SEB Tallin Halfmarathon

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
liber43
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2017, 15:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: New York City (SoHo)

Nieprzeczytany post

Cześć, czy ktoś tutaj uczestniczył w maratonie/półmaratonie w Tallinie ? Chcę zrobić sobie wyjazd (NYC- Tallin) i byłbym wdzięczny za każdą wskazówkę dotyczącą organizacji, trudności trasy etc.
Pozdrawiam
New Balance but biegowy
liber43
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2017, 15:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: New York City (SoHo)

Nieprzeczytany post

To sam sobie odpowiem, dla kogoś kto chciałby wziąć kiedyś udział :P Organizacyjnie fajnie, za pakiet 35 euro. Trasa była średnio trudna, 4 podbiegi, w tym niestety jeden tuż przed finiszem na Vadabuse Valjak. Ludzi z Polski nie było prawie wcale, Amerykanów trochę więcej, dominowali Estończycy i generalnie Skandynawia, zwłaszcza Finowie. Co do minusów, to potraktowanie jak biedaków półmaratończyków i brak strefy chill-out (dla maratonu była), 13 kilometr kiedy biegacze byli zepchnięci na chodnik, plus bardzo drogie zdjęcia z oficjalnej strony (znalazłem jedno swoje za 4 euro). Na plus punkt odżywczy z żelami Enervit, w pakiecie voucher na prom do Helsinek. I ten doping Estończyków, kiedy nic z niego nie rozumiesz, ale i tak bardzo Cię to cieszy (a był przez większość trasy) :) Generalnie impreza na 4/5, było prawie idealnie i mogę z czystym sercem polecić.
ODPOWIEDZ