Bajania o Marynii

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zauważyłem że tyję. Nie wiem czy to bardziej od czipsów, czy od piwa. Zaraz wracam, bo mi się skończyły zapasy.
New Balance but biegowy
pma
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 407
Rejestracja: 15 cze 2018, 10:35
Życiówka na 10k: 34:46
Życiówka w maratonie: 2:43:25

Nieprzeczytany post

Aha, no to nieważne. Lepiej trochę pokaleczę bieganie bo już za rok igrzyska.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Oj, to muszę uważać, bo poszła już fama, że obrażam utalentowanych Olimpijczyków, a w tym pięknym kraju można dostać kosę w brzuch nawet za fri. Zatem luz jest oczywiście ważny, bo pozwala zachować dystans, ale jest ledwie pochodną tego co jest ważne.
nagly1
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 24 lip 2013, 12:16
Życiówka na 10k: 00:48:57
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

nagly1 pisze:.
O mój Boże. Wypiłem metanol. Nie widzę co napisałeś.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4670
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Wrociłem z pracy, spacer z psem w lesie potem trening.
Teraz siedzę w barze i piję pyszne piwo a wy dalej swoje w tym czasie. Macie zdrowie!! :orany:
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jest postęp. Chłopaki są blisko tyle, że się za szybko zniechęcają.
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4923
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Ciągle nie mogę doczekać się satysfakcjonującej odpowiedzi na pytanie, co jest ważne?
Ze tak zacytuje (*): "wazne sa tylko czyny odwazne" :hejhej:

(*) stary juz jestem, wiec nie pamietam skad ten cytat :ojoj:
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Stary,
nie chcę się pastwić, ale takich fatalnych i gorszych sentencji można podać wiele. Cały ludzki dorobek opiera się na podobnych mądrościach. Naprawdę, to co napisał pma i nagly1, zanim łyknąłem lewy spirytus, jest dużo lepsze niż twoja propozycja.
Świeżak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:13
Życiówka na 10k: 10k to za długo
Życiówka w maratonie: Pobiegnę po 40tce.

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Stary,
nie chcę się pastwić
... a jednak pastwisz się. Bawimy się w szukanie odpowiedzi na pytanie oparte o subiektywny i osobisty system wartości, w dodatku osadzone w konkretnej dziedzinie (uprawianiu sportu). Jeśli celem było skłonienie do refleksji - udało się, kilka osób faktycznie się zaangażowało i zastanowiło się nad tym co jest dla nich ważne. Jednak czy sytuacja w której ktoś odgadnie co jest dla Ciebie ważne będzie znacząco lepsza (od strony edukacyjnej, bo zakładam - może błędnie - że Twoim celem jest dzielenie się swoją wiedzą) od takiej, w której sam mówisz co jest dla Ciebie ważne?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mądre rzeczy prawisz i przyklasnąć nawet chciałbym, ale nie czytasz uważnie, co od kilku bitych stron próbuję wyciągnąć z forumowiczów. Jako, że nowy jesteś, to nie sponiewieram. Próbuj dalej. Sugestywnych wskazówek padło kilka. W tym jedna, którą można by odczytać jako koło ratunkowe 50/50.
Świeżak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:13
Życiówka na 10k: 10k to za długo
Życiówka w maratonie: Pobiegnę po 40tce.

Nieprzeczytany post

Jeśli odnosisz się do tego że napisałem "co jest dla Ciebie ważne" to pędzę z wyjaśnieniem - zrobiłem to celowo. Przeczytałem ten wątek i zauważyłem te wpisy, w których piszesz że to co jest dla Ciebie ważne nie jest w tym wątku istotne. Problem w tym, że formułując pytanie w takiej domenie nie powinno oczekiwać się jednej i tej samej odpowiedzi od wszystkich uczestników dyskusji, bo opiera się ona na hierarchiach wartości.

Nie mniej, dziękuję za nie poniewieranie, życzę miłego dnia. Nie ukrywam że jestem ciekaw jaki jest ciąg dalszy wywodu (nie samo rozwiązanie zagadki, tylko Twoja konkluzja).
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W tej jednej domenie powinno się i nawet należy oczekiwać tej samej odpowiedzi od każdego.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Ja myślę, że przede wszystkim jest ważne, że ktokolwiek tu jeszcze pisze. Bo to jest jak woda na młyn i yacool ma dzięki temu znów swoje 5 minut. Co jest ważne dla mnie to zostawię dla siebie, i nie uważam, że jest to lepsze albo gorsze od tego, co jest ważne dla kogoś innego.
W sumie to szkoda, yacool, że masz taką retorykę, bo z osoby interesującej, posiadającej coś wartościowego do przekazania, stajesz się osobą odpychającą. Ale cóż, ja też nie lubię lukru i poklepywania po plecach, więc rozumiem. W sumie to ważne, aby znaleźć swój sposób na przekaz i trafić za jego pośrednictwem do odbiorców.
tkobos
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 641
Rejestracja: 28 lis 2011, 20:41
Życiówka na 10k: 35:17
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Chodzi o bieganie.
ODPOWIEDZ