PÓŁMARATON WARSZAWSKI 2020

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1729
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
marcin9709
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 729
Rejestracja: 31 paź 2015, 17:41
Życiówka na 10k: 37:37
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zastanawiam się nad startem w tym półmaratonie. Jestem ciekaw opinii na temat trasy, terminu, godziny i całej otoczki związanej z tym biegiem :hejhej: .
[size=85][b]5km:[/b] 17:59; [b]10km:[/b] 37:37; [b]HM:[/b] 01:28:40[/size]
Awatar użytkownika
robSSon
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 02 paź 2011, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

marcin9709 pisze:Zastanawiam się nad startem w tym półmaratonie. Jestem ciekaw opinii na temat trasy, terminu, godziny i całej otoczki związanej z tym biegiem :hejhej: .
Kolego, ale co konkretnie Cię interesuje? Trasa jest ta sama co rok temu. Na początku trochę pod górkę a później już tylko płasko albo w dół (na dwudziestym kilometrze tunel wzdłuż Wisły, ale to już na adrenalinie się biegnie). Myślę, że można ją śmiało zaliczyć do kategorii szybkich (jak na warszawskie możliwości). Termin - 23 maja - jest nowy dla wszystkich, tak samo jak godzina startu (20:35). Jeśli zależy Ci na bieganiu i zwiedzaniu, to za wiele się nie spodziewaj, trasa jak na nocny bieg jest mało malownicza. Sporo wzdłuż Wisły, trochę ulicami starej pragi. Trudno też spodziewać się tłumów kibiców o tej porze. Fundacja MW ma raczej duże doświadczenie więc jeśli chodzi o poziom organizacyjny to tu byłbym spokojny.
Szuwar85
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2020, 23:05
Życiówka na 10k: 47:29
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

marcin9709 pisze:Zastanawiam się nad startem w tym półmaratonie. Jestem ciekaw opinii na temat trasy, terminu, godziny i całej otoczki związanej z tym biegiem :hejhej: .
Ogólnie jestem fanem biegów wieczornych. Zwłaszcza że pod koniec maja to juz będzie raczej gorąco. 2 razy biegłem po tej trasie. Całkiem przyjemna. Podbieg na most gdański jest na ok 5 kilometrze więc totalny luzik. Gorzej z tunelem wzdłuż Wisły, podbieg na 19 kilometrze zawsze był dla mnie trudny. Ale meta świetnie połozona na pobiegową imprezę - po jednej stronie Stare Miasto, a po drugiej bulwary wiślane ;) Polecam
symeonik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 376
Rejestracja: 01 gru 2017, 21:31
Życiówka na 10k: 44.36
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Chyba nie było o tym informacji na forum (jeśli była, to przepraszam). Półmaraton warszawski odwołany, na razie bez podawania nowej daty.
http://pzupolmaratonwarszawski.com/bez- ... e-terminu/
ODPOWIEDZ