Skomentuj:Ranking: Ultraprzegląd: Gdzie podbiegać i zbiegać?

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Czy tam nie jest coś pomylone z datami? Z zainteresowaniem się tym biegom przyglądam, może czas gdzieś w końcu się przebiec (pod warunkiem, że schudnę).
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Chodzi mi raczej o kolejność prezentacji. Chyba, że chodzi o to, że to jest ranking, ale wtedy brakuje mi jakiejś subiektywej numeracji autora.
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Chodzi mi raczej o kolejność prezentacji. Chyba, że chodzi o to, że to jest ranking, ale wtedy brakuje mi jakiejś subiektywej numeracji autora.
Nie, tam jest to celowo tak ujęte - Chojnik zazwyczaj w kalendarzu odbywał się wcześniej, Kuba napisał, że w tym roku wyjątkowo przeniesiony jest na lipiec i w zasadzie tylko "wślizgnął" się do naszego zestawienia. EDIT: usunąłem na temat chronologii, w każdym razie jest to przegląd a nie ranking imprez do końca czerwca
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Z zainteresowaniem się tym biegom przyglądam, może czas gdzieś w końcu się przebiec (pod warunkiem, że schudnę).
Schudniesz na trasie, gwarantuję:)))
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

dodaliśmy jeszcze bieg Rzeźnika - szczególnie, że Adamem mamy pewne niedokończone interesy w Bieszczadach... pamiętasz?
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

:)
Pamiętam, ale odkąd zmieniono trasę, to oficjalny Bieg Rzeźnika mnie już nie interesuje, sam kiedyś może (jeśli kiedykolwiek będę w formie) spróbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Ale skoro to nie jest ranking, to jaki jest klucz do ułożenia kolejności biegów? Bo na pewno nie chronologiczny.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

przypadkowy, to nie jest w sumie żadna kolejność, po prostu nie da się wrzucić wszystkiego naraz.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Qba - "Zima powoli odpuszcza, a więc prezentujemy subiektywny przegląd najciekawszych naszym zdaniem wiosennych biegów górskich."
Lepiej by brzmiało, nie wiosennych, a biegów w pierwszym półroczu, bo jednak większosć tego siedzi już spokojnie w czerwcu.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

być może, a jednak prawie 3 miesiące nam już minęły, a o biegach styczeń, luty, marzec nie pisałem, dlatego pierwsze półrocze mi tu nie pasuje :) poza tym w górach czerwiec to jak najbardziej wiosna :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:przypadkowy, to nie jest w sumie żadna kolejność, po prostu nie da się wrzucić wszystkiego naraz.
No ale jakiś sposób prezentacji takich list musi byc, tzn jakiś klucz. Jesli nie ma zadnego to powinien byc jedyny sensowny, czyli chronologiczny.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No Kurcze, autorzy (autor) nadal nie udzielili odpowiedzi, ech :)
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam, szukasz dziury w całym. :) Wypisane kilka imprez i co za różnica czy tam jest jakiś porządek chronologiczny czy subiektywna ocena jakości? :) Dobrze by było, gdyby było w porządku chronologicznym, zwróciłeś uwagę, ale po co to drążyć?
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:No Kurcze, autorzy (autor) nadal nie udzielili odpowiedzi, ech :)
Nie jestem autorem, ale we wstępie czytam: Zima powoli odpuszcza, a więc prezentujemy subiektywny przegląd najciekawszych naszym zdaniem wiosennych biegów górskich.

Stąd pozwoliliśmy sobie na redakcję w takiej formie i w takiej subiektywnej kolejności najciekawszych, naszym zdaniem, biegów. Przypominam, ze nie jest to żaden ranking ani kalendarz wszystkich imprez na rynku. I na pewno jest wiele biegów także ciekawych.
Jednak może faktycznie w przyszłości usystematyzujemy podobne przeglądy inaczej.
ODPOWIEDZ