Zawody kontrolne na 5000 i 10000 m / Warszawa 30 sierpnia

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
robSSon
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 02 paź 2011, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Drodzy biegacze,
W niedzielę 30.08 na stadionie Orła przy ul. Podskarbińskiej w Warszawie odbędą się kameralne zawody na 5000 i 10000 m. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc - więc kto chciałby sprawdzić formę przed np. Maratonem Warszawskim to będzie to jedna z niewielu okazji. Zawody mają bardzo kameralny charakter, ale będą profesjonalnie zorganizowane przez naszego olimpijczyka Tomka Szymkowiaka. Będzie profesjonalny pomiar czasu i sędzia. Start piątki będzie około 18:30 natomiast dycha wystartuje bezpośrednio po. Ze względu na kameralny charakter zawodów nie będzie medali czy koszulek w pakietach startowych :) Opłata startowa przeznaczona jest na wynajęcie obiektu i opłacenie osób z obsługi technicznej biegu.

Kto ma chęć to zapraszamy serdecznie. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc na obu dystansach. Panel zapisów na poszczególne dystanse wklejam poniżej:

10000m
http://sportevents.time4run.com.pl/konk ... ter?id=365

5000m
http://sportevents.time4run.com.pl/konk ... ter?id=366
New Balance but biegowy
ekstra_intro
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 25 kwie 2018, 17:34
Życiówka na 10k: 39:06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jest szansa by zorganizować takie zawody w październiku? Szukam atestowanej szybkiej (płaskiej) dychy ulicznej lub na stadionie na październik w okolicach W-wy. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
robSSon
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 02 paź 2011, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Obserwuj ten wątek. Na 99% organizujemy powtórkę 11 października - podobnie jak ostatnio na stadionie Orła na Podskarbińskiej. Max dla 30-40 osób.
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bardzo ciekawa inicjatywa. Macie może jakieś bardziej dalekosiężne plany, nawet jeśli nie są do końca sprecyzowane odnośnie terminów?
ekstra_intro
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 25 kwie 2018, 17:34
Życiówka na 10k: 39:06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki za info. 11 października byłby dla mnie idealnym terminem. Jak coś to piszę się na te zawody na 100%.
Awatar użytkownika
robSSon
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 02 paź 2011, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

kkkrzysiek pisze:Bardzo ciekawa inicjatywa. Macie może jakieś bardziej dalekosiężne plany, nawet jeśli nie są do końca sprecyzowane odnośnie terminów?
Nie sądzę bo to się przy takiej frekwencji ledwo finansowo spina. To bardziej koleżeńskie - ale profesjonalnie zorganizowane - zawody w wąskim gronie.
ekstra_intro
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 25 kwie 2018, 17:34
Życiówka na 10k: 39:06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Chciałbym jeszcze dopytać o planowaną godzinę startu? Zachód słońca 11 października będzie już przed 18:00, także by nie biegać po ciemku może warto zaplanować starty rano lub w południe? Bo oświetlenie z tego co słyszałem na tym stadionie to ciężki temat.
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Rozumiem. Liczę na link do zapisów jak już będziecie mieli wszystko dopięte. Co prawda wolałbym tydzień lub dwa później, ale 11 października też jest całkiem dobra datą i chętnie skorzystam jeśli nie będę miał innych opcji w lepszych terminach.
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

ekstra_intro pisze:Szukam atestowanej szybkiej (płaskiej) dychy ulicznej lub na stadionie na październik w okolicach W-wy. Ktoś coś?
Nie wiem, co dla ciebie znaczy szybka trasa, ale w Warszawie i okolicach co chwila są jakieś zawody na 10 (i 5) km. Nie wszystkie są z atestem oczywiście.
ekstra_intro
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 25 kwie 2018, 17:34
Życiówka na 10k: 39:06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

50latek pisze: Nie wiem, co dla ciebie znaczy szybka trasa, ale w Warszawie i okolicach co chwila są jakieś zawody na 10 (i 5) km. Nie wszystkie są z atestem oczywiście.
Jeśli co chwila są to daj znać jakie mieliśmy atestowane dychy we wrześniu lub lipcu w Warszawie i okolicy. Napisz jakie mamy atestowane dychy na październik. Bo ja nic nie kojarzę. Oprócz dychy w Raszynie 25 października nie mogę nic znaleźć. Piątki nie interesują mnie. Szybka trasa - chyba każdy wie co mniej więcej znaczy. Nie mam na myśli przecież biegu z górki :) Wystarczy że nie będzie po lesie, nie będzie miała licznych nawrotek wybijających z rytmu i mocnych wzniesień.
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

ekstra_intro pisze: Jeśli co chwila są to daj znać jakie mieliśmy atestowane dychy we wrześniu lub lipcu w Warszawie i okolicy. Napisz jakie mamy atestowane dychy na październik. Bo ja nic nie kojarzę. Oprócz dychy w Raszynie 25 października nie mogę nic znaleźć.
Ja zapisałem się na Raszyn, jest atest, po asfalcie, za wolna dla Ciebie?. Dla mnie wystarczy. We wrześniu była atest. 10 w Konstancinie. Ja biegałem 5, więc biegami na 10 się nie interesowałem.
ekstra_intro
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 25 kwie 2018, 17:34
Życiówka na 10k: 39:06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

50latek pisze: Ja zapisałem się na Raszyn, jest atest, po asfalcie, za wolna dla Ciebie?. Dla mnie wystarczy. We wrześniu była atest. 10 w Konstancinie. Ja biegałem 5, więc biegami na 10 się nie interesowałem.
25.10. nie mogę. Odpisałeś mi że co chwila są biegi a jak spytałem o konkrety to piszesz że nie interesowałeś się dychami i wskazać potrafisz jeden bieg we wrześniu i jeden na październik? To że są organizowane biegi to chyba wie każdy, żadna ameryka. Ja pytałem konkretnie o atestowane dychy więc jeśli nie masz nic w temacie atestowanych dych do powiedzenia to może oszczędzimy sobie czasu?
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

spoko, może masz rację, dla mnie po prostu 10 raz na miesiąc to wystarczy. Raszyn zobaczyłem zresztą w ostatniej chwili, już dziś nie ma miejsc.
Za tydzień kumpel biegnie w Biegnij Warszawo, atest, ale tam chyba jest podbieg na Agrykolę, więc to nie jest raczej szybka dycha.
Miał być przełożony z kwietnia SGH, ale odwołali, Niepodległości na pewno tez nie będzie. No cóż Covid-19 rządzi.
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3271
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Biegnij Warszawo nie jest szybką trasą, dwie pętle w tym x2 Belwederska oraz chujowa nawierzchnia po samych Łazienkach na dystansie 2x 1km. To trasa do zabawy, nie walki o czas :)
ekstra_intro
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 25 kwie 2018, 17:34
Życiówka na 10k: 39:06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

I co z tymi zawodami kontrolnymi? Nie odbyły się w październiku to może w listopadzie dałoby radę? Bieg Raszyński widzę że odwołali. Na listopad zero atestowanych dyszek w stolicy i okolicy z tego co się orientuję. Ehh... chyba będzie trzeba samemu zrobić sobie sprawdzian na którymś ze stołecznych stadionów.
ODPOWIEDZ