Konkretna propozycja

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
ania
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 18 cze 2001, 07:39

Nieprzeczytany post

Ja napewno zyskałabym wiele na wspólnym treningu z Wami. Obawiam się tylko, że Wy na tym wiele nie skorzystacie... Proponuję więc, żebyśmy zdali się na Pana B, niech on zdecyduje czy to dobry pomysł. A może utworzy się jeszcze jedna grupa i będzie w niej kilka bardziej do mnie podobnych?

1. Dzis wyjeżdżam i nie będę miała kontaktu z internetem przez najbliższe dwa tygodnie. Jestem bardzo zainteresowana lekcjami, bardzo proszę, weźcie mnie pod uwagę przy tworzeniu grup(y).
2. Wyjeżdżam rówież 24 sierpnia i nie będzie mnie przez dwa tygodnie; jeśli zaczniecie beze mnie to, he, he, róbcie notatki.
3. Wojtku, dziękujemy.
New Balance but biegowy
Janusz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 22 cze 2001, 19:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Według mnie to aktualna lista wygląda tak:
Ania
Robert
Janusz x 2
Ziut
Janusz
Awatar użytkownika
wojtek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10535
Rejestracja: 19 cze 2001, 04:38
Życiówka na 10k: 30:59
Życiówka w maratonie: 2:18
Lokalizacja: lokalna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wszystko sprowadza sie do ilosci uczestnikow. W dalszej kolejnosci idzie poziom a z poziomem zwiazany jest charakter treningu .
Byc moze i tak , ze cala sprawa rozejdzie sie po kosciach .
W dylemacie kij- marchewka z pewnoscia brakuje tego pierwszego elementu bo kazdy biega wylacznie dla siebie i nie jest zwiazany zadnymi kontraktami ani naciskami trenerskimi .
Skuteczny trening sportowy to jednak pewna dyscyplina wewnetrzna i pomimo oplacania trenera nalezy mu sie takze gratyfikacja moralna , plynaca z postepow podopiecznych .
Na marginesie dodam tez , ze wszelkie inne konsultacja np. telefoniczne rowniez powinny byc traktowane jako serwis podlegajacy wynagrodzeniu . Nie powinno byc klopotow z prowadzeniem roznych dyskusji , pod warunkiem zrozumienia faktu , ze czas to pieniadz .
Spotkanie wstepne , zaproponowane przez Bohdana byloby bezplatne .
W razie jakichkolwiek innych pytan mam raczej staly kontakt z Bohdanem . Jeszcze raz podkreslam ,ze podstawa  na tym etapie planowania jest frekwencja.
Articles in English:
http://www.examiner.com/atlanta-sports-gear-in-atlanta/wojtek-wysocki

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0
Awatar użytkownika
AMA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 39
Rejestracja: 20 cze 2001, 13:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Ja też.  Niech nikt się nie martwi,  to ja będę ostatnim patałachem (oczywiścire tylko na początku ).  
[i] Andrzej M. [/i]
Awatar użytkownika
Daaga
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 270
Rejestracja: 28 cze 2001, 11:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Ja też, oczywiście, piszę się na to, ale AMA muszę Cię zmartwić, to ja będę robić za przyczepę.

Pozdrowienia
Janusz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 22 cze 2001, 19:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Czy ktoś zauważył, że mamy już 24-go sierpnia? Mistrz BB miał przylecieć do Polski 23-go. Czy to oznacza że możemy już wkróce zacząć treningi a odłożyć na bok bzdety?
Bardzo bym chciał
Janusz
joycat
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3301
Rejestracja: 01 cze 2002, 00:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Nieprzeczytany post

W zwi±zku z postem Ziuta na Zielonej Trawce / Plan treningu proponujê wróciæ - bardzo konkretnie - do tematu zorganizowania konsultacji z panem Bohdanem. Koñcz± siê wakacje i mo¿e ³atwiej nam siê bêdzie zebraæ.

Wojtek wspomnia³ o mo¿liwo¶ci zorganizowania spotkania organizacyjnego, na którym mogliby¶my dograæ szczegó³y. Wydaje mi siê, ¿e to dobry pomys³: w bezpo¶redniej rozmowie na pewno ³atwiej siê dogadaæ.
Dzisiaj jest wtorek - co powiecie na weekend?
Rozmawiajmy o konkretach, bo znowu temat rozejdzie siê po ko¶ciach.
Janusz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 22 cze 2001, 19:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Moi drodzy. 3...2...1....start!

Ania
AMA
Daaga
Joycat
Robert
Ziutek
Janusz

Jeśli są jacyś jeszcze chętni to proszę dać znać.
Wlaśnie przeprowadziłem dluższą rozmowę z Mistrzem. W najbliższy weekend nie będzie go w Warszawie, gdyż startuje w miedzynarodowych zawodach w Gdańsku. Zaplanowaliśmy  więc spotkanie w następną sobotę  tj. 8-go września, godz. 15-ta, Pola Mokotowskie w pubie Lolek (dojazd od ul. Zwirki i Wigury alejką ok. 200 m w głąb, nie mylić z pubem Bolek, który jest z drugiej strony od al. Niepodległości).  

Będzie to spotkanie informacyjne, na którym omówimy sprawy organizacyjno treningowe. Zajęcia będą możliwe wyłącznie w weekendy.

Jeśli macie jakieś uwagi lub pytania, prosiłbym o umieszczanie ich tu, na forum. Mistrz jest bardzo zajęty dlatego nie może zaglądać na forum ale umówiliśmy się, że będę z nim w kontakcie i wszystko przekażę.

Teraz kolej na Was. Na początek prosiłbym wszystkich zainteresowanych, w tym ww. osoby, o ostateczne potwierdzenie chęci przystąpienia do treningów. Wszystko oczywiście tu na forum.

Cześć
Janusz
joycat
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3301
Rejestracja: 01 cze 2002, 00:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Nieprzeczytany post

Ja potwierdzam. Stawiê siê w Lolku za tydzieñ.
Awatar użytkownika
RobertD
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 979
Rejestracja: 17 cze 2001, 11:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Wygląda na to, że to trochę za późno. 30 wrzesnia jest maraton i przez dwa tygonie nie za wiele da się zrobić. Lepiej nie eksperymentować i pozostać przy własnym treningu. Po maratonie robię tydzień przerwy, a potem jeszcze przynajmniej tydzien luźnego treningu. Sprawa miałaby sens dopiero od połowy października.
Ziut
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 684
Rejestracja: 19 cze 2001, 10:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 2:58:00
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Tego typu dylematy można rozwiązać na spotkaniu organizacyjnym. Rzeczywiście wrzesień powinien byc poświęcony ostatecznemu przygotowaniu do maratonów.
Natomiast można zaplanować jakiś cykl szkolenia potem, po sezonie. Np między maratonem a biegeim niepodległości.
Ale spotkać sie trzeba i to przedyskutować. Szkoda, że nie może to być we wtorek przy okazji Kabat.
Janusz, czy zapoznałeś Bogdana z propozycjami tematów, czy też pójdziemy na żywioł?

Póki co wchodzę i namawiam innych bez względu na poziom zaawansowania. Nawet tylko po to, aby przyjść i posłuchać.
Janusz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 22 cze 2001, 19:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Janusz, czy zapoznałeś Bohdana z propozycjami tematów, czy też pójdziemy na żywioł?
Póki co wchodzę i namawiam innych bez względu na poziom zaawansowania. Nawet tylko po to, aby przyjść i posłuchać.
No właśnie. Moi drodzy, korzystajmy jeśli można i póki można. Pamiętajmy, że ten człowiek, to nie tylko światowy specjalista chodu i biegania ale jednocześnie znawca całego spektrum zagadnień dot. aktywności sportowej. Jeśli inne grupy nas ubiegną, to nawet tę jego jeszcze dziś wolną godzinkę w weekend, stracimy bezpowrotnie. Dobrze wiemy, że gdyby nie życzliwość Wojtka, to nie byłoby w ogóle tematu.

Korzystając z okazji, chcę wyrazić swoją wdzięczność wszystkim, dzięki którym to forum biegowe istnieje, na czele z Adamem. Dzięki tej możliwości, jaką razem tu stanowimy, miałem już kolejną okazję kontaktu z człowiekiem wielkiego formatu. Rozmowa z mistrzem - Bohdanem Bułakowskim pozostanie mi na długo w pamięci.

Dziękuje i proszę o jeszcze...

P.S. Bohdan zna treśc tego co już tu zgłosiliśmy.  
Janusz
Awatar użytkownika
Daaga
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 270
Rejestracja: 28 cze 2001, 11:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Potwierdzam swoja obecnosc za tydzien o 15.00.

Pozdrowienia
Awatar użytkownika
wojtek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10535
Rejestracja: 19 cze 2001, 04:38
Życiówka na 10k: 30:59
Życiówka w maratonie: 2:18
Lokalizacja: lokalna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wypada jeszcze powiadomoc Anie , ktora prosila o kontakt mailowy na wypadek zapadniecia jakis decyzji .
Czy zajal bys sie tym Januszu ?
Articles in English:
http://www.examiner.com/atlanta-sports-gear-in-atlanta/wojtek-wysocki

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0
Janusz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 22 cze 2001, 19:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Czy zajal bys sie tym Januszu ?
Good as done
 
Janusz
ODPOWIEDZ