Teraz jest Pn, 6 lipca 2020, 01:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Marathon de Paris 2015
Nowy postNapisane: Wt, 30 września 2014, 12:41 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Nie wiem jak będzie w przyszłym roku, ale w tym roku było bardzo fajne spotkanie uczestników z Polski na biegu śniadaniowym (polecam to wydarzenie, bo jest fajnie zorganizowane w formie zabawy i członkowie rodziny mogą sobie przetruchtać te 5km i jeszcze fajna koszulka im zostanie - jeżeli w tym roku też dadzą).
Jak już się poznaliśmy na biegu śniadaniowym to później po maratonie też razem poimprezowaliśmy :hej:.
Późny wieczór pod wierzą Eifla gdzie połowa ludzi jest w koszulkach Finisher z medalem na szyi robi fajne wrażenie.

Nowy postNapisane: Wt, 30 września 2014, 13:32 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

No właśnie się zastanawiałem nad tym "Breakfest Run". I jestem co raz bardziej na tak.

Obrazek

Nowy postNapisane: Wt, 30 września 2014, 17:57 
Wyga
Wyga

mafik napisał(a):
Nie wiem jak będzie w przyszłym roku, ale w tym roku było bardzo fajne spotkanie uczestników z Polski na biegu śniadaniowym (polecam to wydarzenie, bo jest fajnie zorganizowane w formie zabawy i członkowie rodziny mogą sobie przetruchtać te 5km i jeszcze fajna koszulka im zostanie - jeżeli w tym roku też dadzą).
Jak już się poznaliśmy na biegu śniadaniowym to później po maratonie też razem poimprezowaliśmy :hej:.
Późny wieczór pod wierzą Eifla gdzie połowa ludzi jest w koszulkach Finisher z medalem na szyi robi fajne wrażenie.

Co to jest ten bieg śniadaniowy i kiedy on jest? W sobotę?

Wyobraziłam sobie ten wieczór pod wieżą :hej: i coraz bardziej się cieszę, że zdecydowałam się na start :hej:

Nowy postNapisane: Wt, 30 września 2014, 19:58 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

CrazyAnt napisał(a):

Tak to jest w sobotę. Chodzi o to:
http://www.schneiderelectricparismarathon.com/us/activities/paris-breakfast-run.html

W zeszłym roku kosztowało to kilka EUR od osoby. Mógł się zapisać każdy - nie musiał startować w maratonie. Dostawało się fajną techniczną koszulkę. Raczej ma to formę happeningu niż poważnego biegu. Dużo osób jest poprzebieranych, często mają oznaczenia narodowe (chyba nawet małe flagi rozdawali - nie wiem gdyż się spóźniliśmy). Ulice są zamknięte i atmosfera jest naprawdę fajna.
Na mecie na Polach Marsowych na przeciwko Ecole Militaire (nie ma pomiaru czasu) jest przygotowane śniadanie. Croissanty, bułeczki z czekoladą, kawa, woda, banany, itp. Jest tego sporo i atmosfera jest bardzo sympatyczna. Ponieważ sporo osób jest z flagami narodowymi więc można namierzyć rodaków.

Nowy postNapisane: Wt, 30 września 2014, 21:49 
Wyga
Wyga

mafik napisał(a):
CrazyAnt napisał(a):

Tak to jest w sobotę. Chodzi o to:
http://www.schneiderelectricparismarathon.com/us/activities/paris-breakfast-run.html

W zeszłym roku kosztowało to kilka EUR od osoby. Mógł się zapisać każdy - nie musiał startować w maratonie. Dostawało się fajną techniczną koszulkę. Raczej ma to formę happeningu niż poważnego biegu. Dużo osób jest poprzebieranych, często mają oznaczenia narodowe (chyba nawet małe flagi rozdawali - nie wiem gdyż się spóźniliśmy). Ulice są zamknięte i atmosfera jest naprawdę fajna.
Na mecie na Polach Marsowych na przeciwko Ecole Militaire (nie ma pomiaru czasu) jest przygotowane śniadanie. Croissanty, bułeczki z czekoladą, kawa, woda, banany, itp. Jest tego sporo i atmosfera jest bardzo sympatyczna. Ponieważ sporo osób jest z flagami narodowymi więc można namierzyć rodaków.

Ale genialne! :) Namówię kuzynkę, żeby wystartowała :)

Nowy postNapisane: Śr, 1 października 2014, 07:40 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

CrazyAnt napisał(a):
Ale genialne! :) Namówię kuzynkę, żeby wystartowała :)

Jedyny minus dla mnie był taki, że to startowało chyba o 9:00. A przyleciałem w piątek wieczorem i wstawanie rano żeby dojechać trochę stało w sprzeczności z koniecznością wyspania się i wypoczynku ...

Nowy postNapisane: Pt, 3 października 2014, 15:56 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Czesc, dolaczam do osob biegnacych w Paryzu. Bilety kupione, hotel zarezerwowany. Zostalo tylko trenowac, oby zdrowie dopisywalo.

Nowy postNapisane: Pt, 3 października 2014, 18:33 
Dyskutant
Dyskutant

ASK napisał(a):
Czesc, dolaczam do osob biegnacych w Paryzu. Bilety kupione, hotel zarezerwowany. Zostalo tylko trenowac, oby zdrowie dopisywalo.

bardzo miło... jest nas coraz więcej :hej:
lecisz samolotem? czy jak?

Nowy postNapisane: Pt, 3 października 2014, 18:56 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Tak, samolotem z Wroclawia. Hotel wybralismy 10 min piechota od Luku Triumfalnego, zeby bylo blisko w dzien startu.
To bedzie moj drugi maraton (pierwszy to Wroclaw w tym roku) i drugi pobyt w Paryzu. Ostatnim razem bylam tylko widzem wielkiego sportu, zwiedzalismy Paryz na Velib'kach i chetnie teraz zobacze to samo w biegu. Startuje z mezem, ktory bedzie debiutowal. Nastawiamy sie raczej na mile spedzenie czasu, choc przy okazji jakis w miare dobry wynik by sie przydal.

Nowy postNapisane: Pt, 3 października 2014, 21:07 
Dyskutant
Dyskutant

ja biegłem w kwietniu swój maratoński debiut, ale od kliku lat systematycznie biegam w http://www.20kmparis.com/ i za tydzień też się wybieram :spoko:
a dużo płacicie za hotel? mam rodzinę pod Paryżem i zawsze u nich się zatrzymywałem, i tak myślę że może tym razem zostać po biegu w Paryżu

Nowy postNapisane: So, 4 października 2014, 13:03 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Hotel mamy po 105 euro za dwojke ze sniadaniem. Juz nie moge sie doczekac. Po drodze mam za 3 tygodnie polowke, pozniej 5 km listopadowo i 10 km na Mikolaja, pozniej w grudniu troche odpoczynku i od stycznia ruszam z planem na Paryz, polowke sprawdzajaca zrobimy w Sobotce na 3 tygodnie przed Paryzem.

Nowy postNapisane: N, 5 października 2014, 11:50 
Dyskutant
Dyskutant

Trzymam kciuki i żeby kontuzje was omijały :usmiech:
do zobaczenia na Polach Elizjeskich :oczko:

Nowy postNapisane: N, 5 października 2014, 20:38 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Polska grupa rośnie w siłę :)
Właśnie dołączyłem do uczestników tego maratonu. Zapisałem się wraz z bratem, planujemy czas 3:30.

Nowy postNapisane: Pn, 6 października 2014, 14:52 
Dyskutant
Dyskutant

Też biegnę :) Bilety na samolot kupione, mieszkanie zarezerwowane. Pozostaje trenować!
P.S. Drugi rok z rzędu nie wylosowali mniej do Londynu :(

Nowy postNapisane: Pn, 6 października 2014, 16:42 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Buldi napisał(a):
P.S. Drugi rok z rzędu nie wylosowali mniej do Londynu :(

Nie jesteś jedyny. Ja też sobie spokojnie próbuję. A słyszałem o osobach będących rezydentami w UK, którzy już 8-9 lat próbują...
Generalnie oni tam rozwinęli "biznesowe podejście" do granic możliwości, dodatkowo obudowując to niby "dobroczynnością".
A przejrzystość tego wszystkiego to jest tak na miarę FIFA/UEFA :wrr:
Z tego co wiem większość miejsc jest sprzedawanych organizacjom charytatywnym / biurom podróży w cenie wyższej niż normalnie biorą od osoby fizycznej (wydaje mi się, że gdzieś widziałem jakieś rozliczenie takiej organizacji "Charity" gdzie podawali koszt miejsca kupionego od organizatora - to była duża różnica). Robią na tym niezłą kasę pod przykrywką "charity".
A organizacje dobroczynne oczekują od osoby chcącej wziąć udział uzbierania min. 2000 funtów (około) więc i tak są do przodu.
A na to niby "losowanie" to mało co zostaje (jeżeli w ogóle).

Może się mylę w swoich domysłach, ale te klocki tak mi się w głowie składają ...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]