PROJEKT SUB 9

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12422
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rozmawiamy o wyczynie więc nie mieszajmy do tego takich osobistości jak ty czy ja.
New Balance but biegowy
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Rozmawiamy o wyczynie więc nie mieszajmy do tego takich osobistości jak ty czy ja.
Idę pobiegać...
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12422
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To wspaniale, ale bądź tak uprzejmy i ogłaszaj swoje radosne nowiny gdzie indziej.
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Arti pisze:Bardzo niekoniecznie;)
Pierwszy przykład z brzegu. Australijczyk Craig Mottram , ogarniał 5000m w 12:55 ;)))
Serio Arti? Craig bez szybkości? On potrafił pokonać Bekele na ostatnich 400m (53s).

https://m.youtube.com/watch?v=JN_ygXH26Mw

To troche tak jak byś powiedział, że Bekele nie ma szybkości.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Ricardo pisze:
Arti pisze:Bardzo niekoniecznie;)
Pierwszy przykład z brzegu. Australijczyk Craig Mottram , ogarniał 5000m w 12:55 ;)))
Serio Arti? Craig bez szybkości? On potrafił pokonać Bekele na ostatnich 400m (53s).

https://m.youtube.com/watch?v=JN_ygXH26Mw

To troche tak jak byś powiedział, że Bekele nie ma szybkości.
Dokładnie o tym mówię,że zamiatał Bekele a chodziło mi o zdanie o technice i koordynacji bo wirtuozem pięknego stylu nie był a raczej jakby miał wbity kijnod szczotki ale fantastycznie skuteczny i jakże szybki. Dlatego do znudzenia powtarzam, że technika, styl itp determinowane są przez budowę ciała. Ma być skutecznie;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12422
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Arti, musisz zacząć dokładniej analizować ruch, bo nic nie widzisz i potem piszesz o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Mottram jest jednym z najlepszych białych techników.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Mam odmienne zdanie. Dobrze to widać na tle biegnących obok Kenijczykow i Etiopczyków wtedy mamy dokładną możliwość dobrego porównania. To,że ktoś jest jednym z najlepszych białych techników to jeszcze daleka droga do odpowiedniej wg mnie techniki ale ja na siłę nie pragnę korygować bo jego skuteczność zadowalała mnie jako kibica;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12422
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie sil się na eksperta od techniki. To nie jest twoja mocna strona.
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

https://m.youtube.com/watch?v=tuqVtbQdxOU
W 2:00 fajnie widać jak się da tempo 0,25. Jak dla mnie to super biega.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12422
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To jest dobre i myślę o tym od dawna. Nie chodzi o personalizowanie wkładki, czy buta ale o pomiar nacisków w trakcie biegu. Sterowanie treningiem na podstawie odczytów wartości generowanych przeciążeń? To jest to czego potrzebuję, do bezpośredniej oceny dynamiki i jakości biegu. Na dzień dzisiejszy nie ma takiego urządzenia na rynku, ale jak się pojawi, to będę pierwszym gadżeciarzem RP.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Nie sil się na eksperta od techniki. To nie jest twoja mocna strona.
Faktycznie może po co tracić siły na przekonywanie iż jest też inna niż jedynie słuszna racja. Więc wystarczy mi ,że swój wysiłek przekierowuję na wyraźne i wymierne postępy moich podopiecznych.
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12422
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeżeli jest mowa o technice w jakiejkolwiek dziedzinie, to unifikacja języka i opisu zjawisk świadczy o rozwoju tej dziedziny. Nie ma więc mowy o własnym zdaniu i obrażaniu się na jedynie słuszną rację. Albo masz istotne argumenty podważające albo gadasz farmazony o kiju od szczotki.
Arti pisze:wystarczy mi ,że swój wysiłek przekierowuję na wyraźne i wymierne postępy moich podopiecznych.
I tutaj również prośba jak w przypadku Rolliego: ogłaszaj swoje wspaniałe nowiny w adekwatnym miejscu. Może w melanżu albo w pierdołach dla początkujących.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Arti pisze:
yacool pisze:Nie sil się na eksperta od techniki. To nie jest twoja mocna strona.
Faktycznie może po co tracić siły na przekonywanie iż jest też inna niż jedynie słuszna racja. Więc wystarczy mi ,że swój wysiłek przekierowuję na wyraźne i wymierne postępy moich podopiecznych.
:taktak:
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Jeżeli jest mowa o technice w jakiejkolwiek dziedzinie, to unifikacja języka i opisu zjawisk świadczy o rozwoju tej dziedziny. Nie ma więc mowy o własnym zdaniu i obrażaniu się na jedynie słuszną rację. Albo masz istotne argumenty podważające albo gadasz farmazony o kiju od szczotki.
Arti pisze:wystarczy mi ,że swój wysiłek przekierowuję na wyraźne i wymierne postępy moich podopiecznych.
I tutaj również prośba jak w przypadku Rolliego: ogłaszaj swoje wspaniałe nowiny w adekwatnym miejscu. Może w melanżu albo w pierdołach dla początkujących.
Ale przecież juz nikt z tobą nie dyskutuje. Zostali tylko ci, którzy potakują klęcząc przed... no nawet nie wiem przed czym oni tak klęczą.

Nie wiem czy wiesz, ze to nie twoje forum i twoje zakazy interesują ... ale nie mnie.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12422
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

O już wróciłeś z biegania. Jak było?
ps. sorry że tak najechałem na twojego przydupasa. Tak ładnie sobie z dzióbków pijecie.
ODPOWIEDZ