Marathon Des Sables

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
rufuz

Nieprzeczytany post

Dzisiaj "ogień" najtrudniejszy 3 etap. Ciekawe ile osob "wezmie" ten etap na raz a ile na dwa razy ?
Jest LIVE na YT

https://www.youtube.com/watch?v=smMz3q7B0O0
New Balance but biegowy
rufuz

Nieprzeczytany post

wychodzi na to, ze Paweł Bal z numerem 656 jest wysoko 24 w generalce
rufuz

Nieprzeczytany post

Dzis przyszła obciążeniowa 10kg kamizelka treningowa. Opona juz gotowa. W tym sezonie zrobiłem wygodniejsza uprząż. Line doczepiłem do szerokiego pasa kulturystycznego. Jest znacznie wygodniej. Po niedzielnym maratonie w Hamburgu ( na luzie spacerowym tempem) za 5 tygodni górski ultra 90 km Keufelskopf Ultra-Trail. W ciagu tych 5 tygodni chce zrobic m.in. jeden lub dwa treningi takie na ok. 50-55km.
rufuz

Nieprzeczytany post

Pierwsze treningi na wydmach z plecakiem 10kg. Alez hardcore :ble: Okazuje sie jednak, ze bede mial okazje wstawic rower stacjonarny do sauny :ble: Raz w tygodniu zrobie sesje w saunie na rowerku stacjonarnym :ble: Druga rate za uczestnictwo juz zatwierdzili organizatorzy. Kolejna do końca sierpnia. Plecak obciera trochę lędźwie no i barki nie przyzwyczajone do 10kg trochę siadają. reszta ok :ble:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
jarek_bb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 271
Rejestracja: 26 cze 2013, 11:49
Życiówka na 10k: 44:40
Życiówka w maratonie: 3:36:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Na kije zakładasz jakieś "talerzyki"? Inaczej chyba zapadają się mocno.
rufuz

Nieprzeczytany post

no własnie nie założyłem talerzyków i kije zbyt mocno sie zapadały :szok:
Ostatnio sporo czytam o przygotowaniach do ultra. Do przygotowań włączę tez "weekendowe sandwicze" dwa długie dystanse dzień po dniu. Najważniejsze, ze mam pełny dostęp do sauny, włącznie ze wstawieniem rowerka stacjonarnego :hahaha: Jednego dnia załadowałem do plecaka 15kg i z takim balastem pognałem 28km.
Za tydzień mały sprawdzian w górskim trialu na 85km.
rufuz

Nieprzeczytany post

kolejny etap przygotowań, zgodnie z planem. W najbliższy weekend Nord Sea Beach Marathon. Dystans maratonu plaza morza północnego.
http://www.beachmarathon.com/
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Rufuz
A bedzie biegl marathon des sable Peru?
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0205828691

Badz Spartan na Islandii?
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 7100125197

Wysłane z mojego SM-T113 .
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
rufuz

Nieprzeczytany post

do kwietnia przyszłego roku, termin MDS, mam zapchany kalendarz startowy. W sierpniu "lecę" kolejny ultra trial a w październiku zwykły maraton uliczny. W lutym jeszcze przed MDS maraton w Kilonii. Teraz jeszcze doszła mi przeprowadzka połączona z remontem, wiec mam ciekawie. Przynajmniej zgubiłem ca. 2 kg :hahaha: :hahaha:
rufuz

Nieprzeczytany post

male zmiany w kalendarzu przygotowan. Zamiast ultra Muritz Lauf 75 km w sierpniu wystartuje w Ultraløbet Ringkøbing Fjord Rundt - 100km.
http://www.fjordenrundt100.dk/
rufuz

Nieprzeczytany post

wczoraj "poleciałem" piaskowy maraton Nore Sea Beach Marathon. Plaze morza północnego mialem w planie pokonac w tempie ultramaratonskim aby sprawdzic czy następnego dnia, czyli dzis, bede w stanie zrobic jakis konkretny trening. Tak tez sie stalo. Wczoraj 42 km przy silnym wietrze i dzis jest ok :ble: Chce sprawdzac co jakis czas na jakie tempo bedzie mnie stac w kwietniu na MDS. Jest ok :ble: Dzis polece jakies 15km z przebieżkami. Za tydzien pobiegnę jakas 50-tke w tempie ultra i tez zobaczę na drugi dzien jak bedzie. Chce te sesje potraktowac jako wstep do "sandwiczy". Wtedy sobota ok 40km a na drugi dzien niedziela tez 40-45 km. Po 2 sandwiczach, jak bedzie ok to zrobie sobie sesje 3 dniowa czyli trzy dni pod rzad po 40-45 km w tempie ultra.
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

rufuz pisze:wczoraj "poleciałem" piaskowy maraton Nore Sea Beach Marathon. Plaze morza północnego mialem w planie pokonac w tempie ultramaratonskim aby sprawdzic czy następnego dnia, czyli dzis, bede w stanie zrobic jakis konkretny trening. Tak tez sie stalo. Wczoraj 42 km przy silnym wietrze i dzis jest ok :ble: Chce sprawdzac co jakis czas na jakie tempo bedzie mnie stac w kwietniu na MDS. Jest ok :ble: Dzis polece jakies 15km z przebieżkami. Za tydzien pobiegnę jakas 50-tke w tempie ultra i tez zobaczę na drugi dzien jak bedzie. Chce te sesje potraktowac jako wstep do "sandwiczy". Wtedy sobota ok 40km a na drugi dzien niedziela tez 40-45 km. Po 2 sandwiczach, jak bedzie ok to zrobie sobie sesje 3 dniowa czyli trzy dni pod rzad po 40-45 km w tempie ultra.
Biegasx ultra na treningu a na drugi dzień biegniesz 42km na zmęczonych nogach?

Dobrze mysle?

Rano masz bieg ultra i potem kiedy ten bieg, rano czy wieczorem?

Wysłane z mojego SM-T113 .
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
rufuz

Nieprzeczytany post

w niedziele zrobiłem sobie takiego sandwicza: 31 km bieg a potem 25 km intensywny rower. Powoli zbliża sie mój debiut (plaska, mieszana trial-asfalt) na 100-tke - 6 tygodni :hejhej: Wcześniej to dwa górskie ultra 87km.
rufuz

Nieprzeczytany post

Kolejne buty na sprawdzeniu. Ostatnio na ultra widziałem pare osob biegło w butach Hoka. Postanowiłem je sprawdzic. Dzis przymierzyłem i wybralem buty Altra model Paradigm 2 bardzo podobne do Hoka. Podobnie jak Hoka na grubych podeszwach ale bieznik w Altra jest moim zdaniem nieco lepszy. Pierwszy test na plazy wypadl bardzo pozytywnie. Waga dosc niska 275g.
rufuz

Nieprzeczytany post

dzis ostatni długi 55km trening ultra. 26 sierpnia moj debiut na 100km (płaski). Wcześniej to były dwa "górale" na 87km.
Trasa wokół fjordu (szutry + asfalt)
http://fjordenrundt100.dk/the%20route.html
ODPOWIEDZ