Strona 1 z 1

Komentarz do artykułu #ENERGYTAKEOVERWARSAW - weź udział w biegu innym niż wszystkie

: 26 mar 2015, 15:35
autor: bieganie.pl

Re: Komentarz do artykułu #ENERGYTAKEOVERWARSAW - weź udział w

: 27 mar 2015, 10:06
autor: akaen
Pierwszy raz odbędą się chyba tego typu zapisy tzn. osobiste. Pewnie będzie niezły młyn a może pojawią się listy społeczne ;-)
Szkoda że poszkodowane są osoby spoza wawy które nie mają jak przyjechać na same zapisy w środku tygodnia. Jednak zapisy online są chyba bardziej fair i do tego bezpieczniejsze.

Re: Komentarz do artykułu #ENERGYTAKEOVERWARSAW - weź udział w

: 27 mar 2015, 11:33
autor: Adam Klein
Oldschoolowo :)

Re: Komentarz do artykułu #ENERGYTAKEOVERWARSAW - weź udział w

: 01 kwie 2015, 10:15
autor: Adam Klein
Ktoś sie dzisiaj wybiera zapisać?

Re: Komentarz do artykułu #ENERGYTAKEOVERWARSAW - weź udział w

: 09 kwie 2015, 09:50
autor: google
Zostało kilka dni do imprezy. Ja bym sugerował, żeby:

- albo ludzie z adidasa sie zastanowili co mogą zrobić, żeby ta impreza była biegowo naprawdę ciekawa
- albo zapisani obniżyli swoje oczekiwania, bo jak zobaczyłem na filmie na bieganie.pl to niektórzy mają duże oczekiwania: zabawa, podział na grupy, zadania itd

Piszę to, bo jak prześledziłem angielskie blogi po bliźniaczej imprezie, która odbyła się w Londynie, to gdyby nie to, że chyba wszyscy uczestnicy dostali za darmo nowe Ultra Boosty, to byłaby ostra jazda po organizatorach.
Te buty jakoś tą krytykę ograniczyły, bo po tak wielkiej imprezie spodziewałbym sie wielu komentarzy na blogach a znalazłem tylko dwa !!! W tym jeden zupełnie o niczym. Tylko jeden wpis Andy Kumara coś nam o imprezie mówi.

Generalnie wytknął totalny brak pomysłu, nie wiadomo było w trakcie biegu o co właściwie chodzi, nawet napisał, że zaczał podejrzewać, że może o to w tym chodziło, że to miała być jakaś psychologiczna gra.

Obawiam się, że w Warszawie ma być to samo. Polecam Andyego Kumara.
http://andykumar.net/2015/03/26/adidas- ... ostlondon/

Re: Komentarz do artykułu #ENERGYTAKEOVERWARSAW - weź udział w

: 14 kwie 2015, 16:03
autor: akrass
Ja napisałem o imprezie, a raczej co się na niej działo:

http://spam/energytakeoverwarsaw ... a-wygrana/

Na pewno zabrakło jakiegoś jedzenia po, sam alkohol zależy od organizmu różnie wpływa po wysiłku. Na pewno zabrakło organizacji na skoku z poduchy. Niektórzy czekali bardzo długo. Czego mi zabrakło? Ogólnie wszystko oceniam pozytywnie. Skoro była to gra terenowa to do samego końca nie było wiadomo gdzie biec :) no ale w końcu chyba taki był zamysł? Po biegu fajne zdjęcia i zaangażowanie ze strony Adidasa.