Narodziny gwiazdy

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Bartek Sz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1114
Rejestracja: 19 cze 2001, 01:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Polska, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Nieprzeczytany post

W takim razie skoro upieracie się za tym, żeby w forum rozmawiać o wszystkim to może adamm stworzy osobny dział pt. Hyde Park jak to wspomniała Joycat.

Pomyślcie o nowych użytkownikach - jeżeli w forum będą musieli wyszukiwać konkretne informacje ze sterty
materiału nie zawsze związanego z bieganiem to na pewno nie będzie to dla nich ani łatwe ani przyjemne - a tak Hyde Park - i każdy pisze co mu się żywnie podoba.  :)

Jeżeli jesteście za utworzeniem takiego działu to "ręka w górę"  :spoczko:
W biegu weszło w biegu wyjdzie :-)
New Balance but biegowy
joycat
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3301
Rejestracja: 01 cze 2002, 00:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Nieprzeczytany post

Jestem ZA :spoko:
Bêdê mog³a powy¿ywaæ siê polemicznie :hej:
Awatar użytkownika
ania
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 18 cze 2001, 07:39

Nieprzeczytany post

Może być.
Awatar użytkownika
wojtek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10535
Rejestracja: 19 cze 2001, 04:38
Życiówka na 10k: 30:59
Życiówka w maratonie: 2:18
Lokalizacja: lokalna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Obawiam sie jednak tego poroznienia forumowiczow . Chetnie gadam na rozne tematy z wyjatkiem pieniedzy i polityki
Articles in English:
http://www.examiner.com/atlanta-sports-gear-in-atlanta/wojtek-wysocki

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0
Ziut
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 684
Rejestracja: 19 cze 2001, 10:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 2:58:00
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Hyde Parku nie trzeba postrzegać jako mównicy politycznej. Istotne, czy dopuszczamy inne tematy niż bieganie.
Jeżeli tak - to wątki polityczne będą rozwijane przez chcących lub też będzie na nie moralny szlaban.
Wypowiedź Pawła ja skwitowałem tylko stwierdzeniem, że się nie zgadzam. Nie rozwijam tematu, bo nie chcę.
Propozycje, na które nie będzie odpowiedzi, same zostaną zastopowane.
A inne tematy - dlaczego nie? Sam jeden podsunąłem.
Awatar użytkownika
ania
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 18 cze 2001, 07:39

Nieprzeczytany post

Czasem milczenie zalatuje sztucznością., Hyde Park może się przydać.
Awatar użytkownika
Dabek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 184
Rejestracja: 18 cze 2001, 17:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Mozna utworzyć hydepark zamiast działu testy, "testy" są chyba niepotrzebne, gdyż każdy nowy post może być redefiniowany poprzez funkcję "zmień"
"Weakness is temporary..."
Awatar użytkownika
adamm
Administrator
Administrator
Posty: 830
Rejestracja: 15 cze 2001, 00:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

HydePark powstanie - dzisiaj już nie zdążę się tym zająć bo chcę przejrzeć całe forum po tygodniowej przerwie, ale zajmę się tym jutro (jeśli mi z dziurawej głowy nie wyleci).

P.S. Podobają mi się odskoki PAwła - sa barwne i niegroźne - jak na razie przynajmniej :)
[i]Pragnienie zwycięstwa jest niczym w porównaniu z pragnieniem przygotowania się do niego.[/i]
PAwel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3390
Rejestracja: 19 cze 2001, 09:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa/Kabaty

Nieprzeczytany post

Myślałem, że Forum 1 jest właśnie takim miejscem, w kótrym można wypowiedzieć się na różne tematy, niekoniecznie związane z bieganiem.

O panu Leperze nie napisałbym przecież w dziale poświęconym relacją z imprez biegowych.

Osoby, które protestują przeciwko tematom "nie związanym z bieganiem" chciałbym zwrócić uwagę, że to Forum jest forum biegaczy, a nie forum o bieganiu. A biegacze poza bieganiem robią setki innych rzeczy, o których można czasem porozmawiać.
ENTRE.PL Team
Awatar użytkownika
ania
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 18 cze 2001, 07:39

Nieprzeczytany post

Tak? No to spójrz teraz w lewy górny róg monitora ...
Awatar użytkownika
ania
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 18 cze 2001, 07:39

Nieprzeczytany post

Nie zrozum mnie żle, Pawle, ja nie mam nic przeciwko wymianie myśli na niebiegowe tematy, ale nie miej za złe  forumowiczom, że przy takiej tematyce chcą pozostać.
Wyodrębnienie Hyde Parku to dobry pomysł, Ci, którzy czują potrzebę podzielenia się z innymi swoimi poglądami będą zadowoleni, tym, którzy chcą odsapnąć tu (w "Bieganiu") od rzeczywistości i nie mają już siły na politykę, łatwiej będzie omijać niebezpieczne tematy.
PAwel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3390
Rejestracja: 19 cze 2001, 09:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa/Kabaty

Nieprzeczytany post

Proponuje poważne rozważenie idei tworzenia dodatkowych zakładek na forum. Jeśli powstanie osobny dział forum o nazwie Hyde Park gdzie "idą wszystkie tematy" na jakie tematy dyskutować się będzie na Forum 1. Już i tak zakładek jest na tyle dużo, że rzadko mam czas na to żeby otworzyć wszystkie działy. Jeśli zakładek będzie jeszcze więcej, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że temat będzie dostrzeżony przez wielu dyskutantów i w związku z tym żywy.

Rozumiem osoby, które są przeciwne tematom "nie biegowym" na Forum 1. Dlatego wystarczy je (i autorów) ignorować.

Mówiąc szczerze bardziej interesują mnie najbardziej nawet kontrowersyjne tematy na pograniczu biegania, lub nawet niezwiązane z bieganiem (patrz temat „bieganie, a kobieca uroda", z wyrażane przez osoby z nim związane, niż pytania z stylu "boli mnie kolano. Powiedzcie co robić".
ENTRE.PL Team
joycat
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3301
Rejestracja: 01 cze 2002, 00:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Nieprzeczytany post

Nie czyta³am tematu "Bieganie a kobieca uroda". Jakie pad³y wnioski?

W sumie zgadzam siê z Tob±, Pawe³. Je¿eli kto¶ nie chce dyskutowaæ o polityce, niech nie dyskutuje. Forum rozkrêci³o siê ju¿ na tyle, ¿e jak napisa³ Ziut, stali¶my siê ma³± spo³eczno¶ci±, i w zwi±zku z tym warto, aby¶my poznawali siê tak¿e od innej, niekoniecznie biegowej, strony.
Ca³a sprawa wymaga chyba jedynie ustalenia pewnych regu³: pozwalamy sobie pisaæ o sprawach dotycz±cych nie tylko biegania, ale tak¿e o wszystkim co nas w ¿yciu spotyka, dotyka, zastanawia, bulwersuje etc.
Awatar użytkownika
wojtek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10535
Rejestracja: 19 cze 2001, 04:38
Życiówka na 10k: 30:59
Życiówka w maratonie: 2:18
Lokalizacja: lokalna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jestem za a nawet przeciw .
Za , bo po poczatkowym poznaniu sie jestesmy ciekawi siebie jeszcze bardziej .
Przeciw , bo niektore tematy jak np. polityka sa na tyle niebezpieczne na tym forum ( juz byly tego przyklady ) , ze bardzo szybko moga nas poroznic .
Jako spolecznosc biegowa jestesmy w sumie malutka i jeszcze dosc krucha grupka . Dopiero kiedy urosniemy w sile jak to mam miejsce w innych krajach bedziemu mogli sobie przylozyc "z grubej rury"  , zupelnie tak jak na forum Gazety Wyborczej robia sympatycy "kopanej" .
Articles in English:
http://www.examiner.com/atlanta-sports-gear-in-atlanta/wojtek-wysocki

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0
Awatar użytkownika
adamm
Administrator
Administrator
Posty: 830
Rejestracja: 15 cze 2001, 00:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

:ech: ... :tonieja: ... :wrr: ... :trup:

Co tu robić?
[i]Pragnienie zwycięstwa jest niczym w porównaniu z pragnieniem przygotowania się do niego.[/i]
ODPOWIEDZ