FORTUNKI

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

neevle pisze:Ej, ta opaska istnieje i można ją kupić. Chłopaki z mojego wydziału robili, wszystko pod opieką uczelni, więc jakiś duży wał by nie przeszedł. ;)
Z iloma lekarzami i/lub fizjologami konsultowali tą przełomową metodę regulacji snu? Jak wypadły badania kliniczne?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
neevle
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1229
Rejestracja: 03 lut 2013, 22:23
Życiówka na 10k: 42:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Nieprzeczytany post

Nie wiem, nie brałam udziału w projekcie, tylko miałam parę laborek z twórcami :lalala: i była okazja pogadać trochę. Ale działania inżynierów w zakresie szeroko pojętej techniki w medycynie rzadko pozostają bez udziału tej drugiej strony. Przypuszczam, że chłopaki chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Sorry za offtop, za bardzo poruszyło mnie pośrednie "naruszanie godności" mojej alma mater, już kończę. ;)
5km - 20:23, 10km - 42:11, 21.1km - 1:35:58
[url=https://biegambyjesc.wordpress.com/]Mój blog - Biegam by jeść[/url]
[url=https://www.facebook.com/biegambyjesc/]Facebook - Biegam by jeść[/url]
Awatar użytkownika
Lisciasty
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 978
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:10
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

A co ma uczelnia do tych kolesi? Ja nic do uczelni nie mam ;)

A co do opaski, to fakt jest taki, że na początku 2014 skosili pół miliona dolców, teraz mamy 2016
i ponoć dopiero 200 osób dostało to coś, przy czym nadal nie wiadomo czy faktycznie działa.
Ale to już faktycznie offtop ;)
Gdy na rzyci zgolę włoski, jestem piękny, jestem boski!
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pół miliona można wydać znacznie gorzej, niż na pomysł kilku młodych inżynierów, nawet gdy jest on chybiony. Niech mają. Dla mnie to tylko miernik świadomości naukowej, technicznej i ekonomicznej donatorów. No, ale skoro studenci użyli otwierającego ostatnio wszystkie portfele hasła "można to podłączyć do smartfona" ... :hahaha:
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kolejne złote myśli mojego ulubionego eksperta od dietetyki
Yahoo pisze:Np jedząc warzywa to dostarczasz nawozów do swojego organizmu.

Aha warzywa czy owoce maja mniej witamin i minerałów niz wątróbka.
Pomysl o tym. I zastanów się nad tym.
No i teraz siedzę i myślę o tym. I zastanawiam się nad tym ...
Awatar użytkownika
Bogil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1908
Rejestracja: 20 gru 2009, 12:16
Życiówka na 10k: wstyd się przyznać
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skawina

Nieprzeczytany post

Lisciasty pisze:To długie jedzenie jest fajne, ale niektórzy z tym przeginają, jadłem raz obiad z jedną skośną kobitką,
ona 4 liście sałaty i garść zielska (sałatka przed głównym daniem) dziubała ze 40 minut, to już czasami podpada
pod jakieś skrzywienie psychiczne ;)
Jak się ma czas to można jeść obiad i te 2,5 godziny, ale to musimy najpierw złupić trochę kolonii i dzikich krajów,
żeby zbudować sobie na tyle duże bogactwo, aby jak Francuzi móc sobie pozwolić na niezobowiązujące przerwy w pracy ;)
Od dietetyki do polityki! :hahaha:
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

marek301 pisze:Człowiek to nie krowa! :taktak:

Nietolerancji na gluten wcale nie musiałeś się "nabawiać",
bowiem każdy człowiek ją ma. Część ludzi ma jawne objawy,
natomiast reszta ma te objawy "zamaskowane". :bum:

Zaczynamy mocny trening i często objawy przechodzą w tryb "jawny"! :bum:

BTW
Jak zwykle Jakub Jelonek zredagował bardzo fajny arcik! :taktak:
Zagadnienia poruszone w tekście, pewnie dla "celebrytów" mogą wydawać się mało istotne, jednak nic bardziej mylnego w głowie myślącej najwięcej "o wynikach", nie mogłoby się namnożyć! :hejhej: :hej:
link

Typowy post mojego nowego ulubionego użytkownika. W pierwszym zdaniu banał, z którym każdy musi się zgodzić. Problem zaczyna się, gdy próbuje wyjaśnić o co mu chodzi. Bo na tej samej zasadzie można by ogłosić światu, że każdy człowiek ma nie tylko nietolerancję na gluten, ale też np. nowotwór złośliwy albo chorobę Alzheimera, tylko że u większości ich objawy są jeszcze "zamaskowane". Jest tylko jeden problem: jak to udowodnić? :lalala:

Widać w przypadku tego użytkownika nie tylko formatowanie postów jest wprost wzięte z blogów Fit Influencerek, "merytoryczna" zawartość tych postów też pochodzi stamtąd, jest tylko przemiksowana w jeszcze jednej głowie.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

I jeszcze jeden z ostatnich dni:
marek301 pisze:Konkluzja jest taka, że człowiek nie posiada "kopyt", ale niektórym się tego nie wytłumaczy! Najzabawniejsze jest to, jak pewna grupa ludzi analogicznie postrzega, buty, wegetarianizm, czy ogólnie: kulturę i cywilizację. Właśnie w taki sposób rodzą się zaskakujące sytuacje, już z litości nie będę opisywał w szczegółach.... :bum: :hahaha: :hej:
Najpierw bon mot o człowieku i kopytach, potem insynuacja, jakoby ktoś inny był autorem tej złotej myśli a marek301 ją tylko zauważył i wytknął. Dalej już jakaś kompletna sraczka myślowa na temat wegetarianizmu, cywilizacji i innych zagadnień kompletnie nie związanych z wątkiem. Docenić należy to, że na koniec marek301 wykazał się litością i nie opisywał tego w szczegółach. Szkoda tylko, że chyba nie zauważył, iż to litość przede wszystkim względem siebie oraz tych, którzy ewentualnie musieli by czytać jego dłuższe wywody a w żadnym razie nie względem tych, których przez ostatnie miesiące nieudolnie starał się ośmieszyć.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

jako MODERATOR chciałbym zauważyć, że obserwuję Pana Marka i jeśli przesadzi (a jest blisko), to zainterweniujemy :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
upoconejajka
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:40
Życiówka na 10k: 41:40
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:jako MODERATOR chciałbym zauważyć, że obserwuję Pana Marka i jeśli przesadzi (a jest blisko), to zainterweniujemy :)
Dzięki Tobie forum wstaje z kolan! :oczko:

OTUA!
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

dziękuję za miłe słowo, one dają mi zapał do dalszej pracy i wytężonych starań ku poprawie jakości naszego forum!
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fenomen pisze:Boty są dzisiaj na automacie kierowane przez Chińczyków i maja szcztuczne AI.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sytuacja jest dramatyczna i rozwojowa:
Fenomen pisze:Co do botow, chinczycy górują nad sztuczna inteligencja. Tam tu juz jest sporo botow. Niedługo zasiedla i polske. Takie realia mamy.

Wysłane z mojego DUK-L09 .
ODPOWIEDZ