Black Hat Ultra - wywiady z ultrasami

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
rolin'
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1824
Rejestracja: 25 cze 2013, 19:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: małopolskie

Nieprzeczytany post

Ło kurde. Autor nie zwalnia tempa. Jeszcze po UTMB słuchałem pierwszych dwóch, a tu już tyle następnych. Polecam na rozbieganka :)
BLOG - KOMENTARZE
5 km - 19:09 (01.09.18)
10 km - 38:28 (11.03.18)
HM - 1:25:11 (18.03.18)
M - 3:13:15 (09.09.18)
Awatar użytkownika
Wookasch
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 39
Rejestracja: 18 paź 2016, 18:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Berlin

Nieprzeczytany post

Dzieki za info, nie znalem.
Dzis na wybieganiu poltora odcinka przesluchane - super podcast.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Warto przesłuchać nowy odcinek. Jest bardzo ciekawy, praktyczny i nieco inny od pozostałych:
https://www.youtube.com/watch?v=BC1KoxcGroo
BlackHatUltra
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2019, 11:19
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 03:11

Nieprzeczytany post

Hej,

Jak super, że odnaleźliście podcast!
Jestem jego twórcą, jeśli macie jakieś pytania, sugestie, komentarze to chętnie usłyszę.
ultra@blackhatultra.pl

www.blackhatultra.pl

Pozdrowienia!
mefju_box
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2018, 07:39
Życiówka na 10k: 43:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja też od siebie polecam.
Fajne, luźne rozmowy i dużo merytoryki.
Pawel898
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:14
Życiówka na 10k: 47.47
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Swietny podcast. Przesluchalem wszystkie i jak najbardziej polecam :) no i oczywiscie bede nadal sluchal :P
Awatar użytkownika
Woszkowaty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 208
Rejestracja: 13 kwie 2018, 15:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 03:17:57
Lokalizacja: Opole

Nieprzeczytany post

Wczoraj słuchaliśmy z żoną ostatniego odcinka z Kasią Solińską, z która mieliśmy okazję kilka tygodni temu pobiegać i przy okazji porozmawiać.
Świetna robota, na luzie, ciekawie, bez spiny. Czekamy na następne odcinki.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

BlackHatUltra pisze:Jak super, że odnaleźliście podcast!
Jestem jego twórcą, jeśli macie jakieś pytania, sugestie, komentarze to chętnie usłyszę.
Nie znałem, ale mogę tylko powiedzieć, że łyżka dziegciu potrafi zepsuć beczkę miodu. Na przyszłość musisz uważać, bo jeśli bierzesz do rozmowy jakąś osobę, która poza tym, że biega to prywatnie jest fałszywą mendą i szują to dla mnie to wpływa źle na odbiór całości i jest nawet dla pozostałych osób z listy trochę uwłaczające.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No bez przesady. Rozumiem o czym piszesz, ale pozostałym na pewno to niczego nie ujmuje a mi nie psuje dobrego zdania o nich. To prawda, że warto uważać, ale nie zawsze można wszystko wiedzieć no i pozostaje pytanie, jak mocno trzeba by było przyszłego rozmówcę prześwietlić.

Kamil: nowa formuła jest ok. Mi ona akurat do niczego nie potrzebna, bo i tak słucham od początku do końca, ale taka innowacja nie przeszkadza :taktak: O jakości wywiadów niech świadczy to, że niektórych słuchałem po 2 razy i fragmenty do dziś pamiętam. Szczególnie niektóre z tych poza biegowych, gdy rozmówcy postanowili się otworzyć i opowiedzieć swoją historię. Tak trzymaj!
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Napisałem, że jest to dla nich uwłaczające (czyli, że mogą się z tym źle czuć), a nie, że to jakoś ich obciąża.
RMC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 651
Rejestracja: 14 lis 2013, 22:23
Życiówka na 10k: 44:49
Życiówka w maratonie: 04:09:02
Lokalizacja: Oleśnica

Nieprzeczytany post

Wynalazłem ten podcast dość dawno temu i przyjemnie się słuchało wszystkich części.
Jedyne co mi brakowało (w niektórych odcinkach) to chociaż krótkiego opisu skąd, po co dana osoba się wzięła biegowo/sportowo. W znaczeniu historii - czy biega od małego :), czy zaczęła dopiero niedawno. I co nią powodowało by zacząć biegać. Lepiej to jakoś umiejscawia bohatera odcinka w czasoprzestrzeni :)

Ale w większości odcinków ta historia jest więc to mało istotny zarzut.
Komentarze do bloga biegowego: [url]http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=38345[/url]
Strona WWW: [url]http://www.pstryk-pstryk.com[/url]
Blog Biegowy: [url]https://rmc-biega.pl[/url]
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zróbmy może trochę ruchu w tym wątku. Proponuję głosowanie na odcinek, który najbardziej zapadł Wam w pamięć albo najbardziej Was zainspirował. Żeby nie było tak, że jest to któryś z ostatnio słuchanych, to proponuję wybór spośród odcinków od 1 do 25, czyli do 4 miesięcy wstecz.
Nie chodzi oczywiście o wartościowanie gości Kamila bo wiadomo, że ktoś nas bardziej zainteresował sportowo, ktoś historią swojego życia, ktoś swoim podejściem do życia i biegania, ktoś swoją wiedzą i ciekawą pasją, ktoś opowiadał o jakimś swoim głośnym wyniku/ wyczynie, wreszcie o kimś słyszeliśmy już wcześniej i dlatego nie zrobiło to już na nas aż takiego wrażenia, jak gdybyśmy się o nim dowiedzieli z podcastu. Chodzi mi o to, którą rozmowę sobie czasem przypominamy myśląc: "co za dziewczyna", albo "co za facet".
Swoją opinię napiszę później ale od razu piszę, że inni goście są równie fajnymi ludźmi a inne rozmowy równie interesujące.
Wieńczysław
Wyga
Wyga
Posty: 121
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Napisz może od razu jakie są Twoje typy, bo ja np. nie słuchałem wszystkich podcastów i nie wiem kiedy (i czy w ogóle) to nastąpi. bo w sieci jest mnóstwo ciekawych materiałów, a tak to miałbym dobrą wskazówkę co do wyboru kolejnych odcinków.

Ja -jak do tej pory - słuchałem rozmów z Romanem Fickiem (obu), Kasią Solińską, Krzysztofem Dołęgowskim, Darkiem Markiem i Rafałem Bielawą. Osoby z kompletnie innych bajek, a jednak każda z nich na swój sposób bardzo ciekawa i każdą z tych rozmów odsłuchałem w całości od początku do końca, ani przez chwilę się nie nudząc, co w mojej przygodzie z podcastami wcale nie jest regułą. O tyle o ile np. Krzysztofa Dołęgowskiego bardzo przyjemnie się słucha ze względu na ogromne doświadczenie i wiedzę, to mnie akurat bardzo też ujęła prosta, szczera, ale i ogromna pasja Romana Ficka.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No to spodoba Ci się zdecydowana większość odcinków. Oprócz tych, które widziałeś, to zapamiętałem jeszcze rozmowy:
#16 Mirek Wira,
#12 Hubert Kwaśniewski,
#6 Ania Witkowska
#15 Iwona Januszyk
#21 Patrycja Bereznowska
#31 Katarzyna Solińska
#25 Darek Strychalski - inspirujący odcinek ale akurat znałem Darka dobrze, więc podcast nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jakie by mógł zrobić
#8 Bartłomiej Przedwojewski
#30 Jan Krzeptowski-Sabała - pracownik Tatrzańskiego PN o ochronie przyrody w TPN i nie tylko
#9 Jan Nyka - fotoraf na zawodach ultra, odcinek głównie o fotografii i emocjach związanych z fotografowaniem,
#4 Artur Kurek - o zawodach ultra nie tylko biegowych,
#11 Robert Celiński,
#22 Jakub Snochowski - bardzo ciekawie o bieganiu górskim w UK i jego odmiennej specyfice.

Z pozostałych to głównie bardzo mocni zawodnicy, z którymi rozmowy niekoniecznie pamiętam do dziś, ale może ot być spowodowane np. innymi okolicznościami, w których słuchałem a nie tym, że były jakoś słabsze. Na pewno dużo z tych odcinków będzie ciekawe dla tych, którzy w swoim bieganiu orientują się na wynik.

Jeśli miałbym wskazać ten jeden, który dziś najbardziej pamiętam, to musiałbym wybrać spośród dwóch pierwszych ;-)
ODPOWIEDZ