ME Juniorów w Borås 2019

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
adam1adam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1754
Rejestracja: 20 lis 2011, 09:59
Życiówka na 10k: 33:10
Życiówka w maratonie: 2:32:24

Nieprzeczytany post

Bardzo podobala mi sie Dudek w biegu na 3000m. Odwaznie walczyla
do konca i z PB doszla do finalu. Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
Jelon
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 07 sty 2008, 21:44
Życiówka na 10k: 39.49 (chodem:)
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wielkie gratulacje dla Zosi Dudek za świetny bieg i dla jej trenera z Polonii Warszawa, Pawła Tarasiuka, którego miałem okazję poznać w Raciborzu, gdzie obaj sędziowaliśmy Mistrzostwa Polski Juniorów. Widać świetną pracę i duży potencjał Zosi, trzymam kciuki za jej dalszą karierę. Nie chcę nikomu dogryzać, ale jej przykład pokazuje, że nie trenując na obozach kadrowych w Polsce da się osiągać sukcesy.

Oglądałem przez ostatnie dni na Eurosporcie Mistrzostwa Europy w deszczowym Boras i polska reprezentacja mimo wszystko delikatnie poniżej oczekiwań (jak wyliczył na antenie Eurosportu Janusz Rozum, 67 punktów Polaków na mistrzostwach Europy U20 za lokaty 1-8 to najsłabszy wynik naszej reprezentacji od 1993 roku, przytaczam za Twitterem Athletic News ;). Liczyłem na lepszy wynik Łukasza Niedziałka w chodzie (moim zdaniem nie trafili z trenerem z formą, ale i tak dobrze, że wraca z medalem). Szkoda, że sztafeta 4x400m kobiet na finiszu przegrała srebro. Analiz można by robić dużo, ale np. to, że polscy sprinterzy nie ćwiczą wspólnie zmian to jakieś nieporozumienie. Ciekawe, czy będą jakieś analizy, raporty, chęci zmian :hahaha:
Keep walking...

Więcej o mnie: http://jelon.blog

To give anything less than your best is to sacrifice the gift. Steve Prefontaine
artur_kozlowski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 240
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zastanawiające, że jedyne biegowe złoto dla Polski zdobywa dziewczyna nie trenująca w Polsce...miejmy nadzieję, że kariera jeszcze się rozwinie. Wielkie gratulacje dla zawodniczki, bo finisz piorunujący :)
ODPOWIEDZ