Strona 1 z 1

Plan przygotowań do MW wg Norriego Williamsona

: 17 sie 2009, 10:49
autor: Yogi!
Czołem!

Ponieważ plan do MW w obecnym roku jest opracowywany na podstawie planu z roku poprzedniego, chciałbym zwrócić uwagę na inny rozkład imprez Puchar Maratonu i jego konsekwencje - tak z przezorności, mam na myśli konsekwencje wrześniowe. Czyste przeniesienie planu z września 2008 na ten rok spowoduje, iż zakończy się on o tydzień za wcześnie. Potrzebne będzie uzupełnienie jednego tygodnia.
Pytanie: Kiedy pojawi się plan na wrzesień, ewentualnie jakie będą zmiany związane z rozłożeniem długich wybiegań, aby nie doprowadzić do przetrenowania lub niedotrenowania w ostatnich tygodniach przed startem?

: 19 sie 2009, 00:10
autor: Adam Klein
Nie bardzo rozumiem - przecież w Planie jest zaplanowane że Puchar Maratonu masz 22 sierpnia - czyli zgodnie z rzeczywistością.
Plan na wrzesień - pewnie za parę dni.

: 19 sie 2009, 10:32
autor: Yogi!
Plan prawdę mówi, jeno o dystans czasowy między ostatnim pucharem a startem w MW mi chodzi. Zeszły rok wydarzenia te dzieliło cztery tygodnie. W tym roku pięć, dlatego proste "mappowanie" planu nic nie pomoże. Antycypuję, iż potrzebna jest inwencja pana Williamsona bądź spadkobierców jego planu w uzupełnieniu brakującego tygodnia i optymalnym zroszadowaniu akcentów. Im wcześniej plan na wrzesień zostanie przedstawiony tym lepiej.