Strona 1 z 1
					
				Trening do testu Coopera
				: 10 mar 2004, 14:15
				autor: Mastero
				Witam wszystkich:)Jestem niedoswiadczonym biegaczem i chcialbym zasiegnac rady fachowcow ktorzy mogli mi poradzic jak mam sie przygotowac do testu Coopera!Wczesniej juz biegalem takie test i zaliczalem je ale nie jestem zadowolony ze swoich wynikow(2800m w 12 minut)chcialbym biegac jeszcze wiecej!Jestem sedzia pilkarskim i bardzo zalezy mi na dobrych wynikach1Z gory dziekuje za jakiekolwiek podpowiedzi i wskazowki!serdecznie pozdrawiam.
                                                      Marcin Korolczuk
			 
			
					
				Trening do testu Coopera
				: 10 mar 2004, 14:24
				autor: krzycho
				Znów się zaczęło, idzie wiosna i zaczyna się sezon na Coopera 

Temat wraca dwa razy do roku i jak poszukasz w tym dziale, to coś powinieneś znaleźć.
 
			 
			
					
				Trening do testu Coopera
				: 10 mar 2004, 18:05
				autor: referee
				ja tez jestem sedzią ale ze szczecina. U nas test coopera jest juz 23 marca.Nie wiem jak u ciebie, ale 2 tygodnie to strasznie mało.Ja przygotowuje sie juz od stycznia . Jak poszukasz to znajdziesz pare treningów.
			 
			
					
				Trening do testu Coopera
				: 10 mar 2004, 20:37
				autor: Mastero
				ja jestem z Warszawy i mamna poczatku kwietnia test jestem juz po teoretcznych teraz czas sie przygotowac dobrze do testu!Pozdrowienia i udanej rundy wiosennej
			 
			
					
				Trening do testu Coopera
				: 11 mar 2004, 11:18
				autor: madach
				Mastero, jak będziesz wiedział gdzie będą organizowane testy to napisz. 
Ja w zeszłym roku zaliczyłem teorię, ale nawał pracy nie pozwolił mi na wzięcie udziału w sprawdzianach fizycznych, a chciałbym się sprawdzić.