Bajania o Marynii

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeżeli ktoś życzy mi żebym jakimś mało istotnym dla funkcjonowania tego forum projektem, pozamykał buźki moim forumowym przyjaciołom, to jawnie źle życzy całej tej społeczności. Możemy się tu obrażać od pijących bezalkoholowe, ale uciszać jest już przesadą.
New Balance but biegowy
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4651
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Jeżeli ktoś życzy mi żebym jakimś mało istotnym dla funkcjonowania tego forum projektem, pozamykał buźki moim forumowym przyjaciołom, to jawnie źle życzy całej tej społeczności. Możemy się tu obrażać od pijących bezalkoholowe, ale uciszać jest już przesadą.
Yacool bredzisz. Upał, źle na ciebie wpływa. Napij się zimnego browara, to pomaga.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Jacek już Ci kiedyś pisałem lubię czytać co piszesz o swoich projektach, ja już jestem za stary i za głupi na sprezynke i nie często nie zgadzam się z tym co piszesz, ale bardzo lubię o tym czytać, śledzę Twoją www na okrągło i uważam, że jest to jedna z ciekawszych www w kraju i jedna z moich ulubionych. Masz u mnie duże piwo za wlozoną pracę.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

A no widzisz Siedlak. Równie dobrze mógłbym zaordynować to samo.
Jak sobie wyobrażasz taki projekt w moim wydaniu? Najpierw musiałbym to skonsultować z kleksem. Potem ew. zaproponować udział w projekcie odpowiedniemu zawodnikowi, który nie obawia się forumowej sraczki. A może ty Siedlak, przystąpiłbyś do projektu, powiedzmy sub 38, czyli tyle ile mam teraz temperatury w pokoju?
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Sub 38 / 40 km/tydz ?
Jaki termin?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To pytanie do mnie, Siedlaka, czy kleksa?
Phalandir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 683
Rejestracja: 21 cze 2016, 10:33
Życiówka na 10k: 48:12
Życiówka w maratonie: 4:36

Nieprzeczytany post

Czytam temat i generalnie fajnie brzmi ta "Misja boostowania techniki biegu".

Ale...

Pisze to jako osoba z boku. Trener wzbudza ambiwalentne odczucia. Z jednej strony jest wiedza, warsztat a z drugiej większość wypowiedzi jest nacechowana egocentryzmem.

Bez urazy. Jestem nikim w biegowym światku, dlatego oceniam tylko ton wypowiedzi.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W dobrym tonie byłoby gdybyś do oceny trenera dodawał zawsze zwrot w stylu: "według mnie". Wówczas przestałbyś być nikim w biegowym światku, a miałbyś swoje zdanie.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4651
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Jacek ja tylko grzecznie zapytałem, czy dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź. Nic poza tym a ty popłynąłeś.
Dla mnie projekt sub 9 był super ciekawy. Myślałem, że kombinujesz coś podobnego i tyle.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Taka uwaga ogólna. Zdania od - "ja tylko grzecznie..." coś tam, "bez urazy", albo "jestem nikim", wprawiają w zakłopotanie. Wyczuwam jakąś asekurację. Nie zakładam, że wszyscy są wrogami. Można pisać śmiało. Nawet na temat.
zozur
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 302
Rejestracja: 03 gru 2018, 05:06

Nieprzeczytany post

To z 31' na ile Yacool?
Wooki
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 199
Rejestracja: 21 mar 2018, 14:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Temat ładnie poleciał..

Przecież Yacool pisał powyżej, że ma na oku biegaczy z poziomu 31' i chciałby mieć 29' - Bo szybszy model ma mniej ograniczeń.
Tu nie miałobyć projektu 31' -> 29'
[url=viewtopic.php?f=27&t=63661]BLOG[/url]
[url=viewtopic.php?f=27&t=63662]KOMENTARZE[/url]
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

zozur, trudne pytanie. Zwłaszcza, że dopiero teraz o tym pomyślałem.

Jeszcze jedna uwaga, bo mi tu spindoktor sufluje, żebym wyjaśnił swoją rolę na forum.To będzie trudne, ale jedno mogę powiedzieć, że nie biorę kasy za napędzanie tego forum. Choć powinienem brać, to jest to wszystko za fri, bo z zamiłowania do uzależnień.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

yacool pisze:....jedno mogę powiedzieć, że nie biorę kasy za napędzanie tego forum.
Ojej, strasznie Ci dziękujemy.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Ale w czym zdziwienie ,że gdyby Salazar lub Canova dali ogłoszenie o naborze to waliłyby tłumy? Ba, ludzie specjalnie nawet 2-3 lata dochodziliby do poziomu aby załapać się na minimum progowe do naboru.

Może trzeba zrobić nabór np z przedziału 35-36 i doprowadzić ich do 32-31? Myślę ,że tym z poziomu 31 może zwyczajnie brakować środków na rozwój jak obozy, rezygnacja z pracy, odpowiednia regeneracja (pomijając talent i ciężką pracę na treningu).
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
ODPOWIEDZ