Teraz jest Cz, 16 lipca 2020, 04:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Konkretna propozycja
Nowy postNapisane: So, 4 sierpnia 2001, 07:49 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Ja napewno zyskałabym wiele na wspólnym treningu z Wami. Obawiam się tylko, że Wy na tym wiele nie skorzystacie... Proponuję więc, żebyśmy zdali się na Pana B, niech on zdecyduje czy to dobry pomysł. A może utworzy się jeszcze jedna grupa i będzie w niej kilka bardziej do mnie podobnych?

1. Dzis wyjeżdżam i nie będę miała kontaktu z internetem przez najbliższe dwa tygodnie. Jestem bardzo zainteresowana lekcjami, bardzo proszę, weźcie mnie pod uwagę przy tworzeniu grup(y).
2. Wyjeżdżam rówież 24 sierpnia i nie będzie mnie przez dwa tygodnie; jeśli zaczniecie beze mnie to, he, he, róbcie notatki.
3. Wojtku, dziękujemy.

Nowy postNapisane: N, 5 sierpnia 2001, 01:01 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Według mnie to aktualna lista wygląda tak:
Ania
Robert
Janusz x 2
Ziut

Nowy postNapisane: Pn, 6 sierpnia 2001, 05:13 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Wszystko sprowadza sie do ilosci uczestnikow. W dalszej kolejnosci idzie poziom a z poziomem zwiazany jest charakter treningu .
Byc moze i tak , ze cala sprawa rozejdzie sie po kosciach .
W dylemacie kij- marchewka z pewnoscia brakuje tego pierwszego elementu bo kazdy biega wylacznie dla siebie i nie jest zwiazany zadnymi kontraktami ani naciskami trenerskimi .
Skuteczny trening sportowy to jednak pewna dyscyplina wewnetrzna i pomimo oplacania trenera nalezy mu sie takze gratyfikacja moralna , plynaca z postepow podopiecznych .
Na marginesie dodam tez , ze wszelkie inne konsultacja np. telefoniczne rowniez powinny byc traktowane jako serwis podlegajacy wynagrodzeniu . Nie powinno byc klopotow z prowadzeniem roznych dyskusji , pod warunkiem zrozumienia faktu , ze czas to pieniadz .
Spotkanie wstepne , zaproponowane przez Bohdana byloby bezplatne .
W razie jakichkolwiek innych pytan mam raczej staly kontakt z Bohdanem . Jeszcze raz podkreslam ,ze podstawa  na tym etapie planowania jest frekwencja.

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0

Nowy postNapisane: Pn, 6 sierpnia 2001, 10:25 
Dyskutant
Dyskutant

Ja też.  Niech nikt się nie martwi,  to ja będę ostatnim patałachem (oczywiścire tylko na początku ).  

Nowy postNapisane: Pn, 6 sierpnia 2001, 14:16 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Ja też, oczywiście, piszę się na to, ale AMA muszę Cię zmartwić, to ja będę robić za przyczepę.

Pozdrowienia

Nowy postNapisane: Pt, 24 sierpnia 2001, 12:01 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Czy ktoś zauważył, że mamy już 24-go sierpnia? Mistrz BB miał przylecieć do Polski 23-go. Czy to oznacza że możemy już wkróce zacząć treningi a odłożyć na bok bzdety?
Bardzo bym chciał

Nowy postNapisane: Wt, 28 sierpnia 2001, 10:03 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

W zwi±zku z postem Ziuta na Zielonej Trawce / Plan treningu proponujê wróciæ - bardzo konkretnie - do tematu zorganizowania konsultacji z panem Bohdanem. Koñcz± siê wakacje i mo¿e ³atwiej nam siê bêdzie zebraæ.

Wojtek wspomnia³ o mo¿liwo¶ci zorganizowania spotkania organizacyjnego, na którym mogliby¶my dograæ szczegó³y. Wydaje mi siê, ¿e to dobry pomys³: w bezpo¶redniej rozmowie na pewno ³atwiej siê dogadaæ.
Dzisiaj jest wtorek - co powiecie na weekend?
Rozmawiajmy o konkretach, bo znowu temat rozejdzie siê po ko¶ciach.

Nowy postNapisane: Pt, 31 sierpnia 2001, 12:13 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Moi drodzy. 3...2...1....start!

Ania
AMA
Daaga
Joycat
Robert
Ziutek
Janusz

Jeśli są jacyś jeszcze chętni to proszę dać znać.
Wlaśnie przeprowadziłem dluższą rozmowę z Mistrzem. W najbliższy weekend nie będzie go w Warszawie, gdyż startuje w miedzynarodowych zawodach w Gdańsku. Zaplanowaliśmy  więc spotkanie w następną sobotę  tj. 8-go września, godz. 15-ta, Pola Mokotowskie w pubie Lolek (dojazd od ul. Zwirki i Wigury alejką ok. 200 m w głąb, nie mylić z pubem Bolek, który jest z drugiej strony od al. Niepodległości).  

Będzie to spotkanie informacyjne, na którym omówimy sprawy organizacyjno treningowe. Zajęcia będą możliwe wyłącznie w weekendy.

Jeśli macie jakieś uwagi lub pytania, prosiłbym o umieszczanie ich tu, na forum. Mistrz jest bardzo zajęty dlatego nie może zaglądać na forum ale umówiliśmy się, że będę z nim w kontakcie i wszystko przekażę.

Teraz kolej na Was. Na początek prosiłbym wszystkich zainteresowanych, w tym ww. osoby, o ostateczne potwierdzenie chęci przystąpienia do treningów. Wszystko oczywiście tu na forum.

Cześć

Nowy postNapisane: Pt, 31 sierpnia 2001, 12:19 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Ja potwierdzam. Stawiê siê w Lolku za tydzieñ.

Nowy postNapisane: Pt, 31 sierpnia 2001, 12:21 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Wygląda na to, że to trochę za późno. 30 wrzesnia jest maraton i przez dwa tygonie nie za wiele da się zrobić. Lepiej nie eksperymentować i pozostać przy własnym treningu. Po maratonie robię tydzień przerwy, a potem jeszcze przynajmniej tydzien luźnego treningu. Sprawa miałaby sens dopiero od połowy października.

Nowy postNapisane: Pt, 31 sierpnia 2001, 12:36 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Tego typu dylematy można rozwiązać na spotkaniu organizacyjnym. Rzeczywiście wrzesień powinien byc poświęcony ostatecznemu przygotowaniu do maratonów.
Natomiast można zaplanować jakiś cykl szkolenia potem, po sezonie. Np między maratonem a biegeim niepodległości.
Ale spotkać sie trzeba i to przedyskutować. Szkoda, że nie może to być we wtorek przy okazji Kabat.
Janusz, czy zapoznałeś Bogdana z propozycjami tematów, czy też pójdziemy na żywioł?

Póki co wchodzę i namawiam innych bez względu na poziom zaawansowania. Nawet tylko po to, aby przyjść i posłuchać.

Nowy postNapisane: Pt, 31 sierpnia 2001, 13:24 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Cytuj:
Janusz, czy zapoznałeś Bohdana z propozycjami tematów, czy też pójdziemy na żywioł?
Póki co wchodzę i namawiam innych bez względu na poziom zaawansowania. Nawet tylko po to, aby przyjść i posłuchać.

No właśnie. Moi drodzy, korzystajmy jeśli można i póki można. Pamiętajmy, że ten człowiek, to nie tylko światowy specjalista chodu i biegania ale jednocześnie znawca całego spektrum zagadnień dot. aktywności sportowej. Jeśli inne grupy nas ubiegną, to nawet tę jego jeszcze dziś wolną godzinkę w weekend, stracimy bezpowrotnie. Dobrze wiemy, że gdyby nie życzliwość Wojtka, to nie byłoby w ogóle tematu.

Korzystając z okazji, chcę wyrazić swoją wdzięczność wszystkim, dzięki którym to forum biegowe istnieje, na czele z Adamem. Dzięki tej możliwości, jaką razem tu stanowimy, miałem już kolejną okazję kontaktu z człowiekiem wielkiego formatu. Rozmowa z mistrzem - Bohdanem Bułakowskim pozostanie mi na długo w pamięci.

Dziękuje i proszę o jeszcze...

P.S. Bohdan zna treśc tego co już tu zgłosiliśmy.  

Nowy postNapisane: Pt, 31 sierpnia 2001, 14:42 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Potwierdzam swoja obecnosc za tydzien o 15.00.

Pozdrowienia

Nowy postNapisane: Pt, 31 sierpnia 2001, 14:57 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Wypada jeszcze powiadomoc Anie , ktora prosila o kontakt mailowy na wypadek zapadniecia jakis decyzji .
Czy zajal bys sie tym Januszu ?

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0

Nowy postNapisane: So, 1 września 2001, 23:01 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Cytuj:
Czy zajal bys sie tym Januszu ?

Good as done

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]