Grupy biegowe Gdynia

pawelxyz1991
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2017, 18:41
Życiówka na 10k: 37:34
Życiówka w maratonie: 3:08

Nieprzeczytany post

Witam,
Poszukuje dość solidnej grupy z którą mógłbym się przygotować do złamania 3h na maraton oraz dojść w okolice 35 minut na 10km. Generalnie szukam w Gdyni ale okolicę też mogą być ;) Wiem, że istnieje grupa biegambolubię. Tylko jak z poziomem ? Będę w stanie tam sie przygotować do określonych wyników ? Szukam grupy, która chce robić wynik i ciężko trenować ;)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W Gdyni i Gdańsku masz całkiem pokaźną ilość grup biegowych. Biegamyrazem.pl, Padł na Ryj Team, Biegowi Wariaci, Biegowy Świat i mógłbym tak jeszcze długo wymieniać. Tylko nie za bardzo wiem do czego Ci ta grupa. Bieganie to sport indywidualny i niestety na wyniki (szczególnie na takie o jakich piszesz) trzeba głównie samemu ciężko zasuwać.
Awatar użytkownika
barcel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1107
Rejestracja: 16 wrz 2011, 10:58

Nieprzeczytany post

Zapraszamy do Projekt FORMA (na Facebooku @projektformagdynia).

Pomożemy w uzyskaniu rezultatu 3h w maratonie.
Romeq77
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2015, 10:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli już pojawiła się w temacie Gdynia, to może ktoś z Was brał udział marcu w ONICO Półmaraton Gdynia? Sam osobiście nie jestem z Gdyni jednak miałem okazję być na tym wydarzeniu oraz na targach, które odbyły się wcześniej i naprawdę uważam, że było to wszystko super dograne i zorganizowane, razem z atrakcjami na targach, jak biegi na bieżni i przekazane za każdy kilometr 10 zł przez Onico na cele charytatywne. Macie może info czy takie wydarzenia będę się powtarzały w kolejnych latach? Chętnie się dowiem, jeśli coś, gdzieś tam zasłyszycie ;)
ODPOWIEDZ