Mistrzostwa Polski w alpejskim biegu górskim

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

W deszczowym Międzygórzu podczas biegu na Śnieżnik wyłoniono medalistów Mistrzostw Polski w alpejskim biegu górskim. Zwyciężyli utytułowani zawodnicy: Anna Celińska i Sylwester Lepiarz. Kto zgarnął pozostałe medale?
https://bieganie.pl/sport/medale-w-mist ... m-rozdane/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Gratulacje dla Redaktorki :)
Awatar użytkownika
DŻEJOS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 maja 2010, 10:48
Życiówka na 10k: 32:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 02 sie 2022, 09:38 Gratulacje dla Redaktorki :)
Karolina nie ma tutaj konta ale bardzo dziekuje :bleble:
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No to chyba powinna mieć, skoro pisze na Portalu. Generalnie nie rozumiem dlaczego osoby piszące rzadko się angażują w dyskusje dotyczące artykułów które same napisały.
Nie mówię tutaj akurat o przypadku Karoliny ale generalnie.
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 02 sie 2022, 21:13Generalnie nie rozumiem dlaczego osoby piszące rzadko się angażują w dyskusje dotyczące artykułów które same napisały.
Obawa przed krytyką? :lalala:
Widać nie każdy jest w stanie stawić czoła krytyce (łatwiej nazwać to hejtem :hahaha: ) i obronić to, co i jak się napisało.
No tak mi się wydaje... :zmieszany:
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

To nie takie oczywiste. W trakcie kiedy ja prowadziłem Portal, była trochę podobna sytuacja, tzn forum nie było naturalnym środowiskiem dla osób które zaczynały pisać.
Forum potrafi być bardzo krytyczne, merytoryczne ale krytyczne i to może być „bolesne”. Sam zatem trochę odpowiadam na własne pytanie. Łatwiej stać się autorem tekstów niż forumowiczem.
Awatar użytkownika
DŻEJOS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 maja 2010, 10:48
Życiówka na 10k: 32:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Śledzę forum od lat i w sumie się nie dziwię autorom tekstów , bo tutaj jest strasznie dużo pseudo znawców którzy uważają, że "moja jest tylko racja". I uważają się wręcz za największe autorytety w świecie biegowym. I mi by się z takimi ludźmi użerać nie chciało. Szkoda życia.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

DŻEJOS pisze: 05 sie 2022, 13:44 Śledzę forum od lat i w sumie się nie dziwię autorom tekstów , bo tutaj jest strasznie dużo pseudo znawców którzy uważają, że "moja jest tylko racja". I uważają się wręcz za największe autorytety w świecie biegowym. I mi by się z takimi ludźmi użerać nie chciało. Szkoda życia.
Jak to dużo, jest tylko jeden a jednego to można łatwo zbagatelizować ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

DŻEJOS pisze: 05 sie 2022, 13:44 Śledzę forum od lat i w sumie się nie dziwię autorom tekstów , bo tutaj jest strasznie dużo pseudo znawców którzy uważają, że "moja jest tylko racja". I uważają się wręcz za największe autorytety w świecie biegowym. I mi by się z takimi ludźmi użerać nie chciało. Szkoda życia.
Jacek, nikt bardziej niż ja, nie brał chyba tutaj na klatę krytyki, chociażby dlatego, że napisałem tutaj najwiecej tekstów.
I zrozumiałem, że to nie jest prawda. Tutaj są ludzie, którzy się tym pasjonują, ale nie są z reguły nastawieni negatywnie, inaczej niż na wielu publicznych forach.
Było oczywiście w historii kilku klasycznych hejterow ale zostali wycięci.
I ja, i Yacool, i Roli, mimo, że się często kłócimy to jednak odnosimy się raczej do kwestii merytorycznych, a jeśli napierdzielamy to między sobą.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3840
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

DŻEJOS pisze: 05 sie 2022, 13:44 Śledzę forum od lat i w sumie się nie dziwię autorom tekstów , bo tutaj jest strasznie dużo pseudo znawców którzy uważają, że "moja jest tylko racja". I uważają się wręcz za największe autorytety w świecie biegowym.
Rzekł jeden z uczestników forum, tego forum. :hahaha:
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Jacek jest trenerem i rozumiem, że dla trenera czy zawodnika wydaje się, wchodzenie w publiczną dyskusje na forum jest ryzykowne, bo on przedstawia swoją wizje popartą jakimś doświadczeniem a po drugiej stronie nie wiadomo kto go krytykuje, ale jak to mówi przysłowie: „Prawdziwa cnota …. „ ;)
Awatar użytkownika
DŻEJOS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 maja 2010, 10:48
Życiówka na 10k: 32:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 05 sie 2022, 22:09 Jacek jest trenerem i rozumiem, że dla trenera czy zawodnika wydaje się, wchodzenie w publiczną dyskusje na forum jest ryzykowne, bo on przedstawia swoją wizje popartą jakimś doświadczeniem a po drugiej stronie nie wiadomo kto go krytykuje, ale jak to mówi przysłowie: „Prawdziwa cnota …. „ ;)
Czy ja wiem czy ryzykowne. Ja uważam, że wcale 😁 Ją osiągnąłem swoją biegowa nirwanę i chyba mi szkoda życia takie rzeczy 😁 Mieszkam sobie w górach, cieszę się życiem, i unikam komentowania na forach czy na FB. Zaśmieca mi to wewnętrzny spokój 🤪 Odezwałam się na chwilę tylko tutaj i uciekam znowu na długo 😁
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3840
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Rozumiem.
ODPOWIEDZ