Ankieta - Codzienność Treningowa Amatora

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

neevle pisze:Przyznam, że nie doczytałam i wpisałam zbyt wysoką wartość (coś powyżej 20h), licząc leżenie na kanapie i oglądanie filmu jako regenerację. ;) ankieta do odrzucenia, wypełnię jeszcze raz.
OK, dzięki
neevle pisze:Dłuższa sesja rozciągania się liczy?
jeśli jest to jakaś specjalna sesja w celach regeneracji (bo wiesz, że Ci to pomaga), to tak
jeśli jednak jest to stała część treningu, to nie
dla wyjaśnienia, ja przy każdym mocnym treningu, po rozgrzewce, zawsze się lekko rozciągam ok.5-10min, dopiero potem robie np. interwały - i dla mnie jest to po prostu jeden cały trening, a nie osobna sesja regeneracyjna
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

kolejne uwagi do wypełniających ankiety:
- prosze nie wpisujcie w pole liczbowe "od 4 do 10, zależy od dnia" :hej: - prosze uparcie o podanie konkretnej wartości
- prosze nie wpisujcie w pole liczbowe "yyyy" :hej: - rozumiem, że nie możecie się zdecydować, ale jednak trzeba...
- ktoś wpisał w uwagach, że jako regeneracje napisał pracę, bo ma siedzącą... :hej: - no bez jaj :nienie:
bo niestety (mimo najszczerszych chęci) są to ankiety do odrzucenia :grr:
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To "od do" to do mnie. Jak chcesz to wyciągnij średnia w mojej ankiecie i wpisz nie wiem... 6 godzin dziennie.

Wysłane z mojego SM-A510F .
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:To "od do" to do mnie. Jak chcesz to wyciągnij średnia w mojej ankiecie i wpisz nie wiem... 6 godzin dziennie.
OK, ankieta uratowana :)
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

w miarę otrzymywania ankiet, wyciagając wnioski z moich i waszych błędów, poprawiam uwagi do wypełniania, także proszę czytać uważnie przed wypełnieniem
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

Arek Bielsko pisze:kolejne uwagi do wypełniających ankiety:
- prosze nie wpisujcie w pole liczbowe "od 4 do 10, zależy od dnia" :hej: - prosze uparcie o podanie konkretnej wartości
- prosze nie wpisujcie w pole liczbowe "yyyy" :hej: - rozumiem, że nie możecie się zdecydować, ale jednak trzeba...
Ustaw pola w ankiecie tak, aby w pola gdzie oczekujesz liczby można było wpisać tylko liczbę (całkowitą lub dziesiętną - jaką uważasz, że będzie dla Ciebie właściwa, taka, jakiej dokładności oczekujesz).
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Jaca_CH pisze:Ustaw pola w ankiecie tak, aby w pola gdzie oczekujesz liczby można było wpisać tylko liczbę (całkowitą lub dziesiętną - jaką uważasz, że będzie dla Ciebie właściwa, taka, jakiej dokładności oczekujesz).
a da się tak?? jesli tak to podpowiedz jak, bo kurna nie wiem... :smutek:
ustawiłem tam jako krótkie pole tekstowe i nie widze opcji formatowania...
gdybym ustawił pole jednokrotnego wyboru , to musiałbym podać kilkadziesiąt liczb, co by było bardzo kłopotliwe i niewygodne
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

Arek Bielsko pisze:a da się tak?? jesli tak to podpowiedz jak, bo kurna nie wiem... :smutek:
Da się.
W momencie gdy edytujesz pole z pytaniem to w prawym dolnym rogu masz takie 3 kropki.... Klikasz na to i zaznaczasz Weryfikacja odpowiedzi.
Pojawi Ci się możliwość wyboru czy odpowiedź ma być liczbą, czy tekstem a jeśli liczbą to możesz określić pewne parametry (większe niż..., mniejsze niż...., całkowite, lub z jakiegoś zakresu). Pobaw się tym :)
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przed chwilą wypełniłem ankietę, ale... Praca - praca zawodowa to 8h + 0,5h dojazdu, ale nie doliczyłem codziennie 3-4h pracy przy domu (a w sobotę 8-10h) - to też jest wysiłek fizyczny. Jeśli to też ma być uwzględnione (a pewnie tak), to trzeba by doliczyć w mojej ankiecie ze 3h dziennie pracy i +-25h tygodniowo.
Nikonem
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 29 sty 2018, 04:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Nieprzeczytany post

Arek Bielsko pisze:mam tylko pytanie do osób, które wpisały kosmiczne wartości ilości regeneracji :hej:
Przed chwilą też nieźle poleciałem - gość osobno pyta o sen i regenerację? Przecież to to samo i wpisałem 8h tu i tu :hejhej:
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Jaca_CH pisze:Da się.
W momencie gdy edytujesz pole z pytaniem to w prawym dolnym rogu masz takie 3 kropki.... Klikasz na to i zaznaczasz Weryfikacja odpowiedzi.
Pojawi Ci się możliwość wyboru czy odpowiedź ma być liczbą, czy tekstem a jeśli liczbą to możesz określić pewne parametry (większe niż..., mniejsze niż...., całkowite, lub z jakiegoś zakresu). Pobaw się tym :)
kurna... działa !!! :uuusmiech:

Jaca_CH - WIELKIE DZIĘKI!!! poprawione :taktak: i teraz jest tak, że nie można źle wpisać
masz u mnie browarka jakby co :bum:
ale zauważyłem jeden problem - w ankiecie jako separator musi być kropka, a excel woli przecinki :)
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

b@rto pisze:Przed chwilą wypełniłem ankietę, ale... Praca - praca zawodowa to 8h + 0,5h dojazdu, ale nie doliczyłem codziennie 3-4h pracy przy domu (a w sobotę 8-10h) - to też jest wysiłek fizyczny. Jeśli to też ma być uwzględnione (a pewnie tak), to trzeba by doliczyć w mojej ankiecie ze 3h dziennie pracy i +-25h tygodniowo.
hmm, wg mnie jest ok, choć znam takich którzy prace przy domu dali by raczej jako relaks czyli regeneracja :hej:
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Nikonem pisze:
Arek Bielsko pisze:mam tylko pytanie do osób, które wpisały kosmiczne wartości ilości regeneracji :hej:
Przed chwilą też nieźle poleciałem - gość osobno pyta o sen i regenerację? Przecież to to samo i wpisałem 8h tu i tu :hejhej:
ale ten gość wyjaśnia, że sen osobno, a regeneracja (czynna) osobno :taktak:
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Nikonem
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 29 sty 2018, 04:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Nieprzeczytany post

Arek Bielsko pisze:(...) ale ten gość wyjaśnia, że sen osobno, a regeneracja (czynna) osobno :taktak:
Po fakcie doczytałem :)
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

Arek Bielsko pisze:ale zauważyłem jeden problem - w ankiecie jako separator musi być kropka, a excel woli przecinki :)
No problem :usmiech:
Jak już będziesz miał te dane w Excelu zaznaczasz wszystko i robisz ZAMIEŃ "." na "," i gotowe :hejhej:
ODPOWIEDZ