Komentarz do artykułu Bieganie.pl poleca: ćwiczenia siłowe n

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
bor's
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2013, 18:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A ty jakoś zawodowo coś robisz czy tylko żeby wzmocnić wojtek?
New Balance but biegowy
axell
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 513
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

wojtek pisze:Robie po kilka tysiecy powtorzen na steperze ( w zaleznosci od ustawienia przerzutki).

Sprzet drogi; w Europie nawet dosc drogi, ale bardzo angazujacy:

https://www.youtube.com/watch?v=FyrgtQpwu7o
A dlaczego w wątku o ćwiczeniach siłowych wrzuciłeś steper - przecież to nie są siłowe - tylko w głowie tymi kilkoma tysiącami powtórzeń możesz tu namieszać.
bor's
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2013, 18:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A można robić np. w poniedziałek 6-weidera (dzień 5),we wtorek nogi,a we środę 6W ale (dzień szósty) itd.Czy akórat nie powinienem robić takiej przerwy?
Awatar użytkownika
Alan
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 14 cze 2015, 18:41
Życiówka na 10k: 54min16sec
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Taunton UK

Nieprzeczytany post

Panie trenerze Janik, właśnie robię wszystkie twoje ćwiczenia :usmiech:
Happy running!
Marx
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 464
Rejestracja: 16 mar 2016, 08:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gliwice

Nieprzeczytany post

Witam, od pewnego czasu próbuje użyć polecanych tutaj ćwiczeń i mam kilka uwag.
Po pierwsze ćwiczenia są bardzo nierówne. Te opisane jak trudne nie są trudne a ćwiczenie killer to Małysz- nie jestem w stanie go wykonać w sugerowanej ilości powtórzeń i czasie utrzymania.
Dodatkowo przykładowy zestaw opisujący ilość powtórzeń nie odnosi się prawidłowo do ćwiczeń. Ja sobie dopasowalem ale chyba lepiej byłoby poprawić artykuł
Chciałem sobie to wydrukować na ścianę i wyszła masakra - to się do druku nie nadaje. Musiałem skopiować i zrobić ręczna edycję co nie było łatwe bo HTML który jest do dyspozycji powinien być prawnie zakazany... idealnie gdyby był pdf do pobrania i wydruku.
Jest szansa aby poprawić ten artykuł?
Przydałaby się też poprawka na stronie bo samodzielne znalezienie tego artykułu graniczy z cudem.
Endomondo
Obrazek
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Marx pisze:Witam, od pewnego czasu próbuje użyć polecanych tutaj ćwiczeń i mam kilka uwag.
Po pierwsze ćwiczenia są bardzo nierówne. Te opisane jak trudne nie są trudne a ćwiczenie killer to Małysz- nie jestem w stanie go wykonać w sugerowanej ilości powtórzeń i czasie utrzymania.
Dodatkowo przykładowy zestaw opisujący ilość powtórzeń nie odnosi się prawidłowo do ćwiczeń. Ja sobie dopasowalem ale chyba lepiej byłoby poprawić artykuł
Chciałem sobie to wydrukować na ścianę i wyszła masakra - to się do druku nie nadaje. Musiałem skopiować i zrobić ręczna edycję co nie było łatwe bo HTML który jest do dyspozycji powinien być prawnie zakazany... idealnie gdyby był pdf do pobrania i wydruku.
Jest szansa aby poprawić ten artykuł?
Przydałaby się też poprawka na stronie bo samodzielne znalezienie tego artykułu graniczy z cudem.
Możesz zmniejszyć ilość serii i czas powtórzeń, kiedyś dojdziesz do celu jaki sobie postawisz w tym ćwiczeniu.

**********

MOgłeś przepisać do openoffice'a i wydrukować, prawda ?

***

I zapytam, jak dlugo ćwiczyłeś tymi ćwiczeniami i co osiągnąłeś dzięki nim ?
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
ODPOWIEDZ