Strona 1 z 1
Roztrenowanie czy nieregularne bieganie?
: 02 sie 2010, 14:30
autor: janoz5
Przez najbliższe trzy-cztery tygodnie nie będę miał czasu, ani sił na regularne bieganie, związane jest to z wysiłkiem fizycznym. Na pewno będę miał jakieś wolne dni od tej pracy, ale nie wiem czy wtedy mam po prostu biegać, czy przez cały okres 3 tygodni regularnie wykonywać ćwiczenia i ew. jeździć na rowerku stacjonarnym.
Re: Roztrenowanie czy nieregularne bieganie?
: 02 sie 2010, 18:37
autor: Gife
Ja bym ćwiczenia stabilności ogólnej robił.
Serie w zależności od twojego stopnia zaawansowania i wszystko w domu w maksymalnie 20 minut.
Re: Roztrenowanie czy nieregularne bieganie?
: 02 sie 2010, 20:30
autor: janoz5
Stabilność na pewno, ale co jeszcze, bo to samo nie wystarczy żeby utrzymać tą formę, rowerek z basenem byłby dobry, ale basen jest niemożliwy.
Re: Roztrenowanie czy nieregularne bieganie?
: 03 sie 2010, 13:50
autor: Adam Klein
janoz5 pisze:Przez najbliższe trzy-cztery tygodnie nie będę miał czasu, ani sił na regularne bieganie

To może określ z czego mamy wybierać.
Nie będziesz miał możliwości biegać - ale co będziesz mógł robić?
Bo jeśli nie będziesz biegać z powodu innego wysiłku - to może sam ten wysiłek wystarczy jako alternatywny trening.
Re: Roztrenowanie czy nieregularne bieganie?
: 03 sie 2010, 15:33
autor: janoz5
Mieszkam na wsi, a ten okres to żniwa, koszenie zboża itd. W tym pomagam, a że dzisiaj padało, więc nici z żniw. Poskakałem trochę na skakance, popedalowalem na rowerku, a teraz chyba pójdę potruchtać