Półmaraton Warszawski - Elita

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1729
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Wojtek W
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 516
Rejestracja: 24 lis 2007, 19:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Przegrać w jednym biegu z Szostem, Smalcem i Draczyńskim i wieloma innymi - to fantastyczne uczucie.
Awatar użytkownika
hicham90
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 21 mar 2009, 18:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z domu

Nieprzeczytany post

Czy start w tym półmaratonie oznacza,że nasza czołówka krajowa czyli Chabowski,Giżyński,Kozłowski itd odpuszcza start w Mistrzostwach Polski i w Mistrzostwach Świata w przełajach?
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

NA Mistrzostwach Polski część z nich będzie ale na Mistrzostwach Świata nie, tzn odpuszczają.
Awatar użytkownika
google
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 243
Rejestracja: 11 lut 2010, 22:31

Nieprzeczytany post

Absolutny full wypas, cieszę się, mam nadzieję, że wszyscy będą w formie. Takiej czołówki w Polsce jeszcze nie było.
Obawia się tylko, że nasi się nie utrzymają za tym Shumie czy innymi czarnymi ale będę za nich trzymał kciuki.
pozdrawiam
mkaczm
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:08

Nieprzeczytany post

GDzie będzie transmisja? Gdzie będzie transmisja? NIe mówcie prosze, że nie będzie transmisji ...
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Wątpię w to, czy jakaś stacja TV zrobi transmisję - ale mogę zaoferować, że będziemy pewnie robili tę naszą transmisje on-line.
Choć chciało by się w tym samym momencie nadawć co się dzieje w Bydgoszczy.
Może damy dwie transmisje. :)
Awatar użytkownika
hicham90
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 21 mar 2009, 18:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z domu

Nieprzeczytany post

U mnie są szanse,że pojadę kibicować na MŚ do Bydgoszczy :bum: fajnie by było :bleble:
go Ritz!!!go!!! :bum:
Awatar użytkownika
torronto
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 186
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:19
Życiówka na 10k: 38:21
Życiówka w maratonie: 2:58:52
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wybieram się do Bydgoszczy pokibicować, ale tak naprawdę skład w Warszawie zapowiada nie mniej emocjonującą walkę. Zaczynam nawet mieć wątpliwości...
www.bieganie.torun.pl
mkaczm
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:08

Nieprzeczytany post

Na stronie półmaratonu wśród elity nie ma Michała Smalca (przynajmniej dzisiaj) czy to znaczy, że on nie wystartuje?
Gregory
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 193
Rejestracja: 11 lut 2008, 20:38

Nieprzeczytany post

http://picasaweb.google.pl/bieganie/PoM ... irectlink#

Super foty dajace poczuc atmosfere biegu !
Ze zdjec widac ze nie do konca chyba uzasadnione sa pretensje Marcina ze zawodnicy afrykanscy nie chcieli brac ciezaru
prowadzenia na siebie, bynajmniej nie w stosunku do wszystkich. Widac ze Nduva bynajmniej nie siedzial na plecach naszych zawodnikom tylko biegl po wewnetrznej nie zasloniety, to tyle co widac ze zdjec.

Nie wiem czy tam wchodzila w gre kurtuazja czy iskrzenie ale widac bylo ze dyskusje sa w grupie:)
Adam moze moglbys powiedziec czy to byla kurtuazja czy zaczepki ? Jestem ciekaw.

Swoja droga od zawodnikow afrynaskich oczekiwaloby sie nieco wiecej niz tylko walki o miejsce.
Organizatorzy biegow powinni to przemyslec w systemie nagrod o czym pisal juz kiedys na swoim blogu
wyklety red. Nagor.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Tak, trochę tam iskrzyło.
Z punktu widzenia Marcina to wygląda inaczej niż ze zdjęć bo jak sie jest w tym w środku to są spore emocje.
Jak się teraz ogląda te zdjęcia to czasami wygląda to wprost komicznie bo są momenty że oni tak gestykulują jak gdyby rozmawiali o polityce czy czymś zupełnie z bieganiem nie związanym. :)
Ten Nduva - rzeczywiście biegł niezależnie i był bardzo mimiczny.
Podobno na przykład w tym momencie narzekał na to, że za wolno biegną, co było trochę dziwne jako że biegł pierwszy.
Oni mieli premie za czas więc każdemu powinno zależeć na tym żeby było szybciej.


Obrazek
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
Łukasz Panfil
Wyga
Wyga
Posty: 63
Rejestracja: 26 lis 2009, 15:57

Nieprzeczytany post

Pytanie - dlaczego w takim razie trasa była w tym miejscu niezabezpieczona? Nduva przecież nie przebiegł pod taśmą prawda? Logicznym jest fakt iż zawodnik podczas biegu dąży do maksymalnej ekonomizacji pod każdym względem. Nie spojrzałem na nazwę ulicy, ale wydaje mi się, że wiem o które miejsce chodzi, też miałem dylemat którędy biec. Wybrałem ulicę, dosłownie w ostatniej chwili.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Łukasz Panfil pisze:Pytanie - dlaczego w takim razie trasa była w tym miejscu niezabezpieczona? Nduva przecież nie przebiegł pod taśmą prawda? Logicznym jest fakt iż zawodnik podczas biegu dąży do maksymalnej ekonomizacji pod każdym względem. Nie spojrzałem na nazwę ulicy, ale wydaje mi się, że wiem o które miejsce chodzi, też miałem dylemat którędy biec. Wybrałem ulicę, dosłownie w ostatniej chwili.

dokładnie takie jest moje zdanie - nie było taśmy albo innego oznaczenia - to nie było skracania.... no chyba, że ewidentnie biegł po trawniku....
ODPOWIEDZ