[03.04.2011] I Pabianicki Półmaraton ZHP
: 29 mar 2011, 11:11
Do startu zostało już tylko 5 dni. Kto z forumowiczów się wybiera na imprezę?
Bieganie, Trening, Maraton, Plany Treningowe - największe biegowe forum w Polsce!
https://bieganie.pl/forum/
Porządek musi być. W rodzinnym mieście trzeba wystartować tak więc będę.kubako83 pisze:Do startu zostało już tylko 5 dni. Kto z forumowiczów się wybiera na imprezę?
W grudniu namówiłem szwagra na bieganie tylko ostatnio coś pęka. Jak wystartujemy razem to myślę z Nim ok 2.30. Jak zrejteruje i zostanę sam to spróbuję 1.59.00kubako83 pisze:arasvolvo, a w jaki wynik celujesz? Ja szacuję ostrożnie 2:15-2:30, choć to mój pierwszy raz i sam tak naprawdę nie wiem jak pobiegnę.
Spoko nie ważą na starcie więc wpisowego Ci nie zwieksząksiaze_mazowsza pisze:sporo osób ma być, opłaciło się już 391 osób
Jako nowy mieszkaniec Łodzi też mam zamiar pobiec, liczę na 2.15 -2.30 na początek sezonu z 20 kilową nadwagą
No chyba, że odejmują minuty za handicap. To i ja chętnie bym skorzystałarasvolvo pisze:Spoko nie ważą na starcie więc wpisowego Ci nie zwieksząksiaze_mazowsza pisze:sporo osób ma być, opłaciło się już 391 osób
Jako nowy mieszkaniec Łodzi też mam zamiar pobiec, liczę na 2.15 -2.30 na początek sezonu z 20 kilową nadwagą![]()
![]()
Jeśli mogę Ci podpowiedzieć, to w zeszłą niedzielę w Warszawie było coś koło +5 stopni i bardzo słonecznie. Biegłem w krótkich gatkach koszulce termicznej na długi rękaw i koszulce startowej. Pod koniec było mi za gorąco.kubako83 pisze:Pogoda zapowiada się na niedzielę bardzo ładna - słyszałem coś o słońcu i 21 stopniach. Chyba będzie tegoroczny debiut w szortach. Zastanawiam się tylko co na górę włożyć - sama koszulka to chyba mało, ale z wiatrówką mogę się zagrzać.... Dużo tych wątpliwości przed pierwszą połówką.
ja juz z 10 razy w tym roku biegalem na krotko wiec nie wiem nad czym Ty sie zastanawiasz;pkubako83 pisze:Pogoda zapowiada się na niedzielę bardzo ładna - słyszałem coś o słońcu i 21 stopniach. Chyba będzie tegoroczny debiut w szortach. Zastanawiam się tylko co na górę włożyć - sama koszulka to chyba mało, ale z wiatrówką mogę się zagrzać.... Dużo tych wątpliwości przed pierwszą połówką.