Strona 1 z 1
Jaki maraton?
: 21 paź 2014, 07:48
autor: Pieczar
Nie wiem czy taki temat nie powinien być w dziale "Imprezy masowe" (chociaż tam są bardziej informacje na temat biegów).
Planuje wystartować w jakimś wiosennym maratonie. Brałem pod uwagę Warszawę, Łódź albo Kraków, który z nich byście mi doradzili? Najbardziej byłem za Krakowem jednak trochę martwi mnie termin tego maratonu, bo w połowie maja może już być "trochę ciepło". Warszawa trochę daleko i klasa imprezy z tego co czytałem trochę niższa (no ale w sumie co to ma za znaczenie).
Doradźcie coś.
Pozdrawiam
Re: Jaki maraton?
: 21 paź 2014, 08:45
autor: sosik
19 kwietnia 2015 - to jest termin w Krakowie.
W tym roku było wyjątkowo w maju ze względu na beatyfikację Jana Pawła II
Re: Jaki maraton?
: 21 paź 2014, 08:50
autor: Pieczar
Oooo super, to mi rozwiązałeś problem. Wielkie dzięki

Re: Jaki maraton?
: 21 paź 2014, 10:50
autor: lipton
Pieczar pisze:Warszawa trochę daleko i klasa imprezy z tego co czytałem trochę niższa (no ale w sumie co to ma za znaczenie).
Orlen klasa niższa niż Kraków? Nie wiem jak definiujesz klasę, ale z własnych obserwacji i z wielu opinii startujących wynika, że chyba nie było w tym roku lepiej zorganizowanego maratonu w Polsce niż Orlen.
Re: Jaki maraton?
: 21 paź 2014, 10:51
autor: cinkownik
Pieczar pisze:Warszawa trochę daleko i klasa imprezy z tego co czytałem trochę niższa (no ale w sumie co to ma za znaczenie).
Mówisz o Orlenie? Naczytałem się sporo i wszyscy zachwalają. Sam będę chciał tam w końcu pobiec.
Oprócz tych co wymieniłeś wiosną będzie jeszcze nowa impreza w Gdańsku. Termin to bodajże 26 maja, trochę późno. Sam jestem z Gdańska i chętnie bym w sumie tu pobiegł, ale Orlen mnie kusi. Myślicie, że 2 maratony w ciągu miesiąca to będzie dobry pomysł? Na wiosnę prawie 2 lata biegania będą.
Re: Jaki maraton?
: 21 paź 2014, 11:19
autor: KrzysiekJ
Cinkownik:
napisz proszę coś więcej o nowym majowym maratonie w Gdańsku.
Re: Jaki maraton?
: 21 paź 2014, 11:28
autor: sochers
Łódź i Kraków 19 kwietnia, Orlen tydzień później.
Re: Jaki maraton?
: 21 paź 2014, 13:23
autor: Pieczar
Chodziło mi o ważność maratonu. Orlen po prostu nie należy do korony dlatego też napisałem że w sumie nie ma to większego znaczenia.
Re: Odp: Jaki maraton?
: 21 paź 2014, 13:34
autor: cinkownik
KrzysiekJ:
Prezes MOSiRu Paszkowski mówił o tym po biegu Westerplatte. Niestety szczegółów co do trasy i zapisów nie ma. Póki co padł tylko termin
Re: Jaki maraton?
: 22 paź 2014, 08:31
autor: valdi100
A tak troszkę od tematu gdzie są najlepiej zorganizowane maratony w kraju?
Re: Jaki maraton?
: 22 paź 2014, 08:36
autor: kuczi
Największe
Słyszałem ze Warszawski (jesienny) jest fajnie zorganizowany
Re: Jaki maraton?
: 22 paź 2014, 17:10
autor: sochers
Re: Jaki maraton?
: 23 paź 2014, 09:17
autor: BiegaczPolski
również polecam łódzki doz maraton

Re: Jaki maraton?
: 23 paź 2014, 13:16
autor: cinkownik
KrzysiekJ pisze:Cinkownik:
napisz proszę coś więcej o nowym majowym maratonie w Gdańsku.
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 5&bieganie
Czyli jednak 17 maja.