Problem z kolanem /Ortopeda czy fizjoterapeuta /Kraków

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
bosak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1083
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja to wiem ;) Kodeks Etyki Lekarskiej art. 63 pkt. 1
"Lekarz tworzy swoją zawodową opinię jedynie w oparciu o wyniki swojej pracy,
dlatego wszelkie reklamowanie się jest zabronione."
New Balance but biegowy
bosak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1083
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A z jakiego powodu mam coś udowadniać komukolwiek? Podałem jedynie zapis z ich kodeksu etycznego... Mam wiedzę, a to jest coś :spoko:
A jakbyś ty udowodnił takiemu lekarzowi, że się reklamuje, to co byś z tą wiedzą zrobił? :hahaha:
Marlon6357
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2016, 15:44
Życiówka na 10k: 1:12:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Problemy z łękotką zaczęły się u mnie kiedy zmieniłem miejsca treningów. Dawniej mieszkałem w okolicy w której było dużo parków, miękkiej nawierzchni do biegania. Odkąd zaczołem wychodzić na asfalt zaczęły się bóle kolanowe. Na początku mocniejszy ból odczuwałem przy leżeniu w czasie chodzenia i biegania nie zauważałem tego. Przeszukałem internet i trafiłem na Fizjomed na Jadwigi. Mogę polecić naprawdę profesjonalny ośrodek. Mną zajmował się Marek Mrowiec i jak narazie nie odczówam żadnych niedogodności. MAm nadzieje że tak zostanie bo kłopoty z łękotką lubią powracać. Na razie przygotowuje się do marcowego maratonu.
JANEKj
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2017, 13:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja miałem problem z kolanem. Ból promieniował do uda i posladka. Myślałem, ze to kontuzja, ale okazało się, ze to od kregoslupa promieniuje, czyli zupelnie inaczej niz mi sie wydawalo. Ja chodzilem do Fizjomedu kolo Błoń. Diagnozę postawili dobrą, bo już w zasadzie jestem wyleczony. Na miejscu mają usg, wiec moga szybko wszystko sprawdzic. Nie ma problemu z terminami. Ceny tez ok, wiec polecam.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sttoperek33 pisze:Ja raz w sumie chodziłam na zabiegi rehabilitacyjne, to wybrałam punkt na ul. Zakątek 13, prywatny punkt, jeden z gabinetów G&R to jest, ale można od ręki w zasadzie się zapisać. Sprzęt mają nowy, pracowników też - punkt ogólnie naprawdę godny polecenia.
Kolejny spammer reklamujący gabinet lek. med. Rafała Więcka. Niezorientowanym przypomnę, że jakieś 2 lata temu na forum był wysyp nowych użytkowników zachwalających gabinety tego lekarza a gdy opisałem swoje doświadczenia z wizyt u niego, właściciel tego forum dostał pismo z kancelarii prawnej z żądaniem usunięcia mojej opinii.
Czas mija, a wciąż potrzebne są wpisy nowo zarejestrowanych użytkowników. Widać niewdzięczni pacjenci nie potrafią się poznać na wysokiej jakości usługach oferowanych w gabinetach pana lekarza.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

@Endy12
@Marlon6357
@JANEKj

Thank you for posting 'your opinions' about Fizjomed in Krakow. Now I am aware to keep away from this place.
-------------
Dziękuję wam jednopostowcy za "wasze opinie" na temat Fizjomedu w Krakowie. Dzięki waszej aktywności wiem, że trzeba się od nich trzymać z daleka.
rzepka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2017, 08:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja swego czasu miałam spore problemy z kolanem. Ten lekarz z Krakowa, o którym mówicie, chciał mi zlecić operację, ale na szczęście się nie zgodziłam i poszłam do innego lekarza. Tamten mi zlecił korzystanie z rozgrzewającej maści, serię rehabilitacji i ostatecznie korzystanie z takiej jakby opaski na kolano. Coś tego typu : https://sklep.zdrowebuciki.pl/pl/c/Stab ... nowego/137 Ja korzystałam z tej najdroższej, ale nie za sprawą rady lekarza, sama się na nią zdecydowałam. Dobrze, że nie poszłam na tą operację, bo pewnie tylko by mi coś spaprali. Kolano już mnie nie boli- chyba, że po jakimś strasznie mocnej, nienaturalnie intensywnej aktywności fizycznej, ale wtedy zakładam na jakiś czas stabilizator i wszystko wraca do normy. :bleble:
MrozK
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2017, 14:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zaniedbalam kolano i naderwane więzadło . Po 10 latach od pierwszego urazu po upadku utraciłam stabilność - fizjoterapia 9 mięs nic nie dała ... Mialam rekonstrukcje wiezadla krzyżowego z użyciem sztucznych włókien, bez pobierania tkanek własnych. To zapewniło mi szybki powrót do codziennych obowiązków - tylko 2 tyg o kulach, po 3 tyg mało kto zauważa iż kolano nie jest 100% sprawne s blizn prawie nie widać :) Polecam zarówno metodę jak i pana doktora Sarneckiego z prywatnej kliniki Artmedica w Szczecinie :)
bosak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1083
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jakiś wątek o reklamach się zrobił...
ODPOWIEDZ