZFIZJO pisze:Witam, przede wszystkim dwa zabiegi fali to może być za mało zazwyczaj robi się je w serii po 5/6 zabiegów plus dokłada się ćwiczenia i minimalizuje trening aby sprawdzić czy jest efekt. Raczej nie podejrzewał bym terapeuty o naciąganie... czy coś innego zalecił terapeuta ?
Kaczka111
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tylko rolowanie
ODPOWIEDZ