Teraz jest Pn, 23 września 2019, 20:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 45. BMW Berlin Marathon 2018
Nowy postNapisane: Cz, 20 września 2018, 14:05 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

PawelS napisał(a):
Ja już byłem 16 razy...
Jeszcze kilka(naście) razy i będziesz mógł "wybrać" sobie sektor, np. tuż za elitą (dyskusja z innego forum https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=4&action=2&code=32695&value=1&code2=0&bieganie)

Blog
Komentarze
Moja historia

Nowy postNapisane: Cz, 20 września 2018, 14:30 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Sądzę, że już mógłbym. To znaczy spokojnie mógłbym podać swój najlepszy wynik z Berlina i nikt by się nie przyczepił. Chociaż to by mnie przesunęło tylko o jeden sektor, więc szkoda zachodu. Ale fakt, że na trasie często wyprzedza się takich zawodników w mocno podeszłym wieku z imponującą liczbą startów na zielonym numerze, którzy ewidentnie startowali z sektora przydzielonego na podstawie jakiegoś archiwalnego wyniku :bum: Ale ja sobie nawet tego numeru na plecy nie przypinam, bo wszyscy by wiedzieli jaki zgred biegnie :hahaha:

Chociaż może w przyszłym roku nawet wykonam taki numer, ale w maratonie na rokach. Jak w tym roku pooglądałem rolkarzy, szczególnie finisz, to tak mnie ścisnęło, że chyba do tego wrócę :bum: Żeby nie startować z sektora H to podam ostatni wynik sprzed paru lat, bo też mam numer Jubilee Club i nikt się raczej nie przyczepi.

Nowy postNapisane: Wt, 25 września 2018, 15:02 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

paweu92 napisał(a):
No to teraz ja :D

Wystartowałem na 3:17, z tempem 4:40/km. Startowałem z bloku H, byłem tam na godzinę przed startem i już bywało ciasno, stanąłem na samym przedzie ale potem jak ruszyło dojście do lini startowej to byłem już z 10m od startu bo tyle już ludzi się przepchało.

Na przyszłość polecam ustawić się we właściwym sektorze (co akurat w Berlinie nie stanowi większego problemu). Nie wiem na co liczyłeś w drugim największym maratonie świata ale chyba nie na łatwe przedostanie się przez 15 000 ludzi do właściwej grupy :)

Ja miałem akurat sytuację odwrotną - startowałem z końca "E" chociaż planowałem przeczłapać w 3:43/45. Niezła szkoła życia :)

Co do samego biegu - jak zawsze perfekcyjne przygotowanie i organizacja, tłumy kibicówa z pogodą trafiło nam się całkiem elegancko jak na ten termin.
Z zaskoczek względem zeszłych lat ucieszył mnie przed biegiem ratunkowy samochód organizatora w drodze na start wyposażony w plastry, wazelinę, żele, batony i takie tam.

W treningu skupiam się na bogatej, różnorodnej diecie, odpoczynku i poszukiwaniu czasu na chwilę biegu. Do 3:30 w maratonie to wystarczy.

Nowy postNapisane: Wt, 25 września 2018, 15:13 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

hatek "Na przyszłość polecam ustawić się we właściwym sektorze" Ale jak to ma zrobić jeżeli zaznaczył, że to jego debiut? ;) Wtedy z automatu trafiasz do tej strefy.

Nowy postNapisane: Cz, 13 czerwca 2019, 01:28 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Swego czasu parkowałem na budowie na Alexander Platz, na której pracował znajomy. Znajomy zmienił budowę i teraz nie wiem, czy warto jechać własnym samochodem do Berlina.

Nowy postNapisane: Cz, 13 czerwca 2019, 03:30 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Marcin90_ napisał(a):
Swego czasu parkowałem na budowie na Alexander Platz, na której pracował znajomy. Znajomy zmienił budowę i teraz nie wiem, czy warto jechać własnym samochodem do Berlina.

To zalezy ile warte jest dla Ciebie 20-30 euro na dzien. Ja placilem w tamtym roku chyba 20Eur/dobe. Bylem od piatku do poniedzialku. Przez ten czas samochodu nie uzywalem. Hotel i parking mialem przy trasie maratonu, wiec mozna przyjac ze w centrum.

Nowy postNapisane: Wt, 20 sierpnia 2019, 15:38 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Cześć, czy ktoś z biegnących w poprzednich latach korzystał z opcji Own refreshment? Jak to w praktyce wygląda, łatwo się z tym odnaleźć w punktach żywieniowych na trasie? Jednak fajnie by bylo biec bez jakiegokolwiek balastu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]